Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: asenvelikov   
Дата:   05-02-14 22:25

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: iasen2   
Дата:   11-02-14 13:11

Пиши и мен в начинанието :)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: МС   
Дата:   11-02-14 14:37

Тъкмо щях да питам в какъв вид смятат да им дадат снимките, и ако са на хартия кой ще поеме масрафа?С албумите става още по сложно, трябва и дизайн. Предлагам предварително да се сметне, колко пари освен времето и труда ще струва това на всеки, който иска да направи това добро. Все пак за да се докарат нещата до финал , предварително трябва всеки да знае с какво се заема. Мога да помагам с дизайн, ако се стигне до албуми.



Публикацията е редактирана (11-02-14 14:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: Hrisida   
Дата:   11-02-14 15:27

Аз съм от тези, които се включиха и вече действам по въпроса...Децата от СУПЦ Овча могила ще снимам - 16 абитуриенти са. И при мен се появи питанката със завършеността на проекта. За сега съм намерила следното решение - очаквам отговор от организация, която да финансира копирането на снимките и закупуването на албуми, в които да се подредят. Не говоря за фото книги, а за албуми, които събират до 36 снимки в размер 13/18. Общо цената се заформя към 300 лв. Е, ако ми откажат, ще търся другаде..Няма да е лесно, но каузата е прекрасна. Предполагам, че във форума има хора, които разполагат с копирна техника или търгуват с фото материали. Ако може поне на себестойност да ги докараме нещата.....


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: Hrisida   
Дата:   24-03-14 11:48

В сряда ще снимам децата от дома в с. Овча могила. Включиха се приятели, които ще помагат с превоз,грим и прически. Подариха ни приятно количество мазила и стилизиращи продукти, за да се превърнат тези деца в принцеси и принцове. Налични са и парите, с които ще се купят албуми и ще се копират снимки....
Стискайте палци да не вали! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: gchokov   
Дата:   24-03-14 13:48

Respect!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: Kreto   
Дата:   24-03-14 13:54

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: bayivobg70   
Дата:   24-03-14 14:54

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: Hrisida   
Дата:   30-04-14 10:26

"Вдигам" темата, защото ми е интересно да разбера как се развива тази идея. И за да кажа, че ако имате възможност да го направите - давайте! Емоцията е несравнима. Благодарност, любов,нови приятелства - това ще ви е хонорара. Аз по-емоционално не бях снимала - никога!
В неделя 16-те деца от СУПЦ т с. Овча Могила получиха албумите си. Благодаря на Жоро Георгиев от "Атера" за плакатите и за прекрасното пано, което ще остане като спомен за училището. Благодарност и за фирма "Ванина" за красивата рамка. И на момичетата от "Фуджи" - В. Търново за старанието при копирането на снимки, на Елена от "Фотолан" за разбирането. И на всички мои приятели, които гримираха, фризираха, осигуриха техника, транспорт и перфектна организация. На ръководството на дома - за доверието. На "Ротари - Свищов" - че бяха първите, които протегнаха ръка.
А най благодаря на момичетата и момчетата от дома - за щастието, което дадоха на всички ни :)

P.S. Ако някой иска да гледа кадри от деня на сесията - нека ми пише на лични - ще обяснявам къде и как :)

Весели празници!


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: DeDomus   
Дата:   01-05-14 10:02

Hrisida [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: lakosta   
Дата:   01-05-14 12:55


СТРАХОТНО! [smitten] БРАВО!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: bleki1   
Дата:   09-05-14 11:58

Мина доста време откакто ми дойде идеята. Минах през доста хора, които се опитваха да ми помогнат. Стигнах дотам че управителка на дом за сираци ми поиска пари за да снимам зрелостниците, защото съм щял да си правя реклама с това.(Уведомени са които трябва да знаят, въпреки че няма да има полза от това)
Виждах че доста хора нямаха възможност за фотограф, а искаха да имат снимки от бала си, но гордост или каквото и да е ги отказваха. Накрая след като почти се бях отказал да търся, мои познати ме свързаха с тяхна съседка, която имаше момиче абитуриентка. Няма да разказвам историята им, няма и да ви показвам снимки, но мисията ми е изпълнена.
Благодаря на всички (а те не бяха малко), които ми писаха, че искат и те да се включат. Специални благодарности на Hrisida която направи специален деня на много деца.
Без да познавам никого от инициативата на децата, които ще отидат на бала си по тениски, за да дарят парите от костюми и рокли-сърдечно благодаря и на тях.
Аз съм доволен от себе си. Стига да имам възможността-догодина пак ще направя същото.
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: sakuraki   
Дата:   13-05-14 09:24

Eвала на всички, които се включиха в това начинание! Аз от доста време не съм писал тук, но си продадох фотоапарата и само чета [beer] [beer] . Когато го имах, снимах 2 години балове(не съм професионалист [smilie5] ), но учениците се радваха и бяха доволни. Миналата година също снимах мой приятел, защото му бях обещал, наложи се да взимам техника под наем, защото нямах никаква, но нали за това са приятелите. Предполагам и тази година ще е го направя пак. За жалост втората годината, имаше доста фотографи, на които бяха наети от класовете да ги снимат, след фотосесията ги снимах и аз, та фотографа дойде и ми каза, че нямам право и да изтрия снимките, защото на него му било платено. Наистина се дават луди пари по баловете, което е глупаво според мен. Аз не исках скъп и шикозен костюм, затова си взех, нещо, което продължавам да нося и не съм дал пари на вятъра, а много хора не го правят това. Купуват костюм/рокли, носят ги на бала и после се захвърля в гардероба.

Отговори на това съобщение
 Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: alexa-smile   
Дата:   14-05-14 10:21

Здравейте!
Инициативата ви е вдъхновяваща! Поздравявам Ви и Ви благодаря! Аз самата не умея да снимам.
Участвам в благотворителни базари, организирани от Движение на българските майки. Сега имаме 7 деца, които са от защитено жилище за лица в риск. Ангажирали сме се до колкото ни е възможно да направим щастлив този ден за тях. Когато видях темата Ви си помислих дали някой би могъл да се включи и да им направи снимки? Става въпрос за Бургас.
Понеже не съм наясно, искам да попитам и какви ще са последващите разходи, за да им направим по едно малко албумче за спомен?
Хубав ден на всички!


Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: alexa-smile   
Дата:   20-05-14 21:39

Искам специално да благодаря на Hrisida! Благодарение на нея вече имаме фотограф, който да направи снимки на децата. И не само това - той самият се свърза със свой колега, който пое ангажимента да им направи албумчетата.

Hrisida, благодаря ти!

Не зная колко от вас са видели снимките на децата от с. овча Могила... прекрасни деца, прекрасни емоции, прекрасна инициатива, изобщо всчко е просто прекрасно! [smitten]

Пожелавам си светът да има повече такива Хора с големи сърца!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: jino   
Дата:   20-05-14 21:49

По мое време в тва малко и китно подбалканско градче където живеех учех и творях ,бяхме толкова бедни и задръстени че даже не бяхме и чували за фотограф на бала.[smilie18] [smilie5]
Става въпрос за далечната 1990.
Костюми ,рокли ,не помня толкова да сме се вълнували .Беше мноого готино еей .Но за сметка на това след 3-4 месеца ни прибраха в казармата.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: jino   
Дата:   20-05-14 21:59

Виж столичани [smilie3] [smilie5] може да са били по-отворени .[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: fafcho   
Дата:   20-05-14 22:51

Браво! Това би било голям жест за някой който заслужава! Евала!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: xFireSoul   
Дата:   20-05-14 22:57

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: vAnko0   
Дата:   20-05-14 23:10

Айде сега да гледаме снимки [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: slacktosh   
Дата:   20-05-14 23:56

как се организирате по различните градове [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: linzi   
Дата:   26-05-14 14:47

Привет! Предлагам си и аз не до там професионалните услуги за град Варна. За мен ще е чест да снимам/зарадвам някой :)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: alexa-smile   
Дата:   27-05-14 09:28

linzi , баловете отминаха, но виж 1-ви юни наближава :) Щом имаш желание, убедена съм, че можеш да задардваш малките слънца!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: Thimotty   
Дата:   27-05-14 10:18

Мен ме помоли едно момче, което не можеше да си позволи нито фотограф, нито да отиде с класа после на море. И сега целия му випуск ще намаже безплатни снимки с минимална обработка. Ей не било толкова лесно, колкото си мислех, но удоволствието да зарадваш наистина е неповторимо!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатен фотограф за абитуриентски бал
Автор: BirdOfPray   
Дата:   27-05-14 18:03

Предложи им на тези от целия випуск да съберат по - 2-3 лева и ето как и това момче ще може да отиде на море ;)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »