Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: CDman   
Дата:   26-04-14 18:34

Започвам да си мисля, че наличието на буквосъчетание означаващо жаргонно название на мъжки полов орган в думата “конкурс” не е случайно.

Повечето конкурси са жив ташак , а наградите в общия случай са еднотипни бланки на които с фулмастер са написани названието на конкурса, имената на победителя и на кое място е.[smilie11]

Нека да спечели детето!
Нека да и кажат името пред строя или там където е!
Нека да се похвали пред роднините си !

След три дни всичко ще потъне в забвение и така до следващия конташакс (опа) конкурс [smilie5]

Наздраве ! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: ctpahho   
Дата:   26-04-14 20:09

Аз пъ гласувах. И без това по-добра снимка не видях :) Дано спечели конкурса [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: тьма   
Дата:   26-04-14 20:35

Аз пък видях снимки със специфичния детски поглед за природата. Не може едно дете на осем години да вижда по този начин света като Ева. Децата на тази възраст са по-детайлни, те виждат малките неща около себе си все още, онези, на които възрастните вече не обръщаме внимание.

Ето защо бях толкова категорична - не само че таткото е насочил погледа на детето, но сега и събира гласове - е, драги съфорумци, каквото и да кажете за моята тЬмна личност, мога да се похваля, че съм възпитала невероятно добри хора[smile]

Но този начин, още веднъж ще го кажа, е отвратителен, ако искате ме окачете на въжето - вече десет години все това правите, свикнала съм [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: lakosta   
Дата:   26-04-14 21:18

[smilie24] лайк за тьма [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   26-04-14 22:41

явно не сме се справили като хората с тая задача [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: emo1   
Дата:   26-04-14 23:41

Е, аз па нема да гласувам, щото е нечестно!


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: cameraman   
Дата:   26-04-14 23:45

Този конкурс към своят зародиш е прогнозиран като нечестен. Затова е ориентиран към медията фейсбук. Иначе щеше да има авторитетно и предварително оповестено жури.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: allyx   
Дата:   27-04-14 02:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   27-04-14 10:11

предполага се, че могат да бъдат подбрани минимален брой компетентни хора с усет към справедливостта [smilie5]
което е невъзможно при голям брой хора [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: ejel   
Дата:   27-04-14 10:16

Автор: мара
Дата: 25-04-14 12:55

...питах таткото на лични какъв е регламентът и дали детето няма да изпита горчивина от начина, по който са събрани гласовете.

е, човекът ми отговори, че именно ТАКЪВ е регламентът!
ТАКЪВ е и точка! значи игра по правилата! значи ИМА правила...и ако те са кофти, не е крив бащата, не е криво детето!


--------------
[smilie8] [smilie10] [smilie8]


За мен пак не става ясно какво точно ще рече "такъв", но от писаното предполагам, че е нещо от рода на "удари рамо на другарче".

Защо изобщо "организаторите" да се хабят това да е за "авторска" снимка, като конкурсът спокойно може да регистрира само "гласуването" за отрочетата на агитаторите, без това да е обвързано със снимков материал, който само пречи на "регламента".

Въпросът защо конкурсът е "училищен" тогава си остава...
ТОЧКА[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   27-04-14 11:01

па съгласна съм. така е.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: тьма   
Дата:   27-04-14 12:11

ОУ "Проф. Марин Дринов" Панагюрище

Конкурсът приключи. Съжаляваме, че от една хубава идея се получи такъв проблем. Целта беше да се покаже красотата на България и честно казано, не очаквахме, че ще придобие такива размери. Това е първият, но и последният ни опит за подобен конкурс. Жалко, че се разбират по този начин нещата.


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: ksietta   
Дата:   27-04-14 12:25

Ами... аз ако имам цел да покажа красотата на някоя територия, девойка, или каквото и да е - просто ще го снимам и покажа. Няма да правя конкурс за най-хубава снимка на територията или девойката с предметни награди. Добрата новина е че това е последния им опит.


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: тьма   
Дата:   27-04-14 14:19

И аз се радвам, имахме малко дискусии с училището, сега са ми приятели във фейса и с удоволствие ще следя всяка тяхна проява.

Какво да ви кажа - предпочитам да действам, когато съм убедена в правотатата си, вместо да си чеша с дни езика в разни теми.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: allyx   
Дата:   27-04-14 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: SameButDifferent   
Дата:   27-04-14 14:59

А някои дори не разбират кой кого прецаква. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: тьма   
Дата:   27-04-14 15:54

Прецакани са онези, които само лаят, а керванчето, драги мои, си върви.

Лайте, аз предпочитам да хапя[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: CDman   
Дата:   27-04-14 17:12

ОУ "Проф. Марин Дринов" Панагюрище

Конкурсът приключи. Съжаляваме, че от една хубава идея се получи такъв проблем. Целта беше да се покаже красотата на България и честно казано, не очаквахме, че ще придобие такива размери. Това е първият, но и последният ни опит за подобен конкурс. Жалко, че се разбират по този начин нещата.


А как следва да ги разбираме ? [smilie11]

Следващия път да го нарекат "изложба" и всичко ще е на ред [smilie7]

Идеята им я харизвам без пари [smilie5]

Наздраве [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: тьма   
Дата:   27-04-14 19:16

За конкурс във фейсбук - за неразбралите.
Между другото, това училище е много дейно - разгледах им подробно страницата, браво на тях!


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: Лидия   
Дата:   28-04-14 09:50

Тъма,ти родител ли си ?
Учител ли си ?

Рядко влизам да чета.Мернах няколко твои поста и изводи,които си направила и да си призная не съм очарована.

Към този ти пост мога да напиша дълго и обосновано мнение,което ще бъде подплатено с реални примери,но наистина времето ми е безкрайно ценно .

"Аз пък видях снимки със специфичния детски поглед за природата. Не може едно дете на осем години да вижда по този начин света като Ева. Децата на тази възраст са по-детайлни, те виждат малките неща около себе си все още, онези, на които възрастните вече не обръщаме внимание.

Ето защо бях толкова категорична - не само че таткото е насочил погледа на детето, но сега и събира гласове - е, драги съфорумци, каквото и да кажете за моята тЬмна личност, мога да се похваля, че съм възпитала невероятно добри хора[smile]

Но този начин, още веднъж ще го кажа, е отвратителен, ако искате ме окачете на въжето - вече десет години все това правите, свикнала съм [smilie3]"

Ще цитирам нещо за край на поста си,като изразявам разочарованията си за това,че заради хора като теб,у-щето,провело конкурса,се отказва да го направи традиция.Много бих искала то да размисили.

Истинският учител събира учениците си около Истината.Лъжливия около себе си.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: allyx   
Дата:   28-04-14 13:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   28-04-14 13:27

де да беше толкова елементарно )

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: ctpahho   
Дата:   28-04-14 17:49

[smilie10]

ТЪМА, верно ли прееба на децата изложбата и конкурса?

Що не се цани да станеш ти жури или нещо положително? Кво стана, че закриха конкурса о.О

Ебати потреса!!!

[smilie10]

По-добре ли стана сега след като никога повече няма да има подобна инициатива от у-щето? ЕБАСИ МЕЧА, ЧЕСТНО!!!!

Ае на КУКЕРЛАНДИЯ 2014 в Ямбол, бяха докарали цял автобус с деца от Турция щото обичали фотографията и да снимат, а ние в Бг им отнемаме правото на изява в един нищо и никакъв детски конкурс във ФЕЙСБУК?!?!?

Спирам, че ше стана много краен...
ае.



Публикацията е редактирана (28-04-14 17:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: mmjm   
Дата:   28-04-14 21:20

Истинският учител събира учениците си около Истината.Лъжливия около себе си.
Въвъ фейсбук ли е истината?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   28-04-14 21:44

истината е нещо относително...най-често.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »