Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор:    
Дата:   27-01-14 10:17

Най-правилния съвет е да наблегне човека към стъклата,но явно за теб това няма значение.Ти какво правиш,казваш това е боклук и край.Дай съвет,кажи ползвал съм това и това,това има предимство пред това.Като пишеш в темата на човека помогни му по някакъв начин или не пиши нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор: chrisnoch   
Дата:   28-01-14 03:36

Росен от Шумен,
Няма да е зле да ми дадеш личен пример как се изпълняват препоръките, които отправяш към мен! Пък и можеш да ми обясниш ти лично как точно помогна на "човека", та имаш претенции към мен!
Аз пък имам претенции към твоя правопис и обща грамотност, но не съм тръгнал да ти "отварям очите", 'щото май няма смисъл. Блажени са незнаещите, че се мислят за всезнаещи!

Отговори на това съобщение
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор: benzol   
Дата:   28-01-14 11:11

Не се карайте сега,то е ясно че стъклата имат голямо значение ама и тялото не е за подценяване.Остана ми сега само да реша и финансовата част и ще съм готов с избора.Дразня се на това, че между телата е 100-200лв и човек все иска да си вземе по доброто съответно и по скъпото.

Отговори на това съобщение
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор: chrisnoch   
Дата:   28-01-14 16:33

Като купуваш втора ръка винаги ще има и по-добри тела, и по-добри обективи - особено ако бюджетът ти е ограничен. Недей да се дразниш, а прецени трезво какво точно ти трябва, без да надскачаш финансовите си възможности. Телата са почти "консуматив" - остаряват много по-бързо от обективите. От друга страна, няма смисъл да се изръсваш за по-скъпо тяло, ако можеш да си позволиш само стандартен китов обектив към него. Задай си въпроса: "Кой е най-разумният компромис, който мога да направя?"

Отговори на това съобщение
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор: rx   
Дата:   28-01-14 16:38

Разликата винаги ще е "100-200лв" - то това е основата на маркетинга на всички компании в момента! Вижда се и как е повлияло на манталитета на хората тук - казваш "до 500лв", а ти предлагат винаги "да събереш само още 3 пъти по толкова" :) Каквото и да вземеш, ако се заплесваш само по техническите възможности на машината си вместо да извлечеш максимума от нея, ще се пуснеш по онази спирала, по която се въртят много форумци тук - киснене пред DxO, сравняване на някакви числа, сравняване на други числа, намразване на текущата техника, защото следващата имала 2 фокусни точки повече и занемаряване на изкуството "докато събереш пари за новия модел"... за пореден път :)

Отговори на това съобщение
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор: fonzis   
Дата:   28-01-14 22:22

http://www.emag.bg/nikon-d3100-14-2mp-obektiv-18-55mm-vr-vba280k001/pd/ERHW2BBBM/
Я виж какво има в еМаг...аз го поръчах и утре сутрин го чакам :)
Вече нямам търпение :)

Отговори на това съобщение
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор: benzol   
Дата:   29-01-14 08:22

цък
за такива комплекти говорех по рано,вчера говорих с един познат и каза че към Септември ще се връща от САЩ,така че мога да изчакам и да ми донесе нещо от там.
още едно предложение


Отговори на това съобщение
 Re: DSLR до 500-600лв
Автор: gogzy   
Дата:   29-01-14 08:32

А можеш да започнеш и от тук:

http://www.emag.bg/nikon-d3100-14-2mp-obektiv-18-55mm-vr-vba280k001/pd/ERHW2BBBM/



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »