Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: rossen76   
Дата:   09-04-14 19:02

Здравейте, търся фотограф които да ми помага по баловете когато ми се застъпват датите предимно 24, 25 маи , 0887205688
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: rossen76   
Дата:   09-04-14 19:48

цената за труда на фотографа ще варира около 80-90 лева , за заснемане на мероприятието стига да е свободен на 24, 25 май
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: dimidumi   
Дата:   09-04-14 19:55

Тези цени за кой град (или село) се отнасят и за какво работно време и броя заснети кадри, обработват ли се кадрите или се предават в РОУ, какъв клас снимачна техника се иска и разни други подробности...[beer]

Забравих да добавя, че за 24 май, не познавам фотограф, който да е свободен...цените на тези дати вървят горе-долу толкова колкото си писал...ама за 1 час, а едно мероприятие е поне 3-4 часа [beer]



Публикацията е редактирана (09-04-14 20:01)
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: pif   
Дата:   10-04-14 14:34

Е да, ама той ако ти даде всичките пари от клиента на него каква ще му е далаверата?
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: hose   
Дата:   10-04-14 16:21

помощник фотограф е едно, фотограф на който да се прехвърли поръчката съвсем друго

това освен всичко не е коректно и спрямо клиента - той се доверява на един, а се озовава с друг…
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: Chestuer   
Дата:   10-04-14 16:34

rossen76 без да се сърдиш ама да напишеш България с малка буква, да пуснеш обява за професионален фотограф, тантра масажи и хамалски услуги на едно е леко казано несериозно
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: Божидар58   
Дата:   10-04-14 17:35

Тук няма да намериш такъв какъвто търсиш. Тук фотографите взимат от 100лв нагоре на час, стига да има кой да им ги даде. Намираш един познат, даваш му един фотоапарат настроен на P режим и му казваш да внимава да не го изпусне, защото съм бил свидетел и на такива неща, и го насочваш към баладжийте. Не вярвам снимките, които той ще направи да се различават кой знае колко от тези на супер професионалистите с апарати за 10 000лв. Е може да се наложи някои снимки да се пообработят след това. 90 процента от обикновените хора не могат да различат снимка правена със сапунерка и такава правена с Никон Д4 примерно. Правил съм експеримент и съм стигнал до този извод.....
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: vgramatikov   
Дата:   10-04-14 17:39

аз зимам 99лв на час.[smilie18]
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: allyx   
Дата:   10-04-14 17:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: nemchev   
Дата:   10-04-14 18:11

Това, че между твоите снимки и тези на стринка ти няма разлика си е изцяло твой проблем. Не го приписвай на другите фотографи.
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: cameraman   
Дата:   10-04-14 18:15

За това няма вина фотографската култура на стринката. За това е виновна цената на продукта. Заради тази цена "професионалистът" обикновено е в кавички. Не носи никакво осветление освен една светка, с която пуца от упор, даже без да дифузира, отразява или нещо друго(дотам не му е стигнала еволюцията като профи. Естествено, че оптиката е професионална- стабилизиран китак. Освен това вече телефоните са доста усъвършенствани и дават в ръцете на лелята хубава шаренийка... вече дефокусът какво БОКЕ ще направи не се знае...
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: xm_style   
Дата:   10-04-14 18:30

Росенчо рискува да се превърне в поредния професионален фотограф - петно! https://www.facebook.com/Denis.Mutlu.izmamniq.plah
[smilie2]

 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: allyx   
Дата:   10-04-14 18:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: deluxe   
Дата:   10-04-14 20:24

Поне стана ясно, че е става дума за София [smile]

http://www.obiavi.info/obiava/409674.php


 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: feliz   
Дата:   10-04-14 20:31

[smilie10]
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: dimidumi   
Дата:   10-04-14 20:39

[smilie10]
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: hristol83   
Дата:   10-04-14 20:41

Голяма работа какви са снимките на баладжиите те и без друго са пияни и не са много за снимане. Честно казано се радвам че едно време нямаше как всеки да снима поне можеше да се напиеш на спокойствие без да се гледаш във фейса на другия ден.[smile]
 Re: Търся фотографи да ми помагат по баловете
Автор: mutriu   
Дата:   10-04-14 20:54

М даааа.....
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.