Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Какъв „фотографски“ таблет?
Автор: imitev   
Дата:   10-05-14 15:08

Реален нончо - ти да не би да си дал конкретно предложение?

Аз лично съм гледал доста китайци и нито един не ми е харесал. Уж са ИПС, но изображението няма много общо с истината - измити цветове, висок контраст.

Това, съчетано с липсата на софтуерна поддръжка от производителя и разни недомислици като нестандартно зарядно, би трябвало да откаже хората, които ще го ползват за работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв „фотографски“ таблет?
Автор: Twingo   
Дата:   10-05-14 21:24

Nexus 7 /2013/. (или Nexus 10, ако искаш 10-инчов, но според мен, няма смисъл от такива инчове). Няма да сбъркаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв „фотографски“ таблет?
Автор: photostoykov   
Дата:   11-05-14 09:47

Всичко, което е no name трябва да се проверява на място в магазина за пълна функционалност и след това да се купува, ако отговаря на над 90% от личните изисквания, задължително с документи за придобиване и гаранционна карта!
Всички варианти на електронна търговия не стават, понеже не знаеш каква котка ще извадиш от чувала и после иди доказвай, че нямаш сестра!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв „фотографски“ таблет?
Автор: sathv   
Дата:   11-05-14 11:20

Без да правя реклама на един румънски онлай магазин, ама миналата година поръчах един китайски таблет за подарък. Оказа се пълен боклук и в качеството на подарък бе излагация с рожденника. Обадих им се за връщане на устройството. На другия ден дойдоха от Спиди и си го взеха. След 5 дена ми върнаха парите в картата.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв „фотографски“ таблет?
Автор: didesignbg   
Дата:   21-05-14 20:36

http://www.engadget.com/2014/05/20/microsoft-surface-pro-3-hands-on/

Страхотно работно добиче от Майкрософт[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв „фотографски“ таблет?
Автор: sathv   
Дата:   21-05-14 22:55

Наистина е страхотен, ама знаеш ли на какви цени ще го пуснат в България? Особено версията с I5?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »