Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Автори топ 100
Автор: swan_   
Дата:   05-05-14 01:51

Напоследък все по рядко влизам във форума, след всички кавги, крамоли, мерене на пишки и какво ли не, които се случват тук. Админите опитват да изчистят проблемите, но явно е трудно, ако не и невъзможно. Предприеха разни стъпки, много от които в положителна насока. Аз ще се осмеля да предложа по начина, по който махнаха "Топ автори Б" (или както там се казваше), да премахнат и Автори топ 100. Реших да чекна няколко профила на свързани, така да се каже, автори и забелязах, че обикновено са избрали за любими едни на други снимките. Не знам каква е тази мания за доказване, но когато идва от автори с претенции изглежда доста смешно. Още повече, когато същите минават като мишки и набиват бронз наред, без да кажат какво не им харесва в снимката (вече е по-лесно да се види кои са;). И не, това не е нормална оценка, а същия комплекс, като този с любимите снимки, с приятелското гласуване и т.н. Поздрави за всички тях и дано ФФ някой ден стане едно по-чисто и приятно място! [beer]
 Re: Автори топ 100
Автор: swan_   
Дата:   05-05-14 01:55

Сега видях, че kalynsky даже си нацъкал неговите за любими. Ще падна с тези хора :)
 Re: Автори топ 100
Автор: shagy   
Дата:   05-05-14 02:45

Така ли ми се струва, или откакто вкараха нововъведенията, снимките на балерини и др подобни почнаха да събират в пъти по-нисък рейтинг? Като чета първия пост, стигам до заключението, че гроздето е станало кисело. Преди агитирания от фейсбук народ, набие рейтинг от 250/100 за 4 часа за едно момиче с туфли и пачка, и народа като облъчен почва да гласува по инерция. Поздравления за нововъведенията! Писнаха ни едни и същи снимки и автори да се вертят месеци наред.
 Re: Автори топ 100
Автор: mini4iki   
Дата:   05-05-14 08:25

1.shagy забележката за балерините е неоснователна, swan_ е много добър фотограф,а снимките с балерините изобщо не са еднотипни и скучни, напротив. Същото е и с мен, портретни снимки правя само на детето, защото само нея имам за модел. Дразни не дразни това е положението и на мен ми се снима различни неща , но не винаги човек има възможност. За това снимам един модел в различни мои виждания.
2.Едни и същи автори на първа страница са и това не се е променило. Писнало не писнало, това е положението.

swan_ какво ти пука изобщо, кой е в ТОП 100? Аз дори не поглеждам там. Изобщо не ме интересува, кой къде е в класацията.
 Re: Автори топ 100
Автор: pumabg   
Дата:   05-05-14 08:27

Този рейтинг не е обективен.. Кога дойдох, кога станах 17-и.. [smilie5]
Има толкова по-добри автори от мен и не само, които не виждам на първа страница..
От друга страна съм съгласен и с Шаги ..[smilie18] Отдавна чакам да излезе целият балетен състав.. Една балерина вече ми е малко ..[smilie3] Но Калински и варненската му роза имат още доста хляб да изядат за да стигнат и Слона и Демито и др...
А пък рейтинга, това не показва..
За това смятам, че нещо трябва да се промени.. Например една снимка да дава максимален брой точки при определен брой любими и тн.
Не е логично автор да пусне една снимка, колкото и гениална да е тя да събере 300 любими и да е на първо място в рейтинга..
А други автори с десетки добри кадри да са някъде назад..
Това ми е мнението ! [beer]
 Re: Автори топ 100
Автор: bairi100   
Дата:   05-05-14 09:34

Трябва да се уточни,че последния Топ100 е нов и не е онзи-за всички времена,дето беше.Сегашния е за 1 година само и нормално е за тоя кратък период и при намаляващите мераклии,да се получат някои изкривявания:).Моето предложение е да има само секция с име-Заслужили признание Автори,без топ,по азбучен ред например.20 човека например стига,които през повечко години са се доказали,по субективно мнение на Админите и аре другите да падаме в канала сред масите[shtrak] [beer] [cool] [cool]
 Re: Автори топ 100
Автор: Don_Diego   
Дата:   05-05-14 10:16

mini4iki

ами хубав ти е модела [smilie24]

по темата... [smilie23]

лично на мен, дреме ми от токчкогонство- гали егото за кратко... и кво? снимам за личен кеф... не ми е професия, както на 2/3 от хората тук...
[shtrak]
 Re: Автори топ 100
Автор: Admin   
Дата:   05-05-14 10:32

Избягваме подобни теми във форума, защото се превръщат в арена на лични нападки.
От което никой не печели. Атмосферата се скапва.

Снимайте, забавлявайте се и се радвайте на живота.
Ако имате какво да споделите с хората тук - направете го.

[shtrak] [shtrak] [shtrak]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена