Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Колко струва според вас това?
Автор: giogerovvideo   
Дата:   15-01-14 21:27

Каква цена бихте платили за подобен видео клип тип ''Сапунка'' че чувам за космически четири цифрени суми:) И не знам как има такива балъци!
https://vimeo.com/83278060



Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: dolmov   
Дата:   15-01-14 21:36

Всеки според предпочитанията си. Във всеки случай е много по-добре от онези кючекчийски видео заснемания от Холандия ли къде бяха...
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1604500&t=1604500&phorum_uriauth=

Жалко, че обявата е изтрита [smilie21]



Публикацията е редактирана (15-01-14 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: emo99   
Дата:   15-01-14 21:44

Видеото е правено от добър екип. Многокамерно снимане, кран и т.н. , а всичко това струва пари. Хубаво е когато клиента знае какво иска и е готов да плати за това.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: rx   
Дата:   15-01-14 21:45

4 цифрени суми означава и 1000лв. Аз не виждам нищо странно изпълнението на този клип, който иска оператори и техника, за да стане по този начин, да струва толкова. Заснемането е на ниво, друг е въпроса, че този, който е правил постобработката трябва да го удавят в леген.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: MarinY   
Дата:   15-01-14 21:46

giogerov video, Пусни линк към нещо стойностно.
... Да речем, към твоята видео страница.
[smilie7]

П.П.Като всяка друга тема и тук, веднага скочиха критици. Една молба от простите зрители. Дайте примери или обяснете елемента или часта, която ви е накарала да изберете убийството, като изход.



Публикацията е редактирана (15-01-14 21:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: imitev   
Дата:   15-01-14 21:46


Тъкмо щях да пиша същото[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: BOZO   
Дата:   15-01-14 21:48

Кое му е "сапуненото" на трейлъра, дай да видим каква е класиката според твоите критерии?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: niki777   
Дата:   15-01-14 21:48

много ме изкефи това видео!

а авторът на темата е един безсрамно нетактичен простак [smilie7]



Публикацията е редактирана (15-01-14 21:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: BAT   
Дата:   15-01-14 21:59

Около 3500лв е платено според мен.
На мен лично тоя "Баласко" стил вече ми омръзна да го гледам, особено като го копират. Тежка музика, липсва динамиката и емоцията.Не всичко е майсторско заснемане, трябва душа, трябва емоция и трябва малко повече собствено виждане. Баласко сме го гледали много пъти.



Публикацията е редактирана (15-01-14 22:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: a100   
Дата:   15-01-14 22:00

"Прости хора сме ние, господине - каза Андрешко и шибна конете..."

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: PhotoBo   
Дата:   15-01-14 22:02

giogerovvideo имам щастието да познавам хората и в частност собственичката и основателката на PefoStudio - Петя Василева, но не само за това бих нарекъл един такъв видео клип - професионално заснет и стойностен, вместо "Сапунка"! Лесно е да се конкретизира с лошо и оплюва, но трудно е да се създава и да се твори. Не забравяй, че дори лошата реклама е вид реклама и в момента не си правиш услуга. Подкрепям останалите и бих се радвал да покажеш стойностно заснет авторски видео клип, за който хората са готови да дадат хиляди левове (според теб) [smilie8]
Или иначе казано дай да не освиркваме другите, а дай да видим какво е истинско изкуство и качество! [cool]



Публикацията е редактирана (15-01-14 22:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: BOZO   
Дата:   15-01-14 22:05

giogerovvideo,
Ти за колко пари можеш да го направиш по-добре?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: CatandGoddess   
Дата:   15-01-14 22:11

Доста добър клип е това[smilie24] [smilie8]

Някаква много тъпа анти-реклама или спорна реклама[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: pepi34   
Дата:   15-01-14 22:17

giogerovvideo написа:

> Каква цена бихте платили за
> подобен видео клип тип ''Сапунка''
> че чувам за космически четири
> цифрени суми:) И не знам как има
> такива балъци!
> https://vimeo.com/83278060

>

7200лв + транспортни и командировъчни разходи за 5 души. По ценоразписа за 2014г.:)

Хубавото е че си чул, лошото е, че с този си начин на мислене, никога няма да ги видиш :)

Не виждам къде е проблема. ОчеВАдно е, че клиента е доста заможен. Сватбата е доста скъпа, само наема на полузанемарената резиденция за това събитие е няколко хилядарки.Отделно украси, програма, осветление и т.н.А и клиента сам си ги е дал, никой не му ги е взел насила.В БГ има МНОГО богати хора.Има такива, който само докато се събуждат сутрин и си отварят едното оченце леко, вече са изкарали няколко хилядарки.Докато отворят и другото още толкова, докато си изпият кафето всичко става на квадрат, а до довечера вече се оказва, че познанията по математика са им слаби :).За тях едни 30 000лв може да тежат много по-малко от колкото за теб 200лв. Ако ми се удаде и мога, защо да не го дерна такъв? Що? Малдивите и Карибите са направени за хора, не само за боговете!Аз съм човек, значи имам право да мечтая за всякакви земни благинки.Ако не мечтая, ако не желая, цял живот ще живея като прошляк и няма да изляза от мазето!Пък и щом една родна певачка може да вземе няколко хилки само за да си отваря устата пред микрофона, защо собственичката на това студио да няма право да ги иска? По света има жени, който с едно разтваряне на краката изкарват повече. И какво , да не са златни - ако си затвориш очите ще установиш, че миризмата между краката им е като на всички останали :)

За протокола - пиша и чета в чуждестранни форуми, няма друг народ с подобно мислене, няма друго място на което може да срещнеш такъв въпрос.Един мой познат миналата година снимал сватбата на президента на една руска република. Взел 100 000 гущера. Всички му се кланят за постижението, никой не пита кой е лудия.А и да не забравя - не защитавам собственичката на студиото и не обсъждам качествата на клипа. Познавам над 200човека от този бранш в БГ, но точно тя не ми е фаворит, много е асоциална и самолюбива. Но и правя Евала, за това, че успява да намери хората и да взима такива пари. Дано сте ме разбрали правилно, не се заяждам с автора на темата. Просто с този поглед не може да стигнеш по-далеч от носа си. А света е голям, не се ограничава само с нашето си блато.[shtrak]



Публикацията е редактирана (15-01-14 22:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: sandesko   
Дата:   15-01-14 22:19

Видеото е страхотно! А 4-цифрената сума сигурно е за цялата сватба, но си струва парите.
>

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: pepi34   
Дата:   15-01-14 22:23

sandesko бюджета на тази сватба е от порядъка на 100 000лв , че може и повече. Огледай се в детайлите.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: emo99   
Дата:   15-01-14 22:30

pepi34- много точно си го казал, но някои пак няма да те разберат.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: jrr   
Дата:   15-01-14 22:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: dimitar3   
Дата:   15-01-14 22:43

На мен ми хареса, доста професионално направено. Като гледам само певицата и някой от известните актьори мярнах са над 10000, та едно видео ще ги бърка.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: rx   
Дата:   15-01-14 22:44

jrr ти не си канен в киното и не можеш да си позволиш филма [smilie18] филма е предназначен за отбрани зрители, предполагам - близки до младоженците, а те, съгласи се, имат правото да се държат и изглеждат така, както им е яко, особено след като могат да си го позволят.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: giogerovvideo   
Дата:   15-01-14 22:44

Приятели, видеото е 80% кран, и нищо от събитието, ще ви помоля да гледате видеото без музика и ще разберете, смесица от кадри без никаква стойност невиждам къде е емоцията от събитието, ама аз нищо неразбирам просто съм един зрител , както се изказа един ник по горе:) Страхотно е че по този начин може да се заблуди даден клиент:) А относно видео монтажа среден ''3'' няма никакво изравняване на цветовете/:)[cool] За тия праи които спомена пепи34, трябва в пъти да се постараят в карайната продукция...

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: BOZO   
Дата:   15-01-14 22:50

giogerovvideo
Дай пример...само празни приказки не струват нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: giogerovvideo   
Дата:   15-01-14 22:56

А що се отнася до Баласко , PefoStudio колкото и да го имитират има много да го гонят, а и той вече не е актуален, напоследак гледам негови неща и като гледам се е позичерпал. Един много бърз пример:) тук неговорим за видеото а за кадрите от крана, мисля че доста добре е отразено събитието без да натякваме за крана в 80 % от кадрите си:) https://vimeo.com/84243429



Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: BOZO   
Дата:   15-01-14 22:57

Гръцкото не ме кефи... простее.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва според вас това?
Автор: giogerovvideo   
Дата:   15-01-14 23:01

bozo ти не четеш какво ти пиша!!!! тук неговорим за видеото, прочети внимателно! Тук говорим как хората редат кадрите без да се натрапва и демонстрира AIR WEDDING:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »