Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Вносител на Сигма
Автор: mogila   
Дата:   02-12-16 11:12

Аз исках да калибрирам еин 28мм от предишната серия и от сервиза в Германия ми отказаха. После си купих един от актуалната серия, пратих им го заедно с камерата ми и го калибрираха та се запиляха...

А ти като твърдо не вярваш на мненията на хората, защо изобщо питаш?



Публикацията е редактирана (02-12-16 11:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: Synthy   
Дата:   02-12-16 11:22

Ами защото имам проблем, който искам да ми се реши и Сигма БГ е мястото, където това би трябвало да се случи. Говорих сега с хората от ФотоСистеми, и очаквам обаждане да кажат какво могат да направят.

И вярвам на вашите мнения, тук, във форума. Не вярвам, че в сервиза не могат да помогнат, както по-горе пише, че са казали.

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: mogila   
Дата:   02-12-16 11:23

Е, те сигурно могат, но явно политиката е такава, за да се купуват само новите модели. Това е една от причините да не си взема нищо от Арт серията.

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: Synthy   
Дата:   02-12-16 11:28

В Профайлд това със сигурност е така. Ама Никон могат да си го позволят. Докато Сигма с тези техни продажби... Казах им какъв е обектива, какво е тялото, и очаквам становище от техниците. Дано тук сервиза да не отказва работа. Все пак е платена услуга. Трябва да им е ясно, че след като търся помощ за стар обектив, едва ли ще купя нов такъв.

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: realnoncho   
Дата:   02-12-16 11:47

Старите обективи на Сигма имат по-различни чипове и някои от тях не са с презаписваеми настройки, т.е. трябва да имат празен такъв чип, да знаят какво да променят и да имат такава техническа възможност да го направят. Старите обективи си имат недостатъци...

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: Synthy   
Дата:   02-12-16 12:00

Точно това казаха и от сервиза (С. Драгиев ми се обади). Ще дам серийният номер и ще кажат дали може да се коригира в чипа, или е с не презаписваем и нищо не може да се направи. До тук съм с много добри впечатления от тези хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: lord_kik   
Дата:   02-12-16 12:01

Сигма 18-35 купен от чужбина , от физически магазин и ми дават 99месеца гаранция,но за съжаление тук е само 1 г.Калибрацията ми струваше 80лв,сравнено с Профайлд където калибрацията на друг обектив ми струваше 30лв.Но бих похвалил сервиза и обслужващата дама с която контактувах.

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: martopokerov   
Дата:   21-02-17 09:30

Здравейте,
моля за актуална информация или съвет относно сервизно обслужване на обектив Сигма. Посочените по-горе контакти не работят - стационарният дава грешка, мобилният е изключен, а сайтът не зарежда.
Касае се за изпуснат обектив - всичко работи, но отвътре се чува шум.

Отговори на това съобщение
 Re: Вносител на Сигма
Автор: Synthy   
Дата:   21-02-17 09:36

http://photosystems.bg/


работи, току що ми го зареди.

Връзка с нас:
София 1360 ул. Обелско шосе №18 

(+359) (0) 2 444 26 61
info@photosystems.bg

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »