Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: OFF Джебчия…
Автор: StrikeBack   
Дата:   04-05-14 12:16

http://www.sternfannetwork.com/xen/index.php?attachments/sheep-politics-dog-60423486545-jpeg.210921/




Публикацията е редактирана (04-05-14 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   14-06-14 17:41

в 12:57 днес бяха отново "на работа"… хайде… действайте

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   14-06-14 18:17

мдааам. и да ги снимаш баш, докато бъркат, и да го пратиш в полицията, пак няма да ги хванат...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Otvorenia   
Дата:   14-06-14 22:46

Vanquished говориш глупости. Хосе не търси някаква популярност. Просто го е заснел и го споделя което е похвално.Определено е от полза за хората които пътуват с този автобус.
Заснетия субект естествено че не можеш да го уличиш. Определено си личи обаче че се занимава с нещо нередовно.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: mimko7   
Дата:   16-06-14 12:01

Колко приказки за НИЩО ..... Тези си плащат и полицията ги пази .... вие от Марс ли падате [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   05-04-15 15:27

празниците идват, джебчиите са отново на лов…

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: BOZO   
Дата:   05-04-15 17:27

От известно време някой ми точеше нафта от джипа [smilie5] :D
До онази красива вечер на 31 Март, 22:00ч. [smilie5] Приятелче от квартала се натиска с гаджето на колата ми, знаейки, че няма кой да им се кара дори да ги види в тъмното. СлучаЕНост или не предната вечер осветлението на и около паркинга гасне - това са 8 улични лампи [smilie5]
В един момент в мрака чува как метален предмет пада на асвалта, поглежда под джипа и о, чудо, някой се въргаля от долу. Звъни ми по телефона, слезнах за 10 секунди. Та хванахме го, 15 годишнен подбуял тинейджър. Не оказа много съпротива при залавянето, въпреки че ми се искаше, както и да беше по-голям, ама карай, било квото било. [cool]
Подготвен, с ръкавици, гаечен ключ точния размер за пробката и 3 литра шише, вече пълно с нафта.
В крайна сметка дойдоха мама и тати, учтиво приеха предложението да ми напълнят резервоара до горе и си взеха детето за превъзпитание. [smilie18] Накарах го в тяхно присъствие да затегне добре пробката на резервоара и им обясних, че следващия пък, когато някой пак източи нафта от колата ми ще знам кой да търся.
[smilie7]
И на джебджиите им излиза късмета, рано или късно. Ще попаднат на хора и ще станат "човек"[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-04-15 21:10)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   05-04-15 21:17

добреее!

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: kvakioh   
Дата:   05-04-15 21:21

При едни други времена ги бръснеха до кожа тия дечица невинни. Или червен дрян на снопове по 10-12 пръчки...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Патаран   
Дата:   05-04-15 21:30

Трябва да го черпиш че ти чисти резервоара от утайки [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: BOZO   
Дата:   05-04-15 21:45

Патаран,
Почерпих го - подарих му шишето с 3 литра нафта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »