Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Работа и зареждане на батерии тип АА
Автор: kioto   
Дата:   30-12-13 00:25

.Например светкавицата с която ползвам моите батерии ми показва че са разредени а в тях има още много ток

Проблемът е в напрежението V.Батериите ти имат още много капацитет-Маh ,но нямат напрежение -V.Светкавиците искат повече напрежение.Акумулаторните батерии работят с по ниско напрежение!
Потърси си li-lon батерии.

Иначе спасението ти е в качествено зарядно.



Автор: nicos
Дата: 25-12-13 09:30

На мен ми се е случвало батерии с които светкавицата не работи, като ги сложа във фотоапарата, да правят още доста снимки



Разреждането с фенер е лоша идея, понеже в този случай вероятно няма ограничителна верига, която да накара фенера да спре в подходящия момент за да съхрани батериите.



Публикацията е редактирана (30-12-13 00:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Работа и зареждане на батерии тип АА
Автор: MARLOV   
Дата:   30-12-13 10:18

Ей това е истината!
Супер мултифункционалност на ниска цена!
Имам го от две години и си зареждам даже и автомобилния акомулатор:
текст


Отговори на това съобщение
 Re: Работа и зареждане на батерии тип АА
Автор: ludiakolio   
Дата:   30-12-13 15:09

Както и да ги презареждаш,гледай да го правиш на хладно.Нищо не прецаква повече батериите от прегряването по време на зареждане.Зимата на тераската,лятото с вентилаторче за пет кинта.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа и зареждане на батерии тип АА
Автор: stown   
Дата:   31-12-13 00:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа и зареждане на батерии тип АА
Автор: MARLOV   
Дата:   31-12-13 12:12

Ами вземаш си държач от някой магазин за електронни части.Подреждат се последователно и така. Иначе за литиевите е малко по особено.Зарядното наистина е супер с програми за всички видове акомулаторни батерии и с много опции за настройка на заряда и разряда. Наистина е супер!

Отговори на това съобщение
 Re: Работа и зареждане на батерии тип АА
Автор: stown   
Дата:   31-12-13 17:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »