Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: mmjm   
Дата:   25-04-14 21:43

Никъде в поста си не споменавам, каквато и да е националност.
Това с лайковете също не е българско, но не пречи да е идиотско.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: abrazio   
Дата:   25-04-14 21:56

За мен е удивително, как осигуряването на подкрепа за дете по този начин, за една част от хората е най-естественото нещо, а точно толкова за останалата част това е абсолютно противоестествено. Имам чувството, че разделението ни по този малък въпрос е част от многото други разделения по много други въпроси в милата ни татковина. Обитаваме тук някаква територия, обаче живеем поне в две (а може би и в много повече Българии). Моята за жалост е от по-мъничките. Та конкретно на молбата на таткото - така не се прави.


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: MikeDimit   
Дата:   25-04-14 22:02

Много интересни мнения и реакции. Още ще бродим из пустинята...
Свободни сте да не гласувате. Това не е комсомолска или ОФ инициатива към която ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да ИЗРАЗИШ отношение.
Да споделя опит . Поддържах един сайт за родители за известно време . Та там имаше конкурси със снимки от посетители. И не лоши награди седмични, месечни. Та както и да се конфигурира конкурса от гледна точка на организатора каузата е пердута. Учуден съм, че все още някой се наема да организира подобни инициативи. Негативите са прекалено големи за него, както и да организира гласуването, журирането. Ако разчита на импресии и лайкове за популяризиране статистиката в гугъл ще го отрезви.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: mmjm   
Дата:   25-04-14 22:29

Малоумие е да организираш детски конкурс на място, където под новина за катастрофа сума ти зомбирани малоумници натискат харесвам, под новина за наводнение, пожар или друго нещастие, същата работа, ма не било харесване а съпричастност, пълно малоумие. И на това място правим конкурс за децата ни. Не е ли по-добре да има живо жури, което да може да аргументира избора на победители?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 22:35

писах им го. не баш така, де :) предполагам, че никой не го е мислил по тоя начин.
наблагам на "никой не го е мислил".
"не мисли"
няма.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: JoeSatriani   
Дата:   25-04-14 22:37

Всеки може и сам да реши дали да гласува. Дразнещото тук е, че има много ... хора, които се чувстват длъжни да се покажат колко големи моралисти са. Недооценени "творци" бълващи поучения и BG морал.
Толкова е просто всъщност - виж, прецени, гласувай или не. Точка! Какво заливате форума с нравоучения!? ФФ отдавна е пълен кенеф зарадади такива псевдо интелегенти...Отстрани сте просто смешни.
Това са последните ми 5 ст. по темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: thingfish   
Дата:   25-04-14 22:47

На пук на експертите по правилно отглеждане на деца, дадох един лайк. Но по-скоро заради хрумването, че ми харесва много повече загриженоста и вниманието на един татко към осемгодишната си щерка, и убеждението, че да доставящ радост и стимули в тази възраст е нещо ценно, а безценото е да запалиш искра и да предизвикаш усмивка, защото го можеш и защото си длъжен. Пък има татковци, които бият и убиват осемгодишните си деца/ ще ми се да не го знаех/. Други, които пят бири от сутринта, раздават морал по форуми, пържат кюфтета по потник на терасата, плюят и псуват нехаещи за семейството и тн.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-04-14 22:49

JoeSatriani

тоя па... [smilie23] [smilie11]

по неадекватно нещо в темата не бях чел, пък не е като да няма избор... комплекси някакви прозират в тия 5 реда. МАЙ!
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 22:51

обичам мъж да пържи кюфтета! може и на балкон! може и по потник! [smilie24] [smilie24] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: avela   
Дата:   25-04-14 22:54

Абе Джо, противоречиш си яко. Хем бил залят форума, използва думата "кенеф", цитирам те, хем хайде да не морализаторстваме "недооценините", че да станат още повече такива теми с порочната практика, която е неприятна и носи само горест...


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: thingfish   
Дата:   25-04-14 22:58

обичам мъж да пържи кюфтета! може и на балкон! може и по потник,плюс шкембе и да е потен и да си тананика Софи Маринова!
Е, ти си извратена [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 22:59

ааа, тия с допълненията ти си ги таковай [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 22:59

...лайквай, де [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: thingfish   
Дата:   25-04-14 23:01

[beer] тва в чашите шампанско френско [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: avela   
Дата:   25-04-14 23:04

и аз като мара предпочитам тоя с потника пред Путин, който язди гол до кръста и плува с делфини, пък гледай какво сътвори за нула време[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 23:08

ма аз и путин харесвам, ма авело...само да има после за обличане усмирителна ризка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: avela   
Дата:   25-04-14 23:17

https://photo-forum.net/static/forum/2014-04/ncdc7049.JPG


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10154388_10152343473584722_12487692440076656



Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 23:19

булка, дава ми, че профилът ти е изтрит от сайта!
я ме намери на лични!

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: vladod   
Дата:   25-04-14 23:20

Имаш 2 лайка от мен [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: thingfish   
Дата:   25-04-14 23:25

Как се пише от изтрит профил? Защо делфинът говори? Защо е бутафорен пушека от цигарата? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: metodiev_martin   
Дата:   25-04-14 23:28

JoeSatriani каза:
ФФ отдавна е пълен кенеф зарадади такива псевдо интелегенти...Отстрани сте просто смешни.
Това са последните ми 5 ст. по темата.

А дано, ама надали.
Като пропуснем заключенията за морала, и стигнем до извадения пасаж от контекста, мога да заявя, че стана запушен кенеф от подобни теми. Във въпросния кенеф, хората освен да се изхождат по естествени фото нужди, почнаха да си хвърлят и боклука и памперсите и превръзките и се запуши. ОТ такива теми и смърди.
Какво значи псевдо морал, когато в случая всеки защитава каузата на въпросния татко и детето му, но в същото време никой не мисли за останалите татковци и техните деца. Дайте да преебем другите деца, за да може наЩо да е на първо място.
Чие е това НАШЕ? Другите "без ГРЪБ" на кого са? Или щом са без гръб, заслужават да бъдат оценени като БЕЗгръбначни с по 20 лайка.
Еми точно защото е детски конкурс, пускането на подобна тема е неморално.
За останалите ФБ конкурси на всякакви марки (очила, техники, перилни препарати и прочие) си просете лайковете, така или иначе няма да нараните ничии псевдо морал, защото целта на въпросните конкурси е ПР на въпросната марка.
Ама да ми обяснявате че да доставящ радост и стимули в тази възраст е нещо ценно, а безценото е да запалиш искра и да предизвикаш усмивка с цената на това да прецакаш друго дете... мисля че освен, че е неморално е и меко казано извратено.

Да бяха пуснали темата:
Гласувайте за снимките и споделете най-харесваните от тях, за да популяризираме конкурса и децата да се радват на повече аудитория.
В случая, "гласувайте за детето, за да може да изпревари другите деца....защото е моето дете"

Пак казвам, пускането на теми с агитация за гласуване в онлайн конкурси трябва да се забрани и няма да има подобни полемики в две теми.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 23:32

е, това вече зависи от гласуващите.
с други думи - в българското народно творччество има една хубава приказка - не е луд, който изяда зелника, е оня, кой му го дава.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: thingfish   
Дата:   25-04-14 23:36

да, наистина много е несправедлив живота. Извратени хора гласуват за да прецакват другите деца... Ужасяващо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: ksietta   
Дата:   26-04-14 00:04

Би било забавно на всеки да се даде една и съща снимка, и да се види кой колко "лайкове" може да събере. Това е едно смислено състезание. Всеки да пусне собствена снимка и да провери отношението към нея - също изглежда смислено. Комбинация от двете - не особено. Ако целта е предметната награда - вижда се някакъв смисъл, но...



Публикацията е редактирана (26-04-14 00:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте по един лайк.
Автор: avela   
Дата:   26-04-14 00:19

от цялото тежкосмилаемо и ожесточено изписано до сега най ми хареса мъжа с потника и кюфтетата като картинка. та се чудя дали да не направим конкурсна група, лятна във ФБ "снимай мъж с потник печащ кюфтета на терасата, понеже путин плуващ с делфини няма как да бъде заснет в момента", да пуснем тук линкове за гласуване и да видим какво ще стане, може и деца да гласуват и да се лобира и всички да са доволни накрая. и ще спечелят най-вкусните кюфтета естествено[smilie5] или някой, който все пак успее да заснеме путин плуващ с делфини [smilie18] хм, мисля, че огладнях.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »