Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Внимавайте с Еконт-много високи цени!
Автор: imitev   
Дата:   14-11-13 16:10

Спиди са малоумници.

Проверено много пъти.

Спиди - само в краен случай!


....................................

Интересно ми е защо ?
Ако може да се обосновеш, че ще ги ползвам скоро .
Благодаря.

___________________________

Не ми се обяснява, едва ли ще имате проблеми с тях за обикновените пратки...

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с Еконт-много високи цени!
Автор: nemchev   
Дата:   14-11-13 17:42

Искате пример за Спиди?? ОК. Поръчваме си материали разни /печатни/ бая кила. Фирмата дето ги праща работи със Спиди. ОК. Обаждаме се в Спиди и питаме дали има шанс да си получим нещата много експресно /до 9 сутринта/ Няма проблем...струва незнам си колко. ОК. не питаме за цена а за експерсна доставка. Стана 9 и няма никой. Звъним и се почва едно велико издирване. Оказа се, че техния човек си направил план от къде да си минава и не го бърка нищо, кое какво и защо е така. Наложи се да го издиря в града и след разправия да си взема нещата. После пак оплаквания и незнам си кво и от тяхна страна нищо. Гледам го същи пич си разкарва оше стоки и се ебава с хората. Айде у лево Спиди

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с Еконт-много високи цени!
Автор: cvetomir   
Дата:   04-12-13 22:10

Абсолютно съгласен с горното мнение за "Спиди". Преди време бях пратил един обектив до друг град в четвъртък, а в петък човека го взел. Трябваше още в събота да ми дадат парите, но те не искат. После трябваше в понеделник да ги дадат и пак не искат, като казват, че в момента нямали и да чакам вторник. Обадих се на някакъв телефон в сайта им и съм улучил някакъв шеф. В 19 часа вечерта ми звънят да си взема парите.
"Еконт" също станаха много скъпи. За 1200 лева наложен платеж и пратка 1 кг. искаха 40 лева от офис до офис, а "Лео експрес" ми взеха 20 и свършиха същата работа.
Моя коментар е, че типично по български като станат известни и престават да се стараят в работата. Чакат името им да работи за тях. Логично, че доста хора се отказаха от услугите им. Но едва ли това ги бърка - идват други хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с Еконт-много високи цени!
Автор: baraba   
Дата:   05-12-13 03:21

а защо не ползвате рапидо? има я в големите градове...

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с Еконт-много високи цени!
Автор: mamata   
Дата:   05-12-13 08:22

Подкрепям - на "Спиди" не може да се разчита от гледна точка на постоянство. Веднъ добре, друг път зле. Ама, много зле. Лоша организация.
"Еконт" наистина вдигнаха цените, макар основните и такси да стоят същите на табло. Появиха се разни други, които оскъпяват пратките с около 30до 50% - мое лично наблюдение. Организацията обаче е на нниво - рядко ми се е случвало някоя пратка да се замотяе между офисите в града, но до половин час максимум с отделна кола ми я носят.
Изводите ми - за по-непретенциозни и дребни неща, ползвам всички други куриери, но не и "Еконт". Независимо дали цената е близка до тяхната.
За нещата, които искам да съм сигурен, че ще са на място в уречения час, ща, не ща ползвам "Еконт".
Факти.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с Еконт-много високи цени!
Автор: dimitar3   
Дата:   05-12-13 17:37

написа:

> Подкрепям - на "Спиди" не може да се
> разчита от гледна точка на
> постоянство. Веднъ добре, друг път
> зле. Ама, много зле. Лоша
> организация.
> "Еконт" наистина вдигнаха цените,
> макар основните и такси да стоят
> същите на табло. Появиха се разни
> други, които оскъпяват пратките с
> около 30до 50% - мое лично наблюдение.
> Организацията обаче е на нниво -
> рядко ми се е случвало някоя
> пратка да се замотяе между офисите
> в града, но до половин час максимум
> с отделна кола ми я носят.
> Изводите ми - за по-непретенциозни
> и дребни неща, ползвам всички
> други куриери, но не и "Еконт".
> Независимо дали цената е близка до
> тяхната.
> За нещата, които искам да съм
> сигурен, че ще са на място в
> уречения час, ща, не ща ползвам
> "Еконт".
> Факти.

3 пъти съм поръчвал неща до офис във Велико Търново(там са 2) 2 пъти объркаха офиса и имаше разправии. Обаждам се в офиса и им казвам така и така сбъркали сте офиса, ама господине не можем да я преместим не ни е такава политиката, е мой проблем ли е че сте сбъркали офиса, въобще не ме интересува каква ви е политиката. Наложи се да звъня до София и да се разправям и с тях и накрая я местеха но на следващия ден и така се губеше време. 1ния офис ми е много близко другия много далече, а тогава нямах кола. Пробваха се да казват че подателя е сбъркал адреса при което аз им казвах че съм 100% сигурен че не е и съм готов да им платя 2но стойността на пратката ако е така, обаче ако те бъркат да ми е безпплатна, при което се отказваха от това си твърдение.

Но в Хасково не са бъркали офиса никога.



Публикацията е редактирана (05-12-13 17:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте с Еконт-много високи цени!
Автор: b0bb0   
Дата:   05-12-13 21:16

Споменати са и "Рапидо" - реших да ги ползвам веднъж, понеже са ми на близо - е, пратката я доставиха, но 4 (четири) пъти ми грешиха фактурата за едно и също нещо, и им трябваха три седмици да ми напишат вярна :(

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »