Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Canon 60D vs Canon 5D
Автор: chrisnoch   
Дата:   30-01-14 02:52

kvakioh,
За пореден път те МОЛЯ да не се обръщаш към мен с имена, които са подходящи единствено за любовниците ми! За теб съм chrisnoch и нищо друго! Престани да интимничиш, че не понасям лигльовци!
Много мило, че следиш изявите ми във форума толкова отблизо! Само че си плиткоумен и затова грешиш, че и имаш нахалството да ме обвиняваш в измама! Майка ми е на 73 г., а баща ми - на 75 г. И двамата имат лаптопи и се справят доста прилично с тях. И двамата се изразяват по-ясно от теб и пишат несравнимо по-правилно. Дай Боже някой ден да си на тяхното дередже!
Никога не съм те заплашвал със саморазправа. Явно нямаш никаква представа, че думите имат и преносно значение, а и не можеш да усетиш иронията, особено когато ти е поднесена с малко по-сложни синтактични конструкции. Нали не си въобразяваш, че ще хукна към твоето холандско село, за да изтупам праха от стария ти балтон? Защо смяташ, че си достоен за такова усилие от моя страна?
Няколко факта за мен, които не е зле да запомниш:
- Аз съм подготвен теоретично, защото съм учил, а учителите ми бяха много, ама много добри!
- Всеки ден работя с изображения, а резултатът го виждат стотици хиляди хора! Не преувеличавам!
- Не понасям самомнителни хвалипръцковци!
Кой те излъга, че аз съм "сух теоретик"? Откъде ти хрумна, че изобщо могат да съществуват "знания назаем"? Кой си ти, че си позволяваш да ме оценяваш в личностен план, след като изобщо не ме познаваш? Що за наглост? Що за безпочвено самочувствие?
Хайде със здраве! И да сънуваш кристални структури!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 60D vs Canon 5D
Автор: burningice   
Дата:   30-01-14 07:51

5D [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 60D vs Canon 5D
Автор: kvakioh   
Дата:   30-01-14 08:41

Ицка, стой си там на топло при мама и тати, да сте живи и здрави.
Бонбонки пред мониторчета...
Oтново се видя и потвърди, че освен да влезнеш тук и да гълчиш по хората, друго не става. Поне научихме кой е истинския кисел човек.



Публикацията е редактирана (30-01-14 09:06)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »