Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Статив и раница?
Автор: mce   
Дата:   24-03-14 11:53

Гледам, на Бенро раницата, която е предложена по-горе, пише, че има "дишащ" гръб - това оказва ли реална полза против изпотяване и евентуално кои от моделите на Lowepro имат нещо подобно?



Публикацията е редактирана (24-03-14 11:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Статив и раница?
Автор: krist   
Дата:   27-03-14 10:34

Ех, намирането на подходяща раница май ще се окаже голяма драма.. Освен възможността за закачване на статив, бих искал такава, която хем да побира достатъчно количество фото-техника + лаптоп, да няма отделно отделение за личен багаж, но и да може едновременно да позволява смяна на обективи без сваляне на раницата от тялото, и да се побира горе-долу в изискванията за салонен багаж на бюджетните авиокомпании. Засега съм се спрял на Lowepro Pro Runner 350 AW, която покрива всички изисквания, но смяната на обективи май ще е тегава с нея на полето, в калта примерно.. Колкото раници изгледах обаче, ми се струва, че тия, които позволяват смяна на обективи без сваляне от тялото, са всичките с отделение за личен багаж и нямат достатъчно място за всичката ми техника, или обратно - ако има място, то е както при Pro Runner-a - не позволяват лесен достъп.. Дайте някаква идея за поне един модел, който да съвместява всички изисквания!?[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Статив и раница?
Автор: neposlushko   
Дата:   27-03-14 11:20

@krist

Не съвметява всички изисквания но ... http://www.kata-bags.de/bumblebee-220-pl-rucksack


От няколко години съм с нея и не бих я заменил ... не и в близките 10 години [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Статив и раница?
Автор: krist   
Дата:   27-03-14 11:36

Страхотна е тая раница, но позволява ли смяна на обективи без сваляне? Отделно, че е доста над изискванията за салонен багаж, и накрая цената и наистина си я бива..


Отговори на това съобщение
 Re: Статив и раница?
Автор: neposlushko   
Дата:   27-03-14 12:32

Не, за съжаление не позволява смяна на обектива без сваляне .... но за салонен багаж е позволена/пригодена. Цената е нещо субективно ако се пазят няколко хиляди Лева/Евро [smile] ... това чудо си има всичко против всякакви метеорологични условия и удари/изтървания и прочие [smile] . В общи линии, човек знае за какво си дава парите и е сигурен ж качеството на крайния продукт

Наздраве от мен [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Статив и раница?
Автор: krist   
Дата:   27-03-14 12:38

Гледам, в UK-Амазона е доста намалена в момента, та ако не намеря такава, която позволява и смяна на обективи без сваляне, може пък и това да е моята раница.. Харесва ми и опцията апаратът да може да се закачи за презрамките на раницата.. Наздраве![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Статив и раница?
Автор: neposlushko   
Дата:   27-03-14 12:40

Относно качеството е безкомпромисна ... определено няма да съжаляваш [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »