Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 12:00

Имаше такава тема за представяне , но сега "то" отмира а съм озадачен напоследък каква апатия някаква е настанала. Изплуват какви ли не глупости, а страхотни неща потъват . Фесбукистите яко си действат . Аз пък ще пускам тук снимките , които не успяват да додрапат , а според мен заслужават повече внимание.
Ще се радвам и други да се включат!
[beer]
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 12:03


https://photo-forum.net/i/1822389



https://photo-forum.net/i/1822020



https://photo-forum.net/i/1821996




Публикацията е редактирана (02-04-14 12:08)
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: 5co   
Дата:   02-04-14 12:10

Пускай ги с линкове към страницата, за да можем да гласуваме за каквото ни хареса.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 12:10

Дааа.. поправих се [beer]
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: шдфдшд   
Дата:   02-04-14 12:27

Рейтингът на снимките още не се вижда...защо мислиш , че ще останат незабелязани ?...[smilie10]
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 12:35

Защото една снимка не мине ли бариерата на Бетата за денонощие -пиши я бегала... Туй са моите няблюдения , освен в случаите , че я пуска някой фейсбукаджия , който е забравил да си пусне линк към снимката и се сеща след 24 часа.. ....
Хубаво е да си говорим ама ако може и снимки пускайте
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: IsoIv   
Дата:   02-04-14 12:37

rimohit[smilie24]

 Re: Незабелязани снимки...
Автор: fraction   
Дата:   02-04-14 13:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: Havga   
Дата:   02-04-14 13:12

ааа аз тези съм ги видяла, но по принцип съм "за" да си обсъждаме снимки, които са малко по-неконвенционални от тези "изплуващи" с Б-та над 20т.
аз честно да си кажа , щот не се оплаквам от към б-та, кадрите дет най-си ги харесвам са най-зле от към точки....
а има и хора които харесват не точно красиви неща
така, че ... тук съм :)
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: Havga   
Дата:   02-04-14 13:21


https://photo-forum.net/static/site_pics/114/r_1285186954_parshevitza3-1.jpg



https://photo-forum.net/i/1370916

в този профил има доста неща които харесвам
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: fraction   
Дата:   02-04-14 13:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 13:30

Абе и аз мислех да направя протест заради неадекватно гласуване и да почан да раздавам рейтинг C .T.e. цъкам по системата 1цица=1т, 2цици=2т , 2цици+мекици=4т ама хайде[smilie5] В интерес на истината апатията не е само от към Батата . И Атата станаха свидливи [smilie5]
Ето това , например
https://photo-forum.net/i/1821492

Макар , че изобщо не си падам по подобен тип неща и ламината малко ме дразни , ...
Ами този
https://photo-forum.net/i/1818983
...
Ама хайде и вие...Знам , че можете[smilie3]



Публикацията е редактирана (02-04-14 14:42)
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: Havga   
Дата:   02-04-14 13:34

не съм съгласна съвсем, защото трябва да мерим с един аршин...
кадрите са хубави, грамотно изпълнени и с интересни персонажи
на мен особено ми допада детския портрет
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: fraction   
Дата:   02-04-14 13:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 13:37

fraction ...какво ново трябва да ти казва един портрет , хубав ли е ...за мен да...Предава ли емоция,за мен да..
Другото , за което струва ми се ти говориш, е жанров портрет Мисля , че често се бъркат нещата тук а и за двете има място под слънцето.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: fraction   
Дата:   02-04-14 13:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: mmjm   
Дата:   02-04-14 14:11

То в днешно време всичко е клише по своему.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: fraction   
Дата:   02-04-14 14:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: nyamago   
Дата:   02-04-14 14:31

fraction написа:
> съгласен, просто тези 2 примера, всеки по отделно, по своему, са "клишета"

Имаше нарочна тема за клишетата и там, общо взето стана ясно, че всичко под слънцето е клише. Да хвърляме апаратите и да лягаме да мрем?..

Също в дискусиите там стана ясно че самоцелното търсене на оригиналност не води обезателно до шедьоври. Всъщност там така и не се стигна до яснота кое е истонско "не-клише" и ако е такова - дали заслужава аплодисменти...

Та - нека не отсичаме, че показаните неща били "заслужено незабелязани" - по такива критерии целият този сайт заслужава да не бъде забелязван - да го затворим, а?

[beer]
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: fraction   
Дата:   02-04-14 14:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 14:45

Хайде , ще ви замоля или бъдете конкретни със снимки или без спам , че имам копченце за блокировка. Иначе стана бърборалник без конкретика а само общи приказки !
Темата работи и вкара 3 много хубави снимки , дето им е мястото. Така , че вие сте...
На който му се бърбори може да ми пише на скайпа [smilie5]
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: fraction   
Дата:   02-04-14 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: geokar   
Дата:   02-04-14 16:01

Мен пък ме няма тук. Най-активно участвах в предишните теми, защото ставаше въпрос да се помогне на автори, които заслужават, да излязат от "представяне" и да бъдат по-добре виждани. Такива теми, за недооценени снимки в галериите вече е имало и те са се сгромолясвали с трясък, защото в тях скоро започват да действат механизми противоположни на първоначалните намерения. Имало е и теми за преоценени снимки, и тяхната съдба не е била по-различна. Тук сме коджа народ, непрекъснато се публикуват снимки, шансът да бъде човек забелязан просто така е доста малък, на първа си се върти едно съзвездие, както преди, както, впрочем, винаги, е, напоследък с леко променен състав, вероятно така трябва и да бъде. Съжалявам, че и аз се "разбъбрих" и нямам нищо против да бъда блокиран за темата, така и така нямам намерение да участвам в нея. Въпреки личния си скепсис й пожелавам успех. Със здраве!

 Re: Незабелязани снимки...
Автор: mutriu   
Дата:   02-04-14 21:18

Аз пък не бих казал, че снимка, която стои например в средата на първата страница рейтинг за последните 3 дни е незабелязана. Дайте да уточним критерийте за незабелязаност, че има и кадри с по 1-2 точици за два дена откак са качени.
geokar [smilie24]
 Re: Незабелязани снимки...
Автор: rimohit   
Дата:   02-04-14 21:27

Ами да ви кажа , не е задължително да участвате [smilie25]
Всички снимки , които пуснах не бяха забеляани ... Радвам се , че сега са . Утре ще пусна други и така ....
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.