Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: mmjm   
Дата:   24-04-14 22:12

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: metodiev_martin   
Дата:   24-04-14 22:30

fraction
каква муха и слон? ТОВА Е УЧИЛИЩЕН КОНКУРС!
Каква Уганда, какъв Йорк. Много ви е криворазбрана солидарността ми се струва. Наистина, добър пример за децата - еми маме, винаги в тоя живот може да стане и по втория начин. Днеска ще спечелиш конкурса, утре ще станеш плеймейтка, в други ден някой застаряващ набор на дядо ти ще ти подари немски автомобил с 12 цилиндъра.
Няма лошо, който както си го направи.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: MikeDimit   
Дата:   24-04-14 22:32

Момчета има и други форуми и седенки. Там други агитират за своите деца. Няма по-естествено от това. Ех, цели партии все с това се занимават, че им е и професия. Има различни уроци в различни житейски ситуации - днешния пример е за солидарност, съпричастие, съучастие. Както и за отхвърляне, неглижиране, подритване и упрек. Таткото ( бе и моя юнак е на 8)знае много добре, как ще му реагират тук И пак е пуснал темата. Та тази тема е и урок за това как се приема една нормална лобистка ситуация в бг средите.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: allyx   
Дата:   24-04-14 22:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: PhotoBo   
Дата:   24-04-14 22:43

Гласувам, защото знам какво е да си родител и да имаш дете. Другите родители също го правят, агитирайки за снимки на децата си по форуми и предлагайки на приятели, а в БГ Мама пък какво е, не ми се мисли... Снимката си я бива за 8-годишна, аз на тия години съм играл с колички и кой знае какви простотии са ми били в главата, а днешните младежи творят и това им прави удоволствие. Урокът е даден, надявам се да се развива в правилната насока. Успех!

ПП: Гласувах и за още 3-4 снимки от конкурса!



Публикацията е редактирана (24-04-14 22:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: siluet   
Дата:   24-04-14 22:45

Тъй както си разглеждам конкурсните снимки попадам на един мой кадър от преди 9 години, от терасата на баба ми [smilie18], мисля че жена ми го ползва в сайта за Панагюрище който направи тогава.

Мушкато [smilie18]



Публикацията е редактирана (24-04-14 22:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: JoeSatriani   
Дата:   24-04-14 22:48

Ма нещо няма много лайкове.. да те подкрепим ли?[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: JoeSatriani   
Дата:   24-04-14 22:50

metodiev_martin, отиди на лекар.. спешно!

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: PhotoBo   
Дата:   24-04-14 22:50

Значи и с откраднати кадри мушмуроците хитруват [smilie10]
ПП: Има и един прешарпен даже [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: siluet   
Дата:   24-04-14 22:52

Еми то без подкрепата на ФФ гледам няма много гласове под снимките.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: metodiev_martin   
Дата:   24-04-14 22:53

allyx - изкара едно 8 годишно дете курва По квалификациите, които даваш, демонстрираш остра умствена недостатъчност. Жалко за теб. Ще те призова да се въздържаш от подобни публични изблици за в бъдеще. Просто не са на място и не са за този форум.
От останалите постове, стана ясно, че в случая крехката възраст, омаловажава опорочаването на конкурса по този начин.
Само никой не можа да ми обясни, защо точно за тази снимка трябва да се гласува? Защото за другите снимки агитират в бгмама, защото другите снимки са събрали повече лайкове, или защото платформата позволява въпросната снимка да стигне до повече потребители?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: Loki_in_disguise   
Дата:   24-04-14 22:54

Е, аз не съм такъв борец за справедливост и гледам да намирам поводи да се харесвам по други начини.
За това гласувах за снимката на детето, която никак не е лоша. Тук съм виждал и по.......малко интересни :)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: allyx   
Дата:   24-04-14 23:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: Лидия   
Дата:   24-04-14 23:06

Подкрепих снимката.[smilie24] Февруари организирах фотоконкурс за деца "Ваканции 2013".Нямаше много участници,но... от малкото участващи деца научих много.Бях обявила две първи,две втори и две трети награди.Съответно една от двете бе по брой лайквания ,а другата по мой избор.
Ето двете първи награди:
Първата е с най-голям брой харесвания (на 15 годишно момиче) и следващата отново на 15 годишно момиче,което бе моя избор.

Сравнете ги с тази на родителя,който пусна темата .

https://photo-forum.net/static/forum/2014-04/ippt8057.JPG


https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1513291_361342634006794_1859750301_n.j


https://photo-forum.net/static/forum/2014-04/ippt8057.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2014-04/dede3235.JPG


https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1604691_368972539910470_1224559872_n.j

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: siluet   
Дата:   24-04-14 23:18

Ей много крадена тази моя снимка бре, вече не се знае кой сайт от кого е краднал [smilie18] [smilie18]

Сайтове които са е ползвали

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: PhotoBo   
Дата:   25-04-14 00:46

Добре, че беше темата да разбереш колко си известен :)
Като гледам има крадци, от които можеш да изкараш някой друг лев за нарушаване на авторските ти права, особено с комерсиална цел...Така си мисля де [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: jino   
Дата:   25-04-14 06:58

Отдавам глупостите писани по горе на крехката детска възраст на някои пишещите.
[smilie5]

Мартине глей кви житейски уроци излезнаа [smilie18] .

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: kadans   
Дата:   25-04-14 07:29

Ок, дъщеря ти ще спечели конкурса. Замисли се, ти щастлив ли ще бъдеш от тази победа и тя щастлива ли ще е също?
Чудесен житейски урок... Браво.
Браво на детето!!!!
Ако искаше да стимулираш конкурса, можеше да дадеш линк към целия конкурс.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: fraction   
Дата:   25-04-14 07:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: georgivelev   
Дата:   25-04-14 07:57

Житейски урок номер 1 от тази тема - помоли приятелите/колегите си да подкрепят детето ти и ще бъдеш оплют, наречен слаб родител, и може би дори нещо по-лошо. Това е молба, никой не ви е опрял пистолет в челото "ха сега гласувай".

Странно, ако някой в офиса, където работите, ви помоли същото нещо, със същите аргументи ли ще му/й отговорите? Въпросът ми е най-вече към преждепишещия kadans. Не, той не иска да стимулира конкурса, а само своето дете, защото е добър родител преди всичко, а после самарянин.

Към автора на темата: Снимката ми хареса, дано детето да продължава да снима и да се развива, харесва ми, когато малките деца имат някакво хоби и не е само да си губят времето. За разлика от много от другите, дадох един лайк.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: kadans   
Дата:   25-04-14 09:31

Добрият родител не възпитава децата си в шуробаджанащина.
Добрият родител ще каже на детето си, че трябва да победи този, който заслужава, а не този, който има най-много приятели.
И няма никакво значение на колко години е детето. Така се учи българинът цял живот някой да го урежда, някой да му ходатайства. Национален спорт е станало "уреждането"
И да, в офиса ще му кажа същото.



Публикацията е редактирана (25-04-14 09:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: fraction   
Дата:   25-04-14 09:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: kadans   
Дата:   25-04-14 09:54

Отговор - 2 момчета. И винаги съм ги учил, че в живота никой не ти дава нищо даром! Трябва да заслужиш и наистина да си най-добрия.
Във всякакви училищни конкурси и други подобни съм казвал, че трябва да бъде подкрепен най-добрия, а не тоя който има най-много връзки. Утре в живота трябва да знаеш, че трябва да е същото! Затова сме на тоя хал.

А към авторът на темата - явно детето ти е свястно, веднъж си се опитал да го накараш да участва с чужди снимки, възмутило се е.
Сега накрая ще го огорчиш и ще го разплачеш като разбере по какъв начин е спечелило. Защото и съучениците му може да разберат и да го подиграват. А такава победа на никого не е нужна.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: jino   
Дата:   25-04-14 10:02

Автор: kadans
Дата: 25-04-14 09:31

Прав си но ,конкретния случай е толкова невинен че не си струва въобще да отваряш дума за тези неща.
Това което ще ти дам като съвет е :
Нещата не са черни и бели .Не изпадай в крайности.
Понякога малък компромис и леко нарущаване на правилата водят до много повече полза от вредата която са причинили.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: da.fo   
Дата:   25-04-14 10:14

Погледнах снимката и ми хареса !!! За 8 годишно дете е идеална. Може би smoking_weed трябваше да напише :
Дайте по един лайк ако Ви харесва снимката !

Така щеше да избегне коментарите на озлобените към живота !!!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »