Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Мнение SONY HX 300
Автор: Petiofi   
Дата:   15-12-13 13:08

Да не би от SONY да са готови с нов по-добър продукт от тази серия, та свалиха цената с 200 лв.?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение SONY HX 300
Автор: joyride   
Дата:   15-12-13 13:28

Коледа е...

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение SONY HX 300
Автор: desislava_b87   
Дата:   22-12-13 14:18

Лично аз не вярвам заради Коледа да е паднала цената,по-вероятно бързината да правят все по-нови модели и конкуренцията на пазара ,определя и цената! Може и да греша,но мое мнение [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение SONY HX 300
Автор: hotsnail   
Дата:   22-12-13 23:01

Много ни е крив живота в БГ ...още не можем да приемем, че може да има промоции за Коледа .....в нормлания свят има промоции за всеки по голям ден - Коледа, великден, първи учебен ден, национален празник и какво ли още не......с тия промоци се раздвижва търговията......ама то каква търговия при нас....

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение SONY HX 300
Автор: simbon4o   
Дата:   22-12-13 23:53

Примера с кучето ме отказа да гледам други примери, камерата снима много измислена картинка. Реално мегапикселите които са използваеми са можеби 3 пъти по-малко и от тези големи файлове само ще си напълните хард диска с ненужна информация.

Според мен в ниския ценови клас най-доброто(от това което съм разглеждал) е канон сх240/260/270... 12мпикс е повече от достатъчно за тези малки матрици и цената на камерата е най-ниската за такова качество на картината.

Това при условие, че се търси турбосапунера.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение SONY HX 300
Автор: chrisnoch   
Дата:   23-12-13 00:45

simbon4o,
" Реално мегапикселите които са използваеми са можеби 3 пъти по-малко ..."
- Що за глупост?! Това как го "измери"? Може би "на око"?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение SONY HX 300
Автор: pavaroni   
Дата:   17-01-14 22:19

Харесва ми! Снимки до А4 не се различават от тези на огледално рефлексния Канон, какъвто също притежавам.Има функция за размазване на фона, идеална оптична стабилизация, а за клипа просто нямам думи. Колелото но обектива, с което регулирате фокуса или зума също е уникално. Приближавате с универсалния бутон под спусъка и в същия момент фокусирате с колелото на обектива. Почти професионално.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »