Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: Gruyu   
Дата:   02-02-14 23:36

Мултиванът 4х4 качва разхода с 1/100 предполагам, нямам точна инф-я, знам със сигурност, че не е постоянно зацепено, а се задейства при забуксуване

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: piknik   
Дата:   02-02-14 23:47

Прочетох всичко. "Frenchev" Какво ти е мнението? Аз се раздвоявам между 2-те коли.?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: bleki1   
Дата:   03-02-14 00:35

Как един не каза: "Не си взимай еди кое си. Имал съм, много пари се набутах, не си заслужава". Въпреки че е дал една камара пари за ремонти, пак ще си трае да не го помислят за балък.

Човекът попита дали някой има опит с два конкретни марки и модели, за да му даде съвет, а не какво ви се ще на вас. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: Frenchev   
Дата:   03-02-14 01:06

piknik и аз не знам. По скоро съм за мултивана, ама ако знаеш как не ми се дават толкова пари за кола. Предпочитам да си взема още хеликоптер и да го специализирам за видео. Поне ще изкарвам пари с него.

От друга страна ми се иска малко хубав и комфортен автомобил. Ще видя. Но ако ще е една от двете залагам на VW

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: igg   
Дата:   03-02-14 21:11

Като се качи на MBZ :) няма да искаш друго

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: Frenchev   
Дата:   04-02-14 00:33

Току що натоварих алхамбрата за България. Тръгвам утре сутринта.

От към техника - голям статив, голяма раница, един хексакоптер и то без кутията си (мнооого е голяма о нямаше да се съберем в никакъ случай) 2 куфара към хексата, чанта за лаптоп и един малък куфар за дрехи за мен.

Жена с 2 деца и куче. По един куфар за всеки плюс детска количка. Малко подаръчета. Две торби с играчки за децата за из път. Една торба с храна. Зимни якета дрехи и обувки.

Със сигурност съм забравил нещо. Ако се сетя утре преди тръгване да направя снимка и покажа ще ме разберете защо ми трябва бус и ще спрете да ми набутвате зафири и тем подобни :)

Пожелавам си лек път :)

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: Vizov   
Дата:   04-02-14 00:48

И аз ти пожелавам лек път [beer]

Да си призная, снимка на хексакоптера ми е по-интересна [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте съвет за Фото Автомобил - VW vs Mercedes - Multivan vs Viano
Автор: rx   
Дата:   04-02-14 01:33

Лек път :) И малка забележка - единственото споменаване на Зафира беше в диалог с imitev - никъде не съм ти я препоръчвал при положение, че търсиш бус :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »