Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Как гласувате "вие" ?
Автор: мара   
Дата:   28-04-14 18:55

прав е геокар. като се влезе в категориите, купища снимки изобщо не се виждат...ВСЕ ОЩЕ.
ма то и аз гледам основно албума или тва, дето тече встрани, докато си бръщолевя тук :)

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие" ?
Автор: petial   
Дата:   28-04-14 19:12

Имаше представяне - защо го имаше? Махнаха го - защо пък го махнаха, имало много плява! В категориите все пак се отсяват нещата - хайде сега пък - защо гледаме и там! Албума се движи бързо и понякога там се губят хубавите неща! Според мен. Затова гледам ги и двете - според настроението :)
А иначе гласувам за това което ми хареса - какво значи тук някакъв си глас/ имам в предвид моя/. Нито ще направи някоя снимка по-харесвана, нито това, че не гласувам за снимка в категория в която съм качила и аз, ще помогне на мен!
С две думи - не смятане, а снимане - пък каквото сабя покаже!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие" ?
Автор: ivjordan   
Дата:   28-04-14 23:32

Не гласувам вече. Нема смисъл. Батко и братко доминират категориите. Къф е смисъла да си дам простия "А" глас, при положение, че удурмата е удурдисана през фейсбука!?!
Нема смисъл у упражнението. Бездарието властва.
Опитаха се някакви промени, нищо не се получи. Бездарието властва.
"Ти на мене, аз на тебе".
Да живей шуро-баджанаштината - това е цялята ни държава, защо пък тук точно да е различно?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие" ?
Автор: тьма   
Дата:   28-04-14 23:50

винаги със сърце [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие" ?
Автор: baba-peugeot   
Дата:   29-04-14 00:08

Миииии....като ми харесва нещо-гласувам с най-много точки.Май никога не съм гласувала другите 2 опции като се замисля,а то ми е късно вече да мисля,щот ми се спи.
Но не мога да дам обяснение що ми харесва нещо или не.Малко кат децата съм май.
Абе шантава работа.[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: geokar   
Дата:   29-04-14 09:04

След ерата на "Представяне" трябват здрави обувки всеки ден да обикаляш албума и да търсиш малкото интересно в него, по-лесно е направо в категориите да видиш онова, което вече е спечелило заветните 21, така, обаче, веднага налиташ на "агитките", които не спят и си правиш съответни погрешни изводи за целия сайт. Админите не веднъж декларираха, че "отсяването" сега става по този начин (влизането в "категориите"), е да, ама кой "отсява" незащитената от "фенове" продукция така и не става ясно. Явно "албума" сега доби статута на "представяне" в близкото минало, там рядко се влиза, тъй като е уморително и скучно. Струва си администраторите да помислят по този въпрос, искрено желаейки да ограничат и обезсилят агитките, с тези мерки, те на практика неволно засилиха тяхната власт. Е, пак ще кажат: не можахме да ви угодим, това не харесвахте, онова не харесвахте, сега пак мърморите. Не мърморим, опитваме се най-доброжелателно да споделим мнението си в загриженост за съдбата на сайта. Тайно подозирам, че премахването на "представяне" е временен експеримент, целящ да ни покаже какво се получава без този минимален прагов филтър, за да се уверим в необходимостта от него.

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: shampoanta   
Дата:   29-04-14 10:54

пускам снимката и почвам да обикалям категориите,не гледам снимки - виждам кои са най-активни гласоподаватели и им напуквам 100-200-а харесвам, чудничко,прекрасно/копи пасте/ и т н първите 24 часа , после пускам линк на лични - да подсетя групата на Шаро,и накрая похвална практика е може да изпляскам един възторжен отзив за последната снимка на админ бони или жоро [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: baba-peugeot   
Дата:   29-04-14 11:02

Бреййй,така ли ставала далаверата.Ще пропусна.

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: Havga   
Дата:   29-04-14 12:46

ivjordan, точно защото повечето се отказват, се получава доминиране на определена група....
и това не е само тук, а на всякъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: petial   
Дата:   29-04-14 12:47

Хайде стига. Може положението да не е идеално, може да има групички - да , дразнещо е. Ама не се опитвайте да ми обясните, че хубавите ,наистина хубавите снимки не могат да избутат до категориите!!! Нали вие/ние/ ги бутате - а-тата! Много рядко има хубаво нещо с малко А гласове. Другите не ги осребряват - нали.
И аз съм се чудила защо не харесват някои мои шедьоври - ама може да са такива само в моите очи - знам ли??!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-04-14 13:01

Придържайте се към главния въпрос подчертан е ясно!
Гласувате ли в категорията след като качите снимка там?
Написал съм какво точно имам в предвид още в първия пост.

По другите въпроси е говорено и обсъждано достатъчно в доста теми. [beer][shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: мара   
Дата:   29-04-14 13:22

абе, я си дайте сметка, че на наше време за 24 часа я се качат 4 стр снимки, я не...айде, нека да са 5.
не е кой знай ква кирия. аз обичам на работя на ползу роду и съм неподкупна [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: wiseacre   
Дата:   29-04-14 14:00

Марче, приемаш ли по 5 лв. за "злато"?
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: Don_Diego   
Дата:   29-04-14 14:25

Гледам аз в момента снимка в профила на един и като гледам другите му снимки, на 99.99% съм убеден, че това което гледам той не го е снимал...

И какво да му гласувам? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: tonyboy79   
Дата:   29-04-14 14:38

НЕ не гласувам поне една седмица след като кача снимка. Да не съм луд да гласувам. Някой ще ме изпревари с 2-4 точки и ще ме е яд много.
Мога да гласувам и срещу бира + 2 кифтета с гарнитура картофи. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: MikeDimit   
Дата:   29-04-14 14:43

Даже не знам къде е статистиката на гласовете. Обаче е полезно да прочетеш коментар различен от Осана/Разпни го/Аз съм факир. Гледаш снимката , гледаш креативния поглед на някой друг и си кажеш - верно може и така...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: geokar   
Дата:   29-04-14 15:54

Не ми разправяйте, че хубави снимки не оставали незабелязани. Ето за тази, например:
https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1397824504_20_2.jpg

са гласували само двама (единият съм аз) и с 8А точки няма начин да докрета до "категориите". Според мен - много добра работа, снимка на автора днес е на "първа", просто е останала незабелязана. От тези, които гласуват само в "галериите" няма как да бъде видяна. (Авторът на темата да не се сърди, че я "разводняваме", той така като поставя въпроса как иска да му отговорим).

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: petial   
Дата:   29-04-14 16:08

Да - хубава е. Ама кой е виновен. Страхът някой да не е повече от нас като си дадем скъпоценният глас или.....

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: rimohit   
Дата:   29-04-14 16:12

geokar
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: MarinY   
Дата:   29-04-14 16:20

Гласувам, за съжаление все по-рядко. Понякога пиша под някоя снимка, дори и без да дам точки.
Средното ниво е високо, но е и еднакво. С повтарящи се сюжети и сцени и ако цъкнеш на един, трябва на още петдесет, което обезсмисля класацията.
Гледайки снимките от първа, повечето съм ги пропуснал, но те вече са там. Да "ахкам" е вече късно. [smilie3]
А, по въпроса - като съм качил снимка, обикалям наоколо и ако има нещо интересно, пиша и давам точки. Не е важно класирането по точки, а това дали си заинтригувал зрителя.

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: metodiev_martin   
Дата:   29-04-14 16:41

Не, не гласувам. Поради липсата на отрицателен/наказателен вот. Преди, когато се виждаха гласовете - бронз, сребро, злато с 1 точка гласувах ако не ми хареса, с 4 ако ми хареса.
Сега вече не ми е интересно.
Ако нещо много ми хареса гласувам, и го пращам в "Любими".

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: satansho   
Дата:   29-04-14 17:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: geokar   
Дата:   29-04-14 17:58

мара, около 21 страници снимки са качени за последните три дни, трябват здрави обувки да ги обходи човек (някои от тях могат и с велосипед да се преминат)...

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: my.point.of.view   
Дата:   29-04-14 18:58

Не разбирам кое поражда нуждата от състезателен елемент. Вие сигурни ли сте, че състезанието е добро нещо във фотографията?
Примерно, според вас колко точки биха събрали фотографи като Картие-Бресон, Ървин Пен и други, ако имаха профили във форума?

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: тьма   
Дата:   29-04-14 19:22

Малко, "моя гледна точко", особено ако нямат фейсбукпрофил[smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »