Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Canon EOS M vs. Olympus PM2
Автор: slavoart   
Дата:   24-04-14 10:14

Понеже вчера пуснах в базара моят КАНОН ЕОС М се включвам не да обърнете интерес към обявата ми, а по скоро да ви припомня, че няма лоши фото апарати! Въпроса е на теб да ти върши работа и след снимки да усещаш удоволетвореност. Лично аз съм собственик на две безогледалки - ЕОС М и СОНИ А3000. И двете машинки са прекалено одумвани и то от хора, които дори не са ги докосвали. Основният акцент за който ги захапват това е фокусирането. Ако ще снимаш репортажно, спортни събития или летящи птици, да....канона не е силен там. Но ако наблягаш на портрет, пейзаж, студийни експерименти, макро,семейни ситуации, ЕОС М се справя блестящо. Ето ти малко примери заснети от мен СНИМКИ С CANON EOS M Снимани са в джипег и са с минимална обработка.
Разделям се с безогледалките и други тела, поради простата причина, че ще ъпгрейдвам фул фрейм системата си а там е цифра [smile] Поздрави и съм сигурен, че ще направиш правилен избор, към която и марка да се насочиш[smilie24]
Успех!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »