Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: borisu   
Дата:   16-11-13 19:19

Старите имали опит! Пълни глупости, голяма част са изкуфели, опита им е един такъв соц-банкетен, шубе ги е, мислят като овце.
Старите са имали своето време и шансове, точка. Ся да си гледат старините, ако могат разбира се. Има крещяща нужда от нова енергия.
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: BAT   
Дата:   16-11-13 19:23

Сега видях тези снимки в репортаж


https://photo-forum.net/static/site_pics/115/1384602839_IZBOR.jpg

 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: asahi   
Дата:   16-11-13 19:28

Репортаж као слънце!
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: mmjm   
Дата:   16-11-13 19:30

uri64, зле съм се изразил, героите и от единия и от другия митинг са за изхвърляне.
Лошото е че не виждам алтернатива. Явно и младите не я виждат, иначе щяха да излъчат лидер от близките им среди. Или ги е страх да не се дискредитират.
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: georgioiv   
Дата:   16-11-13 19:38

Малко са по-елементарни за обяснения нещата според мен. Лесно е, нека помислим. Кой прави митинги - бсп, герб, дпс... Защо прави митинги - защото може. Защо може? Защото имат организация - по места, централна, имат младежки "централи", координатори. Как са го постигнали ? Със строителство, раздаване на постове, корупционни схеми в които са заплетени като свински черва и най-вече с пари. Как предполагате да им се противопоставят студентите? С какво? За сега само - с фейсбук. Трябва организация, стрителство, пари. Как могат да излъчат лидер, когато това са двайсе различни малки организации.. Това е абсурд. Това е утопия. Трябва да помогне някоя организация. Която има по градовете структури, която има координатори...
Другото са леки приказки за изкуфрели бабички... Това което направиха студентите - да се организират сами вътре в университетите също е геройство... Защото там десет студента - двайсе мнения.. Значи им е дошло толкова до гуша, че са преодолели различията си и са се навили да се организират..
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: Digitalgab   
Дата:   16-11-13 19:41

Да се надяваме да останем по далече от това:/
" - Не ми дрънкайте много-много, аз ви казвам, че трябва да изберем правителствени! - извика бай Ганьо и удари силно по масата.

- А бе как ще изберем правителствени, откъде ще изкопаем избиратели? Ами че ти бе, бай Ганьо, нали си; уж либерал - осмели се да възрази Бочоолу.

- Кой ти каза, че съм либерал! - попита строго бай Ганьо ...

...Ти, господине мой, тури ме в която щеш околия и ми кажи когото щеш да ти избера. Едно магаре тури за кандидат, и магарето ще ти избера, майка му стара! Само дай ми околийския с жандармите и ми дай 1000-2000 лева. Да ти събера аз тебе, приятелю мой, ония ми ти синковци от кол, от въже, тъй 40-50 прангаджии и да ги наредя в две-три кръчми по краищата, да им подложа по ведро на глава, па да им извикам: "Ха бакалъм! Да живее България!" Хе-е! Тука ли си, Пенке ле!... Като накървят ония ми ти изпъкнали очи, като почнат да вадят от поясите ония ми ти ножове, да ги бучат по масите, като дигнат една олелия с ония ми ти прегракнали, дрезгави гласове - страх да те побие! Па земи, че поведи през нощта тази страхотия през сред града... Опозиция ли?... Дяволът не може да ти излезе насреща! Прекарай ги край къщата на някой противник... Мале мила! Като разтворят ония ми ти гърла!... От един сахат място да ги чуеш, мравки ще запъплят под кожата ти, като на таралеж ще ти настръхнат косите!...
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: Digitalgab   
Дата:   16-11-13 19:42

И защо студентите да излъчват лидери? Къде им е партията? Нали си имат ББ за какво им са лидери?
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: BAT   
Дата:   16-11-13 19:45

Това, което си цитирал от Алеко, се случва в момента в София, благодарение на БСП и ДПС+АТАКА
А студентите се дистанцираха от ББ, стига сте ги плюли, не заслужават.
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: Digitalgab   
Дата:   16-11-13 19:46

Е ще чакаме тогава ББ като си върне властта, студентите да му правят окупация ....
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: BAT   
Дата:   16-11-13 19:53

Ти къде беше, когато същите тези студенти правеха протести по времето на Борисов? Само на Орлов мост имаше няколко. Също така много от същите тези лица протестираха и през февруари.
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: landstar   
Дата:   16-11-13 19:54

Явно ури има средно образование, намира се в златната среда между 30-35 години и плаща някакви мижави данъци. Това му дава пълно право да не брои населението извън тези параметри за хора. Същото мислене като разни "морални" окупатори и прочие сволоч. На админите ще припомня, че на стачките преди 20 години всички организатори заминаха на разноски на ЦРУ да учат в САЩ. Ако те са вземали интервюта от концлагеристи, аз съм говорил с много хора - някои от които сами са си копали гробовете през далечната 1925 година. Така че - нека гледаме напред през обектива, да се водим само от законите на оптиката и да не забравяме, че сме Фото-Мексико а не случаен фейс-профил!
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: georgioiv   
Дата:   16-11-13 20:04

аха...как па да не заминаха всички... [smilie5]

Преди 20 и кусур години трябваше да разстреляме цялото политбюро, държавния съвет да осъдим на по 20 и кусур години а всички агенти на ДС доживот в лагери. Вече да бяхме като Литва и Латвия, че и по-напред, ако бяхме го направили... :)
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: Digitalgab   
Дата:   16-11-13 20:09

Че в Латвия и Литва направиха ли го?
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: vikitovikito   
Дата:   16-11-13 20:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: boni   
Дата:   16-11-13 20:10

Препоръчвам един чудесен филм. Перфектен разказ за живота в океана и аквариума.


http://az-deteto.bg/pic/article/picture/9663.jpg

 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: vikitovikito   
Дата:   16-11-13 20:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Фотографите от София, спите ли?
Автор: foreigner   
Дата:   16-11-13 21:18

Темата трябваше да е за снимки, а не за политически разправии, затова като неин автор я затварям.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.