Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Scott Kelby Explains Why He Switched to Canon
Автор: rx   
Дата:   23-01-14 13:55

Извинете, колко чувствителни към хоризонтален и вертикален контраст точки има вашия фотоапарат? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Scott Kelby Explains Why He Switched to Canon
Автор: wizarditaly   
Дата:   23-01-14 18:54

Сега остава NG да изкарат 10 фотографа които си сменят системата от канон на никон и войната започва[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Scott Kelby Explains Why He Switched to Canon
Автор: Тед   
Дата:   23-01-14 21:30

Ида, не ти отива да се занимаваш с транслитерации. В смисъл не е интересно на публиката. Спецификациите са точни и недвусмислени.
Вместо да ги изписвам в твоя вид, съкр.англоезичен вариант на мен ми пести време. Щото не мисля за това кой какво го дразни, а давам по същество.
Пожелавам ти тяло с 202 крос-тайпа и дано ти се подобри снимането.

Отговори на това съобщение
 Re: Scott Kelby Explains Why He Switched to Canon
Автор: Otvorenia   
Дата:   02-02-14 09:13

Нека се има в предвид че човека е почнал със Канон 300Д при дигиталната фотография. А това трудно се забравя. Каза си че минаването на Канон е лично решение. Без значение е дали са му дали пари. Не чух и да казва някъде че мрази Никон. Точно обратното каза че го обича. И всъщност той говори само за едно тяло на Канон - 1Дх и каза хубави думи за тялото на водещия 5Д3. Не виждам никаква драма. Дори бих казал че това е полезно за Никон за да си поправи последните грешки. От това пък ще имат полза и ползвателите на Канон, защото всеизвестно е че Канон много се страхуват да дадат нещо добро на потребителите си за малко пари.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »