Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: Frenchev   
Дата:   16-04-14 14:10

[shtrak]
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: Frenchev   
Дата:   16-04-14 14:11

Здравейте колеги, много спешно ми се налага да си напиша длъжностна характеристика за фотограф. Някой има ли представа от къде мога да намеря някаква мостра тъй като никога не ми се е налагало да пиша подобно нещо. Всякаква информация по въпроса ще ми е полезна. Бирата е осигурена :)

благодаря предварително.
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: chrisnoch   
Дата:   16-04-14 14:20

Задълженията на фотографите варират в доста големи граници според вида работа, за която са наети. Спортният фоторепортер и студийният фотограф имат доста различни длъжностни характеристики.
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: frenchev   
Дата:   16-04-14 14:28

В моят случай няма много голямо значение за какъв фотограф става въпрос. Просто трябва да докажа минимум 2 години трудов стаж. И тъй като собственик на фотографска фирма не ме прави фотограф искат длъжностна характеристика.

По принцип се занимавам с архитектурна интериорна фотография и виртуални панорами.

Ако някой може да пусне и някоя друга аз ще я преправя и наглася за моята специалност.
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: anjsan   
Дата:   16-04-14 14:32

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=accounting&Number=1942622594

http://schetovoditel.com/files/dlhar/34713007.php




Публикацията е редактирана (16-04-14 14:34)
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: ksuhorukov   
Дата:   16-04-14 14:52

Длъжностната характеристиката описва задълженията, които едно наето лице следва да изпълнява. Какво значи да докажеш минимум две години стаж, че затова да ти трябва длъжностна характеристика? Отделно, ако хипотетично едно лице е било наето да прави снимки и това е отбелязано в длъжностната му характеристика, това прави ли го фотограф? Цялата работа ми се струва е че някой иска нещо от теб, но и той не знае какво...
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: frenchev   
Дата:   16-04-14 15:03

Точно така е :), но тъй като този някой го иска (и според мен напълно безмислено) трябва да му го предоставя.
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: doofy   
Дата:   16-04-14 15:18

ЦЪК
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: asahi   
Дата:   16-04-14 23:25

Какво ти пречи да си напишеш длъжностната характеристика? Заглавието го имаш. По-нататък пишеш изречението: Задълженията на фотографа включват: и започваш да изброяваш онова, което прави фотографа във фирмата ти.
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: Frenchev   
Дата:   17-04-14 07:51

асахи, нищо не ми пречи, но исках да видя ако някой има такова животно да го погледна за да знам как да го оформя.
 Re: Длъжностна характеристика фотограф - нужда от помощ.
Автор: Frenchev   
Дата:   17-04-14 07:51

Благодаря на всички отзовали се.

[beer] [beer] [beer]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.