Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: allyx   
Дата:   28-04-14 15:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: biser_todorov   
Дата:   28-04-14 16:15

Един коментар и от мен.
Моята скромна машинка е това:
http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Inspiron-17R-SE-7720-Notebook.80063.0.html


Имам я от година и половина, доволен съм и НИКОГА не бих минал на мак.
Какво повече да искам, 4-ядрен интел (2,3 до 3,3гхц) който се клоква автоматично когато има повече натоварване, 2гб видео gt ge force 650M, hdd 1tb (+ място за още един хард в кутията), 2х8гб рам на 1600мхц (е, тук това е максимума - не мога да сложа 4х8гб, имам само два слота).
Монитора е 1920х1080, 17,3". Както казват "идеал петрофф" [smile]
Освен всичко друго, лека машинка, разнасям я навсякъде [smile]



Публикацията е редактирана (28-04-14 16:16)
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: allyx   
Дата:   28-04-14 16:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: autosvet   
Дата:   28-04-14 16:37

Добре де що не му инсталираш един МакОС на тоя лаптоп и да ти решат проблемите? [smilie25]

П.П. Когато петък започне от понеделник ...
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: ludiakolio   
Дата:   28-04-14 16:55

По темата - 3D обработка на Autocad.

Допреди няколко месеца не можеше,сега да не ми изкарат мак юзурите как Гейтс пророкува 2018 пускане на ICad.
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: biser_todorov   
Дата:   28-04-14 17:07

Айде едно кофражче от мен [smile] като стана дума за кад-а

http://prikachi.com/images/515/7302515k.jpg




Публикацията е редактирана (28-04-14 17:14)
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: kireto_a   
Дата:   28-04-14 20:07

ох прапрадедо хп, още го плюят. оставете го да почива в мир, моля.

зле е хп-то да. затова 13 години няколкостотин милиона или даже милиард човеци го ползваха :), чак на третата версия след това и с доста усилия микромеките го зарязаха. и то не съвсем, ако имаш мерак ще ти го поддържат срещу пари.

мда, някой учил не доучил китаец/индиец е писал драйвери за хардуер направен от някой учил не доучил китаец, навързани на някой раздрънкан лаптоп правен преди 7-8 години в дълбоката азия, със същите тия драйвери и хардуер, и виндовс хп свалено от немай къде си без да се плати стотинка, и за капак някой дето не му е ясно много какво става цъка на лево, на десно и ръга де му падне - неочаквана добра комбинация. ако това заработи от воле, трябва да му направим паметник на хп-то, не да го плюем.

виндовс хп-то е писано кат на пазара имаше 2 усб устройства на кръст. 13 години по късно, някой се опитва да му тури микрофон! на усб през хъб барабар с камера и то милото, не че спира да работи, а само спира да говори временно и хайде да го утрепем с камъни. яко. няма друг такъв софтуер, велик е просто.

и въпреки всичко си мисля, че ако предклавиатурното устройство разбира поне малко, всичкото това ще заработи.
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: StrikeBack   
Дата:   30-04-14 14:43

хайде сега господа специалисти обяснете защо ОТНОВО няма звук, при положение че нищо не е пипано?!? дори не е рестартван - отиваш след 2 дни и вече не работи...

това е най-вбесяващото на виндолса - тази игра на "тука има тука нема"

и не ми обяснявайте че потребителя трябва да разбира - не, не е работа на потребителя да разбира какво се случва под капака, нито да оправя бъговете на системата

ако нещо не е съвместимо и потребителя не знае и се опитва да го включи трябва да му излезе съобщение за това - устройството не е съвместимо
а не да скапе нещо което дори не е външно устройство...

наистина е геройство че въпросното ХП още работи, и аз това си мислех като го преинсталирах... правилния въпрос обаче е - защо да не работи?! когато нещо не е счупено защо очакваме че няма да работи само защото е старо?! толкова явно сме свикнали да ни продават хай тек боклуци еднодневки, че като видим компютър или телефон на 1-2 години и вече се чудим как още включва..
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: allyx   
Дата:   30-04-14 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: the_psycho   
Дата:   30-04-14 16:33

в случая става въпрос за кофти драйвери, а не калпава ОС...
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: allyx   
Дата:   30-04-14 16:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: the_psycho   
Дата:   30-04-14 17:37

няма смисъл от спорове на тая тема въобще, но съм съгласен, че твърдения от сорта "това на МАК не може да се случи" са чисто и просто некомпетентни
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: milov72   
Дата:   30-04-14 18:50

На моя макбуук откакто му сложих Маверикс от време на време забива тотално и се нуждае от рестарт [smilie25]

Всеки докоснал се до Мак, всичко друго ще му е като играчка [smilie25] [smilie21]
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: allyx   
Дата:   30-04-14 18:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нещо което на мак не може да се случи...
Автор: StrikeBack   
Дата:   30-04-14 20:38

тук всичко се превръща в караници…и плюене

затварям темата
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.