Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   24-04-14 11:43

https://copy.com/LtxlmkX7wmhM


Джебчия, който наблюдавам повече от година по линията на 204. Този зад него с шапката го пази/прикрива. Обикновенно са двама, дори трима. Набелязват човек още на спирката, най-често възрастни хора. Правят се че не са заедно, но се вижда как си правят знаци. Щом този си набележи жертва, се залепя плътно зад него още при качването, а останалите застават около тях, така че не се вижда как бърка. През няколко спирки слизат и се качват.


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   24-04-14 11:50

Няма ли кой да би бийне малко тея?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: ShotlandetsaWildLife   
Дата:   24-04-14 12:52

С какво ги снима? Google glass?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   24-04-14 13:19

gsm

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: jivkojj   
Дата:   24-04-14 13:30

Как оглежда чантите на момичетата само [smilie9] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: thumper   
Дата:   24-04-14 14:16

Благодаря за информацията. НО! След като цяла година ги наблюдаваш не си ли сигнализирал в полицията?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: ShotlandetsaWildLife   
Дата:   24-04-14 14:17

hose написа:

> gsm

Ее ти си факир! Как си успял да ги снимаш с телефон без да те забележат?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: allyx   
Дата:   24-04-14 14:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: realnoncho   
Дата:   24-04-14 14:21

Въпроса е какво може да се направи по случая за да се прекъсне "бизнеса" [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: stingray   
Дата:   24-04-14 14:27

Добре де, само аз ли не виждам човека да бърка някъде?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: thumper   
Дата:   24-04-14 14:29

allyx, за жалост Супермен не съществува и правосъдие може да раздава само съдебната власт (или поне докато все още живеем в правова държава).

п.п. - Полицията ако иска да го хване, ще го хване.

п.п.2 - Боят е само временно решение.



Публикацията е редактирана (24-04-14 14:31)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-04-14 14:32

То като му гледам мутрата не е бит малко и досега. Тия боят не ги плаши

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   24-04-14 14:56

Всичко временно е постоянно thumper [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   24-04-14 15:03

stingray

е, то ако беше снимано и точно как гепи, нямаше да го гледаме ние :)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: aenska   
Дата:   24-04-14 15:10

ужас.... качете клипа във фейсбук. да го видят повече хора

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vicking   
Дата:   24-04-14 15:17

и какво толкова видяхте?!

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Ando   
Дата:   24-04-14 15:27

stingray, нали не мислите, че човека, който е заснел видеото е гледал в дисплея на GSM-a, докато оня бърка в чантите? [smile] Предполагам с очите си е видял преджобването, което не е успял да хване в кадър по обясними причини, но е заснел лицата на джебчиите и ви предупреждава да бъдете на щрек, ако пътувате по линия 204 и ги забалежите.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: шдфдшд   
Дата:   24-04-14 15:27

@stingray ..не си само ти...и аз не виждам да прави нещо нередно[smilie11]..

..чудя се , как стои въпросът с този клип откъм правна гледна точка [smilie8] ...



Публикацията е редактирана (24-04-14 15:29)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: jivkojj   
Дата:   24-04-14 15:31

Много добре си стои въпроса. Нали тука се скъсаха да обясняват, че на публично място може да си снимаш на воля.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: шдфдшд   
Дата:   24-04-14 15:36

..и да съобщаваш на света , " този е крадец"!?...
..мен на клевета ми избива...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   24-04-14 16:11

е, хубуу, кат го видите - целунете го [smilie18]
човекът се опитва да ви предупреди.
очевидно го е гледал неведнъж.
да, може и да се е объркал, може да е сляп и да кара на трето око, да има видения, да му говорят гласове, а защо не - да е зъл гений, уличаващ невинните граждани с какво ли не...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

много сте интересни значи [smilie5]
да, юридически нещата стоят така, че могат да те джобят и накрая да си ти виновен, че не си се опазил. а на тоя как му парят очите - кеф и половина.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: шдфдшд   
Дата:   24-04-14 16:23

..Маро , по-малко тряя се приказва...
..ще излезе приказка "На всяка манжа - Марадия"[smilie5]..
..и мини ми гласувай ...снимал съм един арапин , как спи на пост!...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Нели   
Дата:   24-04-14 16:27

В 204 има и един, който пипа хората без ръце, ама няма да ви го снимам, защото гледам да стоя надалече [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: шдфдшд   
Дата:   24-04-14 16:31

..ми щом пипа с крака - на крак и половина разстояние!!! ...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   24-04-14 16:38

Ando [smilie24] мара [smilie24]

не мислех да пиша повече но все пак ще кажа - говорил съм с хора от системата за това какво може да се направи - отговора ще го спестя, тъй като ще излезе че и тях клеветя…

невъзможно е да ги снимаш как крадат, ако бяхте прочели по-горе - 2-ма или 3-ма заграждат плътно, така че дори не се вижда как бърка

боят няма да ги спре, а и е сложен при 4-5 мъжаги, които са с глава над мен
ако искате да ги спрете - застреляйте ги
ако ми дадете оръжие и аз бих го направил

хора които са запознати казаха че това са румънски банди които върлуват тук

точка по въпроса

ако искате се пазете, ако искате ги целунете както е написала по-горе мара

това е единственото нещо което аз успях за измисля, с което все пак да направя нещо… повечето "съвестни граждани" гледат встрани и не се намесват при инциденти… и докато това ни е обществото всички заедно ще гнием на дъното

ако искате елате мен да арестувате защото преча на "бизнеса"...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: uri64   
Дата:   24-04-14 17:00

абе не се филмирай толкова...ти каквото си могъл си направил - снимал си, предупредил си и това е....ако почнеш да вземаш навътре писаници във форума скоро на тежки лекарства трябва да минеш [smile]



Публикацията е редактирана (24-04-14 17:01)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: boZo   
Дата:   24-04-14 17:02

Ок, джебчия...
но наистина на видеото се вижда само как се развърта...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vicking   
Дата:   24-04-14 17:12

По същата логика може и да е наркотрафикант, търговец на ядрени глави или бащата на гаджето от класа, дето все ми досажда...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: xFireSoul   
Дата:   24-04-14 17:14

Когато ги виждаш да започват кражбата, кажи нещо от сорта на, госпожо, ставате жертва на кражба в момента, и всички ще ги забележат.. Така ще направиш голяма услуга[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: krist   
Дата:   24-04-14 17:24

Това последното не е много сигурно, особено ако са румънски гастроьлори. Един приятел, който е една глава над мен, па аз не съм нисък, и едно време се занимаваше с бодибилдинг (по него време и с фотография, между другото), така, преди доста години, като живееше в Букурещ разправяше как са го заобиколили цяла група в трамвая и най-нагло са си взимали каквото си искат от него пред очите му, едва паспорта си е опазил.. Трябва може би наистина да се събере по-голяма групичка и да им се набият канчетата..


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: realnoncho   
Дата:   24-04-14 17:50

Значи като влязат в автобуса се изправяш тържествено и почваш:
Моля всички за внимание, в автобуса има джепчии, пазете си личните вещи [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: mlubomirov   
Дата:   24-04-14 17:58

И защото една приятелка се обади на полицията, и защото предупреди 3 човецеца - яде бой и сега ходи със спрей, скоро и пистолет. И понеже властите и отговорили вдигайки рамене, тя все пак още не се отказала.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: xFireSoul   
Дата:   24-04-14 18:34

По-добре да предотвари кражба, от колкото да се мълчи..

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: mlubomirov   
Дата:   24-04-14 19:08

"По-добре да предотвари кражба, от колкото да се мълчи.." добре го каза, само и полицията да си върши работата, а не да мълчи и да не хае. Истината че светците от бундог трябва да ги има и трябва да ги има.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   24-04-14 20:38

полицията често развива интересни дейности [smilie5]

не нам към днешна дата по колко се падат на глава от населението [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: PhotoBo   
Дата:   24-04-14 22:18

hose, поздравления за гражданската позиция, която имаш!
Аз съм за фото-форум хайка в автобус 204... или ние артистите сме нежни души и не обичаме да се забъркваме в неприятности?

ПП: Мали, пък сега се сетих, че ако дойдат някви крайни ултраси и разберат, че тия са румалещи ограбващи бг дядовците и полицията и емиграционните няма да могат да им помогнат на тия...



Публикацията е редактирана (24-04-14 22:20)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vanquished   
Дата:   25-04-14 00:30

Виждал съм го този, но наистина без заснето доказателство не е редно да се обвинява някой. Аз откъде да знам, че не си някой злобар, който обича да топи хората?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: uri64   
Дата:   25-04-14 01:34

това последното е титанично наистина...браво [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: stown   
Дата:   25-04-14 01:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   25-04-14 08:40

е, некой нещо да има да добави към националния характер? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

тва страхът да обвиниш някой боклук е голяма работа.
така най-често постоянно страдат невинни.
гледала съм как един тролей хора скача в/у възрастен човек, пребъркан от цигане, което обаче имало лошия късмет, дядото да му фане ръката в джоба си. така вресна и така се тръшна, че всички се фърлиха в/у дядото, а цигането избяга да се подхилква на 20 метра. беше на спирката пред библиотеката.
е, виждала съм и как дядо обвинява един луд циганин на женския пазар за тва, че му взел едни 2 лв, дето след мал;ко му излязоха от джоба...
та човек по-добре понякога и да сбърка - винаги може да се извини, освен това даже и в тая нашта смотана държава има презумпция за невинност - никого няма да накажат, ако не е доказано виновен.даже и да е доказано виновен - пак няма [smilie18]
...ама ако нещо изглежда като лайно, мирише като лайно - най-вероятно Е лайно[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vicking   
Дата:   25-04-14 14:14

Маро, отново първа метна камъка...лайното де!

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: StrikeBack   
Дата:   26-04-14 11:17

Бееееее… беееее…..

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: jingov   
Дата:   26-04-14 11:45

В близките да речем 10 години, не ми се е случвало да попадна на работеща правоохранителна институциия, която да си свърши работата както трябва. Съвсем наскоро неколкократно бяха публикували едни снимки на един наглец, който въпреки 5кратното му вдигане с паяка, продължава така да си паркира. Видима кражба на обществено място на портмоне, подаващо се от джоба , общинските полицаи отказаха да го гонят, не било тяхна работа. При сигнал ударен човек при ПТП - няма реакция, при сигнал за издигнат бивак в защитена зона с защитени животински видове и купонясване- ми се отговори" на кой пречи музиката, на вас или на животните"... излишно е да се говори за това. А, че се обаждам на познатите ни телефони, явно е само проформа и се отчита дейност по сигнали.
Да от видеото става ясно, че човекът само подозрително се оглежда, но това би било достатъчно за по нататъшна проверка , те си ги знаят , но няма какво да ги правят [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: idivanov   
Дата:   26-04-14 13:57

Преди няколко години в парижкото метро цивилни полицаи спряха влака на спирка и предупредиха пътуващите да внимават, защото имало джебчии. Даже спипаха и провериха няколко френски циганета. В момента не откриха нищо, но после един от групата изпищя - бяха му отмъкнали портфейла...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: krist   
Дата:   26-04-14 14:31

Мдам, миналата ли по-миналата година ли беше, един колега, като ходи в командировка в Париж, и той се върна без портфейл и документи от метрото. Добре, че имал и международен паспорт, освен личната карта, че франсетата с техния английски и след отказа на съдействие от нашето посолство не знам как щеше да се прибере обратно..


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Otvorenia   
Дата:   26-04-14 14:43

Браво за клипа и най вече майсторлъка че не са те забелязали. Очаквах някоя циганка, ама и двамата ми изглеждат на българи.
Полицията дори и да вземе мерки ги пуска понеже според НК това е ниска обществена значимост на деянието.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: ishootraw   
Дата:   26-04-14 16:16

Пускай видеото из социалните мрежи...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   26-04-14 17:18

jingov [smilie24]

krist - няма проблем да се прибере, дори без документ

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Joro35   
Дата:   27-04-14 16:01

Поздравявам те за заснемането на клипа и за гражданската ти позиция. Това е начинът да се оформя общественото мнение. Малко по малко нещата ще си дойдат на мястото. Един ден всеки ще си плати за гяволъка...[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: nataliya   
Дата:   28-04-14 12:07

Този го видях днес в автобус 64, който се застъпва с 204 на 2-3 спирки. Качи се сам и в следващия момент започна да си говори с един друг мъж, който ми направи впечатление, че оглеждаше доста съмнително съседната жена.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vanquished   
Дата:   28-04-14 13:09

Мара, това, че ти откраднаха три колелета не прави цялата държава крадци и джебчии. Аз по същата логика да викам полиция постоянно, защото под нас направиха магазин за алкохол и цигари и всички дето киснат отвън имат вид на пандизчии. Да ви имам гражданската позиция. Пак повтарям - заснемето го, как бърка пък после раздавайте правосъдие или автора като е толкова смел, че изявява гражданската си позиция в някакъв форум, анонимно, да хване 3-4 свои приятели да го пречакат и да го пребият - нали това заслужава това лайно?
uri64 , гледам и ти си титан - включи се в групата за саморазправа и го потрошете тоя мръсен боклук, а?



Публикацията е редактирана (28-04-14 13:09)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   28-04-14 13:36

а, определено държавата е крадци и джебчии...предимно крадци на едро, но има и на дребно. виж, народът си е друга работа. ма на видеото народът си се возеше кротко...само тоя единичен екземпляр въртеше белтъци много забавлително...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vanquished   
Дата:   28-04-14 13:40

Да де, държавниците са ясни. Върти ги човека, ама не посегна. То и аз като се возя зяпам всички щото ми е интересно, пък и мутрата ми една такава "ела и ме удари", но все пак ...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   28-04-14 13:46

дай да те видим...ся кат извадиш некоя снимка и се окаже, че си оня...малии...срам [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24] [beer]
на тва отгоре колелетата беха 4, не 3.
ама добри хора ми подариха 2 [smilie18] па си купихме още 1-2. ма заключвам вече с верига, дето я реже само флекс и с катинар-невъзможник. е, прекарвам по 10 минути на спирка с тия дейности [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vanquished   
Дата:   28-04-14 13:50

Ау, ако бях оня, много щях да се смея, ама сигурно и да побия щях да искам :D

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Dessisslawa   
Дата:   29-04-14 09:58

Точно в 204 откраднаха на дъщеря ми портмонето. Нямаше много пари, но там й беше личната карта.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: biser_todorov   
Дата:   29-04-14 13:09

Благодаря на автора на темата, че споделя заснетия клип. Все пак е по-друго, когато се вижда лицето на предполагаем крадец. Наистина очите му "шареха" много по чуждите чанти...
И аз понякога съм разсеян в автобусите, случвало се е да съм с два компютъра в мен...
То вече човек не знае от какво и къде да се пази. Мара е права, повечето хора крадат...
През 2008г. бях на квартира с един приятел, и докато сме били на работа ни отключили апартамента и като се прибрахме всичко беше все едно бомба е паднала вътре. Всичките ми дискове (към 200-300бр) бяха нахвърляни на пода. Тогава имах една малка сапунерка, отворено и видяно какво е, и захвърлена на леглото (сигурно са търсили или Д700 или марк 2 [smile] щом не са я взели). Викнахме полиция, и накрая на нас ни взеха отпечатъци, естествено полицаите нищо не направиха. Дори единия полицай седна на дивана да гледа мач (беше началото на лятото, имаше европейско по футбол). Аз му се развиках да си върши работата, а не да гледа мач, малко остана да взема един стол да го прасна по главата както беше седнал на дивана.
Ей такава ни е полицията..... Явно тогава крадците са търсили пари в брой, но не са намерили. След тази случка, около месец винаги когато излизах се оглеждах дали някой не ме следи, и отново да разбият квартирата. Така и не се разбра кои са разбили апартамента. Но ако имах късмета да съм там в момента на отключване на вратата - със сигурност щеше да има мъртви хора - или аз, или те...


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   29-04-14 13:25

ми то такива случаи почти няма, щото ако имашеее...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

освен туй - ей на - почти ти е бръкнал...може и хептен да ти е бръкнал...ма може па да е бил и с почтени намерения един вид...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: krist   
Дата:   29-04-14 13:27

оня ден научих да друг начин за кражба. не знам технически дали е възможен и дали е истина, но се състои в следното: на паркинг, като си заключваш колата с дистанционно, стои някой наблизо с устройство, което заглушава дистанционното, и реално ти мислиш, че си заключил, но реално не си, и ако имаш нещо вътре - гориш. та, имайте едно на ум - double-check..


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: J0R0   
Дата:   29-04-14 13:27

Джебчии, секти, телефонни и улични измами, агресия, несигурност, опашки пред чейндж бюрата...
Имам чуството че се завръщат времената от началото на 90-те.

Ето какво ми се случи само за няколко дни.
В неделя в Южния парк на две места секти ми раздават листовки.
Искат да ми спасяват душата. С китари пеят за Христос.
Вчера говоря с майка ми по мобилния, в това време някой и звъни по стационарния и и плаче в слушалката "майко, катастрофирах".
Днес пред входната ми врата ме засича "брат македонец" и ми обяснява как спал в колата, пробил му се радиатора и много му трябват 20 лева. За мой срам, вързах му се и му дадох. Дожаля ми, така убедително го изигра.

Вие виждате ли симптомите?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   29-04-14 13:33

ъхъ. освен тва пак едни главуняци минават безнаказано пред сюрия коли и от дясна лента правят ляв завой. обаждам се на 112 и оттам - да, благодаря ви!
за кво ми благодарят тия мърльовци - така и не разбрах.
но определено когат са "наште" на власт, проблемите нарастват. не, че инак е песен, ма те са кат мая - сичко набъбва и излиза от съдината [smilie5]
а народецът, нали е научен да е толерантен - е, на - в задника да му бръкнат, ще каже, че сигур е доктор, загрижен за аналното му здраве.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: victory13   
Дата:   29-04-14 13:35

Наскоро "брат албанец", връщайки се от Бургас, от конференция за ножове [smilie18] , скромно ми предлагаше комплект, дето му останали... Искал брато да ги продаде, щот братята сърби нямало да го пуснат да мине с тях...
брато беше с мл между другото, първо пред лидъл, а после и пред кауфланд, овча купел [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: venny   
Дата:   29-04-14 15:41

biser_todorov, същата случка имам и аз.
2008 г. началото на Май. Мач Левски - ЦСКА на стадион Васил Левски. Цялата полиция мобилизирана и както се досещаш и крадците също.
Разбит апартамент, всичко наопаки, отворили ми чантата с 30Дто и така си е останала, отворена без да го вземат. Иначе монитори лаптопи заминаха.
Дойде полиция след един час и първо попита дали имам телевизор и дали не е откраднат! Като разбраха, че имам и че е на мястото си сами си го пуснаха за да видят как върви мача!

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vanquished   
Дата:   29-04-14 15:52

Шарели му очите по чантите, брей че сте наблюдателни. Ако автора на клипа ви беше казъл, че обарва задници, щяхте да кажете "Как му шарят очите по задниците". Дали не сте предубедени? И мен са ме ограбвали няколко пъти. Веднъж в седем две пътуват двама и си викам "Ебати гадните пандизчийски физиономии", единия слезе на следващата спирка другия скъса синджира на една жена и изхвърча, автобуса затвори вратите, оня се киска отвън.
Но ако видя някой да тараши по чанти, вярвайте ми, че няма да снимам клипчета на возещи се човеци и да се оправдавам, че съм дребен. Браво на автора, герой!!! Или пък не.



Публикацията е редактирана (29-04-14 16:12)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: boZo   
Дата:   29-04-14 16:19

Дори на клипа да се вижда как бърка жалба в РУП трябва да подаде пострадалия, т.е като странично лице имаш много здраве.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: vanquished   
Дата:   29-04-14 16:28

boZo , но тогава щях да съм убеден, че е истина, а сега вярваме на честната дума на някой си.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   29-04-14 17:12

а, глей ся...ей тука съм съвсем съгласна ""Но ако видя някой да тараши по чанти, вярвайте ми, че няма да снимам клипчета на возещи се човеци и да се оправдавам, че съм дребен. Браво на автора, герой!!! Или пък не.

по едно време, след случката, дето я разправях в началото - с дядото, дето го обругаха и гадното цигане, дето хем го изтараши, хем цел тролей народ скочи да го защитава - открих един чалъм. почнах да ходя с еднич чепици с цинтове и налчета, в краен случай - обувах мадамски, с токчета. та като земе някой да ми се наваля отблизо, да ми се отърква(щото то и тва го има [smilie18] ) - залитам небрежно и по краката [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
един път една женица пострада невинна, ма голяма блъсканица беше. предполагам, че хората в транспорта масово си страдат и не нарочно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   29-04-14 19:11

Това са едни прекрасни хора vanquished, дано ги опознаеш отблизо...

мара [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Vanquished   
Дата:   30-04-14 16:03

Не кълни, че се връща, Хосенце.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   30-04-14 17:42

що са ядете?
мене ме кефи, че хосето е видял един джебчия и го е изтипосал - да не пропускаме - СЛЕД КАТО ГО Е ГЛЕДАЛ НЕКОЛКОКРАТНО! - и после го е снимал. т.е - не да го утрепем, а да имаме едно наум да си вардим вещите.


Vanquished пък казва, че ако го пипне, на съответния събект, който и да е той, няма да му се размине.

аз одобрявам и двете позиции. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

в задачата се пита къде са ония, на които туй им е работа и кво правят?

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: punisherrr   
Дата:   30-04-14 19:40

И след всичко изписано, все пак благодарим за предупреждението, че в тоя претъпкан 204 всяка сутрин... Я някой те обере, я те пипне с ръка, я без ръка... все има някакви изроди наоколо https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/sim19_tn.gif

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   30-04-14 20:28

хахахаха… разбира се сега се оказа че и кълна… освен и че клевета невинните…

ти добре ли си…


ясно и точно пиша че ги наблюдавам повече от година, описвам ви съвсем точно кой и как набелязват, как и къде действат, и съм успял да снимам баш джебчията, който неизменно действа, останалите се сменят, и то така че ясно се вижда лицето, за да могат хората да се пазят… ти не спираш да пишеш глупости… нямам думи… за това ти написах че явно трябва да те оберат за да се сетиш че имаше там един балък, който се опитваше да предупреди всички ама аз много знаех…

повече няма да вляза в тази тема и е крайно време и да спра да влизам в този форум

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   30-04-14 21:11

я не се занасяй...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: tonyf   
Дата:   01-05-14 05:26



Всички бъркате много! Нима не виждате какво всъщност се случва?! В действителност, hose е снимал под полата на невинна девойка и сега се мъчи да самозаблуди гузната си съвест като ни пуска (с подвеждащ коментар) тая част от мат'ряла, която не е интересна!

Всичко, смéтам, вече е ясно като бял ден.
И по принцип е редно всеки свидетел да се обади на най-близкия си психолог!

П.П: Баба ми повече няма да влиза в тоя форум!


[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Vanquished   
Дата:   01-05-14 11:58

Хосе, добре съм. Една година наблюдаваш, как тарашат хората и само си оставаш с наблюдението, не си предприел нищо да попречиш, не си се развикал. Свидетел си на престъпление, но една година си траеш...никакъв герой не си, ти си съучастник. Една година година наблюдаваш и накрая пускаш клип, който не доказва нищо и очакваш всеки да те ласкае и потупва по рамото.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: StrikeBack   
Дата:   04-05-14 12:16

http://www.sternfannetwork.com/xen/index.php?attachments/sheep-politics-dog-60423486545-jpeg.210921/




Публикацията е редактирана (04-05-14 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   14-06-14 17:41

в 12:57 днес бяха отново "на работа"… хайде… действайте

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   14-06-14 18:17

мдааам. и да ги снимаш баш, докато бъркат, и да го пратиш в полицията, пак няма да ги хванат...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Otvorenia   
Дата:   14-06-14 22:46

Vanquished говориш глупости. Хосе не търси някаква популярност. Просто го е заснел и го споделя което е похвално.Определено е от полза за хората които пътуват с този автобус.
Заснетия субект естествено че не можеш да го уличиш. Определено си личи обаче че се занимава с нещо нередовно.

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: mimko7   
Дата:   16-06-14 12:01

Колко приказки за НИЩО ..... Тези си плащат и полицията ги пази .... вие от Марс ли падате [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: hose   
Дата:   05-04-15 15:27

празниците идват, джебчиите са отново на лов…

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: BOZO   
Дата:   05-04-15 17:27

От известно време някой ми точеше нафта от джипа [smilie5] :D
До онази красива вечер на 31 Март, 22:00ч. [smilie5] Приятелче от квартала се натиска с гаджето на колата ми, знаейки, че няма кой да им се кара дори да ги види в тъмното. СлучаЕНост или не предната вечер осветлението на и около паркинга гасне - това са 8 улични лампи [smilie5]
В един момент в мрака чува как метален предмет пада на асвалта, поглежда под джипа и о, чудо, някой се въргаля от долу. Звъни ми по телефона, слезнах за 10 секунди. Та хванахме го, 15 годишнен подбуял тинейджър. Не оказа много съпротива при залавянето, въпреки че ми се искаше, както и да беше по-голям, ама карай, било квото било. [cool]
Подготвен, с ръкавици, гаечен ключ точния размер за пробката и 3 литра шише, вече пълно с нафта.
В крайна сметка дойдоха мама и тати, учтиво приеха предложението да ми напълнят резервоара до горе и си взеха детето за превъзпитание. [smilie18] Накарах го в тяхно присъствие да затегне добре пробката на резервоара и им обясних, че следващия пък, когато някой пак източи нафта от колата ми ще знам кой да търся.
[smilie7]
И на джебджиите им излиза късмета, рано или късно. Ще попаднат на хора и ще станат "човек"[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-04-15 21:10)

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: мара   
Дата:   05-04-15 21:17

добреее!

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: kvakioh   
Дата:   05-04-15 21:21

При едни други времена ги бръснеха до кожа тия дечица невинни. Или червен дрян на снопове по 10-12 пръчки...

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: Патаран   
Дата:   05-04-15 21:30

Трябва да го черпиш че ти чисти резервоара от утайки [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: OFF Джебчия…
Автор: BOZO   
Дата:   05-04-15 21:45

Патаран,
Почерпих го - подарих му шишето с 3 литра нафта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »