Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   13-03-14 16:30

Мили хора, приятели и сънародници,

В тези светли, изпълнени с радост и позитивни емоции дни се обръщам към вас с голяма молба и сърдечен призив за помощ.

НЕКА ДА ПОМОГНЕМ НА ЕДНО МОМЧЕ НА 12г., което страда от тежко заболяване и има нужда от пари за операция, която в България е непосилна да се направи ...

Мисля е излишно да обяснявам колко тежко им е на родителите, а за страданията, които Иво преживява няма какво да споменавам.

Детето се нуждае от незабавно лечение в чужбина. Нужни са около 100 000 лева - сума която родителите нямат възможност да платят. Затова е открита дарителска сметка за събиране на средства за подпомагане на нейното лечение.

Шансовете Иво да оздравее и да осъществи своите мечти, да се радва на живота и допринесе с нещо красиво и добро за обществото са много големи. Няма значение каква сума сте готови да отделите, колкото повече "хора със сърца" се включат в тази кампания, толкова по-близо сме до успеха.

Нека не губим време! Приятно отвлечени от празничното настроение и суетня, нека на забравяме, че има едно красиво, невинно дете с име Иво, което страда, което се бори за живота си.

Включете се и Вие, това е кауза зад която си струва да застанеш! Направете го от човещина!

Данните на дарителската сметка са:

BG47BPBI79404078032501
Postbank / Ivo Ivov Hristov

Всякакъв вид валута се трансферира в български лева според банковият курс. Злоупотреби не са възможни. Фондът за подпомагане лечението на деца в чужбина също ще се ползва от събраната сума.

Налична е и страница във Facebook - "Благотворителен концерт", която можете да харесате, популяризирате или дори да посетите концерта в гр. Радомир.

https://www.facebook.com/events/507954445989218/?fref=ts

При желание може да контактувате директно по телефона или по електронната поща и Facebook с родителите на детето. Ако имате въпроси към мен, не се колебайте да ги зададете, ще се опитам да ви предоставя нужната информация.

Благодаря за вниманието, което отделихте!

Станислав Стоянов

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: mihail_radkov   
Дата:   13-03-14 16:45

[smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: мара   
Дата:   13-03-14 17:53

има ли смс-и...?

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: yanee   
Дата:   13-03-14 22:57

?!?



Публикацията е редактирана (13-03-14 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: yanee   
Дата:   13-03-14 23:25

Слави, ти този текст някъде от Интернет ли си го копирал? Вероятно с най-добри намерения, да помогнеш? Да знаеш, че текста е фалшифициран. В голямата си част аз съм го писал и той е за Анна-Мария Гепова, моята племенница. Проверявай си источниците на информация!


Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: мара   
Дата:   14-03-14 12:41

добре е авторът на темата да каже за какво става дума, защото вероятно на много хора им се ще да помогнат. не е невъзможно някой просто да се е възползвал от вече написания прилично текст и случаят да е реален и истински. обаче не е невъзможно и другото...[smilie8]

на мен лично не ми се иска да мисля, че някой ще използва подобно нещо с кофти цели, освен това в сураттефтеря излиза страница за това момче...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   14-03-14 13:09

Така, не мисля, че ще лъжа и ще се възползвам от такива тежки ситуации за мен и неговото семейство. Вярно е, използвах темата на yanee, за да видя как да напиша мотя, сега ще дам повече информация относно случая.

Има два начина да изживееш живота си:
единият е като мислиш, че не съществуват чудеса,
другият е като вярваш, че всяко нещо е чудо.
Аз вярвам в чудеса, а ти?

И една снимка, която включва по-важните неща относно случая - http://prikachi.com/images/951/7157951m.jpg. Иво Ивов е на 12 години и е ученик от СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" гр. Радомир. Той страда от рядкото заболяване неврофиброматоза тип 2 - Болест на Реклингхаузен. Първата му операция на главния мозък премина успешно, но му беше открит тумор на врата и се нуждае от животоспасяваща операция извън България. Операцията ще се извърши в Турция или Германия поради простата причина, че България не разполага с така наречения кибер нож. Сумата е непосилна за семейството му, а парите трябва да се съберат по най-бързия начин затова моля всеки, който може да помогне да го направи.

Аз съм негов приятел и се надявам, че ще му помогнете! Ако не ми вярвате, ето и статия в сайта zapernik.com - http://www.zapernik.com/obshtestvo/12-godishniyat-radomirec-ivo-stradasht-ot-ryadko-zabolyavane-se-nujdae-ot_29723/.

По-важната информация е в първия пост, за съжаление не мога да го едитна. Извинявам се на yanee! [smilie2]

Също така апелирам администраторът на сайта ако може да закачи темата за форума най-отгоре.



Публикацията е редактирана (14-03-14 13:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: мара   
Дата:   14-03-14 13:32

темите, когато са най-отгоре, най-често биват просто подминавани. мисля, че е по-добре подобни теми да вдигаме сами. затова не са закачени и другите.

ако можеш, опитай да организираш нещо с кутии. не се събира много, но все пак...
а когато има номер за смс-и - непременно го качи тук!

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   14-03-14 13:42

Ще говоря със семейството на момчето относно смс-ите. Относно кутии, в градът са поставени на всяка Обществена сграда. Училището на момчето също събира пари. Който каквото може да даде, ще бъде в полза.

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: yanee   
Дата:   14-03-14 14:23

slavi, приемам обяснението и извиненията. Щом намеренията са били от позицията да се помогне, няма проблем че си ползвал мой текст. Още снощи Бони ме пита дали да го махне, но аз споделих, че въпреки създалата се ситуация, това може да помогне и нямам нищо против текста да остане.

Първото ми впечатление все пак бе, че някой се опитва на чужди проблеми да си докара някой лев посочвайки своя си банкова сметка. Хора всякакви, можеш да разбереш моята мнителност, надявам се. От друга страна да се мултиплицира един и същи текст за различни каузи не е добре, хората могат да останат с впечатлението, че се тиражира измамa, че има схема. А това определено засяга интереса ми същите тези добри хора да помогнат на моята племеница.

Нали се сещаш, че някои хора ще копират твоят текст, за да го разпространят из Нета, при това с най-искренното намерение да помогнат, това да стане колкото е възможно обществено достояние, да се прочете от възможно най-много хора. И кво ще се получи ... една тотална мешавица. Не си обмислил много добре, това което си направил.

Иначе, дано много хора помогнат на Иво, така както много сърцати хора се отзоваха в помощ на Ани.


Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   14-03-14 14:45

Твърде късно осъзнах грешката, която направих. Искам да си едитна първия пост, но това вече е невъзможно. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: мара   
Дата:   14-03-14 15:11

значи тук вече се разбрахме...няма страшно :) добре е ако си пускал другаде, там да го редактираш :)

стискаме палци!

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   14-03-14 17:21

Засега не съм пускал другаде. Само групата дето направихме във facebook. Ще помоля всеки, който помогне с каквото и да е сума да пише в тази тема. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: nositel   
Дата:   20-03-14 08:42

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   22-03-14 17:37

Кампанията продължава! Продължавайте да бъдете все така човечни! До момента събраната сума е 41 000 лв., от благотворителният концерт в гр. Радомир, бяха събрани 7 000 лв! Опитваме се да пуснем и смс даряване, но няма още развитие. Да припомня, банковата сметка на Иво е - BG47BPBI79404078032501
Postbank / Ivo Ivov Hristov.

Станислав Стоянов

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: yanee   
Дата:   23-03-14 10:50

Фейсбук страницата в подкрепа на Иво - харесайте и споделете. Нека повече хора научат за проблема.

Иво


Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: petial   
Дата:   24-03-14 11:50

Не знам кой от близките на детето танцува в клуб за народни танци, но ние в нашият събрахме малко средства, от сърце. хубаво е да се използват такива начини, защото хората са отзивчиви когато знаят че каузата е истинска. Дано всичко да е наред, пожелавам успех!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: мара   
Дата:   01-04-14 14:31

petial [smilie24]
слави, докъде я докара с кутиите?
а има ли вече номер за смс-и?

няколко дни няма да ме има, като се върна живот и здраве, ще питам сестра ми в техния клуб за народни танци дали могат да съберат нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   01-04-14 22:18

Утре сутрин ще бъде опериран малкия-голям герой, Иво. Операцията му ще бъде извършена от Маджид Самии, светило в неврохирургията. Ивчо е наясно, че операцията е много сложна и е разтревожен. Но въпреки това вярва в добрия изход. Ще ви помоля всички да застанем зад това дете, което освен, че се бори с осем тумора, страда от много рядко заболяване. Утре ще бъде премахнат само един от всичките осем тумора. В сметката си няма средства след, като фонда го одобри, парите от дарителската му сметка бяха преведени на клиниката в Германия. Фонда само доплаща недостига по нея.
Помогнете на Иво да се пребори за живот. Да сбъдне мечтата си и един ден да е най-добрия лекар в света.
УСПЕХ, ДЕТЕ! БОГ И МЕДИЦИНАТА ДА СА С ТЕБ!

Дарителска банкова сметка: BG47BPBI79404078032501 - Иво Ивов Христов

Кутии не съм поставял във Фотосинтезиса, относно смс-ите, още нищо не може да бъде направено. Чака се да ги одобрят, документите са доста и са големи разправии в нашата държава! [smilie2]

Станислав Стоянов

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   03-04-14 10:19

От семейството : "Приятели, искам да ви съобщя добрата новина !
Операцията на Иво премина успешно, целият тумор е изваден ! Героят ни се справи с поредното изпитание. Целият екип, начело с проф. Маджид Самии спасиха живота на съкровището ни..нямаме думи, с които да опишем как се чувстваме в момента. Искаме да споделим радостта си с вас ! Благодарим на всички за подкрепата !
Не спирайте да ни подкрепяте, моля ви. Остават още седем тумора, един от които е задължително да бъде отстранен в кратки срокове.
Ние имаме само надеждата в добрите хора. Знаем, че всеки който има дете ще разбере нашата радост, но и страховете ни."

Дарителска банкова сметка: BG47BPBI79404078032501 - Иво Ивов Христов

Станислав Стоянов

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   04-04-14 11:21

Молим Ви за помощ.
Иво е опериран в Германия, където отстраниха един от осемте тумора. Само преди минути е изведен от реанимация и вече радостта на родителите премина в тревога. Изготвена е нова оферта за отстраняване на тумора от ухото на детето. Необходимата сума е 50000 евро.
12 годишния Иво се нуждае спешно от помощ! Моля ви, помогнете на Иво и този път, за да Живее.
Операцията не може да бъде извършена в България, поради риска който крие.
Ще спасим ли детето на една майка, днес това зависи от всички нас.
Протегни ръка на 12 годишния Иво. Спаси го от болките, от опасността пред която е изправен.
Благодаря ви, че ставате част от нещо толкова значимо- Детски живот!

Дарителска банкова сметка: BG47BPBI79404078032501 - Иво Ивов Христов

Станислав Стоянов

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   18-05-14 21:23

Приятели, днес се навършва един месец от операцията на Иво. Дете с мечти и вяра, че един ден ще сбъдне всичките си мечти. Ще учи много, ще стане неврохирург, като лекаря спасил живота му.
Ще тренира много и ще бъде най-добрия в мотокроса. Ще кара мотор на воля и ще се усеща истински свободен. Хубави мечти, но в телцето на това 12 годишно дете има цели 8 тумора. Живота му е борба, борба за здраве и живот. За по-малко от двадесет дни Иво трябва да събере сумата от 35 000 евро. Пиша и моля за съдействие, като приятел, като човек които иска един детски живот да продължи. Моля ви, помогнете да спасим Иво, да му подарим бъдеще и сбъднати мечти. Той се чувства по-добре, но е много притеснен от това дали ще се събере навреме сумата необходима за предстоящата му операция в началото на юни. И въпреки силата и вярата която има, тревогата му нараства.
Днес се обръщаме отново с молба към вас, помогнете на Иво в борбата му за живот !!!

Дарителска банкова сметка : POSTBANK BG47BPBI79404078032501 - Иво Ивов Христов

Станислав Стоянов

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: diandimov   
Дата:   19-05-14 03:14

Колко пари се събират за човек който после ще трнира... мотокрос.

Не може ли, поне от уважение към дарителите, да се опита да запази живота си? Та да не събираме догодина за операция на счупен врат.

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   19-05-14 15:41

Потресен съм от думите на diandimov... Какви хора имало на този свят? Как забога може да мислиш така, хора се опитват всячески да помогнат на Иво, а ти го упрекваш, че иска да тренира мотокрос. Всеки има мечти и един ден, те ще се осъществят!

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: Rusinov   
Дата:   19-05-14 15:45

[smilie10] Вярно ли го написа това.....

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: Alsand   
Дата:   19-05-14 17:29

diandimov, Засрами се и си изтрий коментара. Да не дразниш още хора и да не се излагаш чак толкова.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: мара   
Дата:   19-05-14 18:41

ако се замислиш, ще видиш, че коментарът на димов е изцяло положителен :)
на практика той тръгва от там, че без съмнение момченцето ще се оправи и тогава би било жалко, ако се случи нещо, което е лесно предотвратимо.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: diandimov   
Дата:   19-05-14 18:46

Точно това е.

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: mmjm   
Дата:   19-05-14 19:34

Дай да изключим и полицай, и моряк, и шофьор, и строител, и ел.техник, и репортер, и астронавт, и летец, и мечтател, и, и, и просто нямам думи.
Желая скорошно оздравяване и сбъднати мечти. [smilie24][smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   19-05-14 19:57

Няма никаква гаранция дали Иво ще се оправи. Първо не достигат близо 60 000 лв. ... Затова моля всеки да дари каквото може! [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: мара   
Дата:   19-05-14 20:05

слави, няма ли още смс номер?


а иначе гаранции няма за никого никога и за нищо.
ей ся преди малко някакъв джигит е помлял спирка в пловдив, а на нея - 15 годишно здраво и право момиче.сега е в тежко състояние...не знам колко тежко.

та да вярваме, че има оправия.

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: Sentel   
Дата:   19-05-14 22:33

Дано да се оправи детето. Аз за втори път пускам, макар и скромно. Надявам се хората с големи възможности, които парадират иначе, да се включат в тази благородна кауза.

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: nositel   
Дата:   26-05-14 09:23

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: lakosta   
Дата:   26-05-14 19:59

[smitten] участвам - дано се оправи детето!

Отговори на това съобщение
 Re: Нека помогнем на Иво
Автор: slavi_biserov   
Дата:   09-06-14 20:31

За всички, които не са имали възможност да гледат участието на Иво в ''Предай нататък''.

Искаме да благодарим на Наталия Симеонова и на целия екип на ''Предай нататък''. Благодарим на ''Българската федерация по мотоциклетизъм'' и на нейния председател г-н Богдан Николов, който не само осигури пълната мото екипировка на Иво, но и лично пое организацията на цялата изненада. Искрени благодарности и на ''Тексим мото спорт'' и лично на новият треньор на Иво - г-н Красимир Градинаров. Благодарим на всички състезатели и на техните родители, които се съгласиха да помогнат за осъществяването на една от най-големите мечти на Иво, и също така събраха сумата от 1200 лв. Благодарим и на сем.Мараджиеви и фирма ‘’Полипласт Мараджиев ООД’’ , които подпомогнаха лечението на Иво с още 1500 лв.
БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ !
Да помогнеш на човек в трудно положение – именно това е смисъла на живота, това те кара да се чувстваш добре, щастлив и горд от постъпката си.
Нека никога не спираме да ‘’предаваме нататък ‘’ обичта, щастието и добротата.

http://www.btv.bg/article/shows/preadai-natatak/podkrepi/pomognete-na-ivo.html


http://www.btv.bg/article/shows/preadai-natatak/podkrepi/pomognete-na-ivo.html

Да дадем шанс на Иво да живее !
Дарителска банкова сметка: POSTBANK BG47BPBI79404078032501 - Иво Ивов Христов
Pay Pal: milena_dimitrova74@abv.bg е Милена Димитрова - майката на Иво

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »