Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: Alsand   
Дата:   08-05-14 14:25

Малко са българите, които имат чувство за самоирония. Такова чувство съм срещал сред интелигентните руснаци, но тук - много, много рядко.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: allyx   
Дата:   08-05-14 14:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: e-mil   
Дата:   08-05-14 14:56

Както във всяка пирамида - основата е важна. [smilie5]


http://24.media.tumblr.com/9b6c1920aba9e3f7aa3f3bea65c27031/tumblr_mkzwzoxDKF1qaj6zko1_500.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: MikeDimit   
Дата:   08-05-14 15:18

Маслоу ке се обърне у гроба [smilie18] !

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: nyamago   
Дата:   08-05-14 17:51

В духа на македонското самосъзнание (че те са първоизточник на всичко), можем и ние да се гордеем с Маслоу - нали е сънародник на наш сънародник? (Виж цитирания по-горе разказ от Вазов)

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: мара   
Дата:   08-05-14 18:15

ох...само на 1/4 съм македонка, а вече искам цялата луна [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: long68   
Дата:   08-05-14 18:24

Ние сме малък.......но много прост народ.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: jino   
Дата:   08-05-14 18:33

е сега що пък с лошото [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: jino   
Дата:   08-05-14 18:40

От няколо дни като си пусна некоя песничка в ютубА ме налазва неква реклама на АБВ партия неква.
А бре джанъм аз един чиляк с излъчване не видях.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: allyx   
Дата:   08-05-14 18:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: pmartinov   
Дата:   08-05-14 19:39

Целта на всички партии е само една,да са на власт за да могат те да преразпределят благата на народа-да бъркат в кацата с меда...

Всички партии преди избори обещават,че ще оправят народа и наистина така го "оправят" ,че народа не може после място да си намери и така на ротационен принцип 25 години...

Всичките обещават все неизпълними неща,но народа винаги избира този който му обещае най-много понеже е голям тарикат и го отнася дубъл.

Народа искаше евтин ток и го получи, сега след изборите ще му го вдигнат два ката и ще плати "намалението" с лихвите.Не може този народ да осъзнае,че това което му се обещава трябва сам да си го изработи.

Всички партии без изключение които бяха на власт през тези години напълно съзнателно и целенасочено ограбваха този народ.Взимаха на едни за да дадат на други.

И след тези избори схемата ще е същата само ,че на мястото на Сидеров ще бъде Бареков който ще играе лявата патерица на партията майка.Целта е левият популизъм да замести агресивния национализъм който става вече опасен за коалиционния партньор с феса...

Мили родни картинки...



Публикацията е редактирана (08-05-14 21:51)

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: jino   
Дата:   08-05-14 20:03

Отклонихме се от темата малко.
Та интересно дали може с фотографии да се представи самоиронията на българина.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: мара   
Дата:   08-05-14 20:25

може, може.

освен туй ми прави впечатление, че повечето хора, дето обръщат на трагедия нещата, не им е силната страна ни самоиронията, ни чувството за хумор [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: DeDomus   
Дата:   08-05-14 20:40

Автор: allyx
Дата: 08-05-14 14:29

... Нормално е народ, който се е поставил сам в такова тъпо положение, да се озлоби. Лошото е, че кръга е омагьосан и топката винаги ще се прехвърля към политиците, държавата, съседа, "селяните", "столичаните", ама не и към тоя в огледалото :)

Има- няма от 70 години сме обект на експерименти в социалното инжинерство, та е меко казано пресилено да твърдим, че сами сме си го направили. Нужно е малко осъзнаване на ситуацията преди всичко. Повечето хора, обаче, не могат да видят гората, защото им пречат дърветата...

Извинявам се за отклонението.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: luboar   
Дата:   08-05-14 21:00

"....може ли, с фотография да се представи самоирония"

Повечето ми снимки са в тази насока.
https://photo-forum.net/i/1509251



Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: mlubomirov   
Дата:   08-05-14 21:09

Самоирония какуо беше това. Има нема - то и в тази тема си пролича, че има - нема.....

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: falcon   
Дата:   08-05-14 21:19

Значи като чета повечето постове в темата се чудя защо не сте си направили сепуко. Айде стига с това плюене, всеки народ си има кусури, ама като почне някой ми пили нон стоп какви идиоти сме нещо ми кипва, ами ходете си в други държави или правете нещо да промените тази, но с тези обиди нещо започва да ми подскача вътре щото аз съм българин и не съжалявам за това, та по-леко с обидите моля[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: pmartinov   
Дата:   08-05-14 21:27

[smilie5]

Ние добре знаем как да заложим провокациите в темата за да стане...

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: falcon   
Дата:   08-05-14 22:16

Не наистина, нека спрем с това плюене, не ми се спори но няма да е проблем да докажа, че други народи ни дишат праха в много отношения.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: falcon   
Дата:   08-05-14 22:23

А тази песничка е добро доказателство за самоирония, но поднесена в баланса, в който трябва де се поднасят слабостите и кусурите ни, не като се погазва достойнството на българите като народ.



Публикацията е редактирана (08-05-14 22:28)

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: pmartinov   
Дата:   08-05-14 23:15

Още 4 години мъкa и стрaдaния го чaкaт този нaрод,след товa нещaтa ще си дойдaт нa мястото.

Нaй-тъмно е преди зaзорявaне...


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: asahi   
Дата:   09-05-14 10:10

"Имат ли българите чувство за самоирония?"

Някои от по-интелигентните имат, но болшинството нямат.
Има нации, които с готовност се самоиронизират и въпреки това имат достойнство - лично и национално. Например белгийци на няколко пъти със самоирония са се извинявали за лошото време плюс комплимент към слънцето в България.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: Лидия   
Дата:   09-05-14 10:38

Трябва да потърся снимка за онагледяване на темата, а дотогава ще разкажа случка от миналата седмица.[smile]

Виждам се с познат,с когото не съм се виждала от доста време
и той ми прави нескопосан комплимен за това, че съм се разхубавила .[smilie5]
Аз му отговорих, че с достатъчния умствен ресурс, който имам, съм успяла да прикрия нуждата от редуциране на телесен излишък обличайки се подходящо.[smilie5]

Разхилихме се искрено и аз му пепоръчах да се научи да прави "правилните" комплименти.Та така.

Чувството за хумор е мярка за Зрялост, Интелект и Талант !



Публикацията е редактирана (09-05-14 10:40)

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: mlubomirov   
Дата:   09-05-14 10:41

Или може малко да обогатим и въпроса - "мрънкалници ли са българите?" [smilie18] . То не бе чудо, не бе приказ едни и същи хора в различни теми да плюят всичко що е българско и да предвещават само злини и несгоди на нашето мило бъдеще.
falcon е абсолютно прав в своя коментар и го подкрепям.


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: allyx   
Дата:   09-05-14 10:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »