Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Sigma 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM
Автор: marves   
Дата:   01-05-14 09:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM
Автор: fafcho   
Дата:   01-05-14 14:06

Много благодаря за този коментар! Извода, който си направих е,че след като си закупя ново тяло, което за сега мисля да е 60Д ще отида на място да тествам обектива :)

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM
Автор: PhotoBo   
Дата:   01-05-14 14:21

Много правилно си го решил, тествай преди да купиш с конкретно тяло и двата обектива и на спокойствие си сравни кадрите вкъщи, може и тук да качиш за сравнение. Аз от тамроните някак си ми остана като слабост 17-50 без стабилизация и без мотор - по-остър е, по-бърз автофокус, достъпна цена, въпреки че някой го намират за антика. Иначе съм имал и трите разновидности! За Сигмата само хубави отзиви съм чел, а и стабилизацията си е в плюс на притъмнено затворено помещение, но ако е предимно за пейзажи или ежедневие май пак бих избрал нестабилизирания Тамрон.

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM
Автор: fafcho   
Дата:   01-05-14 20:49

Благодаря! Мисля да го използвам г/д за всичко, но предимно за снимане в дискотеки и ресторанти и други подобни мероприятия. Така ще е ще си взема 1во ново тяло и след това ще тествам обективите на него :) написа:

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »