Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   09-05-14 17:12

Ела да ти покажа на некс 6 тогава, да видиш,да сравним круши с круши.Обаче след това няма да ти се пипа никон повече ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: serjy   
Дата:   09-05-14 17:15

некс 6 ми е под ръка, много добре му знам диплея. какво за него? на теб харесва ли ти? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: Mogila   
Дата:   09-05-14 17:16


Sony α58-впечатление от притежатели

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: nevermess   
Дата:   09-05-14 17:22

fast_eyebrow Nex 6 съм го имал и дори малко преди да изчезне от магазините се продаваше на цена 1600 + лева. Аз си мислех че говорим за тела до 1000 лева иначе в духа на на темата ела да видиш какво прави Nikon D4, Канон 1.... и да ги сравним с [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: Emoxide   
Дата:   09-05-14 17:36

ЯВНО ПИШКОМЕРСТВОТО Е НАЦИОНАЛЕН СПОРТ ПО НАШИТЕ ГЕОГРАФСКИ ШИРИНИ....

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: Emoxide   
Дата:   09-05-14 17:46

По темата... SONY a58 си е много добър стартов модел, предлага повече от съпоставимите в класа му, а именно CANON EOS1200D NIKON D3200. Качеството на изображението, дори частично ощетено от полу-прозрачното огледало, пак е по-добро от това на Canon APS-C моделите. Това дето ти разправят колко било зле са тинтири-минтири. Става дума за матрица на няма и 2 години, сравнена с канонската, модел 2009. А и сравнението на качество на изображението ей така на общо основание, базирано само на предположенията и частична логика не върши работа. Всяка матрица има съвсем различно отношение към влошаване/запазване на качеството на изображението с повишаване на светлочувствителността по ISO.
Nikon D5200/D5300 са по-силни опоненти, но са и по-висок клас, съответно в друга ценова група.

а58 си е в режим на постоянно Liveview, което има само недостатъка, че се постига с цената на малка загуба на светлина (1/3-1/2EV), за сметка на това и редица предимства.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   09-05-14 17:52

Ми да,на мен много ми харесва визьора, повече от оптичен,и то непокриващ напълно кадъра.Но може би сте прави,че некс 6 е над 5 серия на никон,може би е съизмерим повечебсъс седем хилядите

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: estate   
Дата:   09-05-14 18:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   09-05-14 19:12

кажи, бе
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: chrisnoch   
Дата:   10-05-14 11:32

Като чуят "Сони", някои хора 'почват газ да пикаят, че и пяна им излиза на устата! Що така бе, колеги? Я по-спокойно!
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: mugen   
Дата:   10-05-14 11:41

Някакъв шок и ужас настава в тоя форум ако някой не дай си Боже помисли да купи Sony и пусне тема за това.

Изреждат се всякакви мнения на хора дето не са пипали въпросният модел или марка въобще, а в същото време съседни теми с въпроси за C/N потъват безславно - странна работа. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α58-впечатление от притежатели
Автор: Dalt   
Дата:   10-05-14 15:57

Аз съм един от гордите (или не толкова) собственици на А58.

Намирам го за перфектен в класа си. Снимките в профила ми са снимани с него и макар да не представляват нещо особено, мисля че дават точна представа какво може апарата.

Ако някой иска повече информация от първа ръка - лични съобщения :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »