Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: dimitar3   
Дата:   07-11-13 22:42

Не знам, ама аз като видя така инвалиди или стари хора просто ей така ми става мъчно, не знам просто как може да откраднеш от такива хора, това какъв трябва да си..

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: PhotoBo   
Дата:   08-11-13 01:01

Има хора без сърца, озлобени, непочтенни, лоши хора...но за това са другите - човечните, истинските, добрите. За пореден път се убеждавам, че макар със своите балкански нрави, криворазбрани ценности и манталитет, голяма част от хората все пак са запазили доброто и състрадателното у себе си. Пример е този случай, в който с желание да помогнат се включиха много мили хора... Добри хора, които макар и да не познават човека, макар и да не са крупни бизнесмени или заможни персони, са склонни да отделят някаква сума, с която да помогнат на човека...на фона на немотията и сиромашията, в която живеем, а може би и те самите. Ето за това не съм загубил вяра у хората, вяра у доброто и истинското в нас самите. Това сте вие, вие сте ценните и истинските!
Благодаря на всички, които се включиха до момента с финансова или морална подкрепа! Сигурен съм, че ще върнем малкото останало щастие на този човек, щастието да продължи житейския си път, посветен на своето хоби и професия - фотографията!

Тони Фотото [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: MA   
Дата:   08-11-13 03:28

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: jino   
Дата:   08-11-13 07:41

Дали не е лошо да има нов раздел открадната фототехника.
Или търси се или каквото и да е там .
А още по добре да се създаде база данни и има възможност с въвеждане на серийния номер на техниката да провериш за секунди дали тази техника не се издирва.
Базата данни ще се създаде бързо от пострадалите.

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: k7   
Дата:   08-11-13 08:43

Имам един безупречен ФЕД 5, от баща ми е, лека му пръст, но бих се разделил с него, заради този човек!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: pstoev   
Дата:   13-11-13 20:12

Докъде стигнахме със събирането на пари за Тони?

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: Rebellious   
Дата:   13-11-13 20:24

Извън охканията и ахканията, какво можем конкретно да направим за да направим нещастния, стар човек поне малко усмихнат? От какво КОНКРЕТНО КАТО ТЕХНИКА ИМА НУЖДА??? После да мислим как!
А не да предлагаме боклуците, които вече не ни трябват! Или се върши Добро, или се пунтира нещо такова , в съвременен стил. Фото Форум за жалост е много актуален със съвременното![smilie23]
Съжалявам, но ви казвам истината.

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: pstoev   
Дата:   13-11-13 20:38

Rebellious [smilie24]
Има банкова сметка, по-добре да се съберат пари да се купи цифрова техника.Очевидно човека вече не снима с аналогова!
Аз миналата седмица преведох скромна сума. Ако поне 30 човека го направят, ще се съберат пари за тяло и два обектива от базара!

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: Rebellious   
Дата:   14-11-13 22:07

Къде е тая банкова сметка? Много секретна ли е, че да се пише на тоя или на оня? Ако искате да се помогне, дайте я тук, за да я видим, да проверим и да решаваме. Иначе аман от тарикати.


Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: PhotoBo   
Дата:   14-11-13 22:49

В банковата сметка има лични данни на човека и няма смисъл от това те да се разпространяват под път и на път. Хората, които искаха да помогнат - вече го направиха! А който не иска - си намира оправдания! Аман от тарикати [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: 3DF   
Дата:   15-11-13 15:20

"В банковата сметка има лични данни на човека"

Кви лични данни има в една банкова сметка?
Аре ние живеем в гората ине работин с банки.

В платежното се пише:

П р и м е р:
Получател: Иван Петров
Номер на сметка BG.........
Код на банката BG......
Сума за превод.....
Словом......
Основание за превода...дарение...(захранване сметка)

Къде са личните данни?

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: PhotoBo   
Дата:   15-11-13 20:14

именно, има трите имена на човека, а това не е малко!

ПП: А и бях помолен от колега да не разпространявам сметката и имената на човека в публичното пространство, а който има желание - да му ги пращам на лично.
Не разбирам само на кой какво му пречи да драсне едно съобщение и да получи данните. За мен е елементарно, така и направих - исках сметката и ми я дадоха. Сега много хора я имат, а аз съм спазил уговорката да не я разгласявам за щяло и нещяло... [smilie3]



Публикацията е редактирана (15-11-13 20:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха Тони Фотото от Враца
Автор: aivanov   
Дата:   16-11-13 12:44

Изключително грозна постъпка спрямо този човек. И аз съм минал през това да ти изчезне фото техниката.
Имам желание, искам да помогна и да му взема нещо. Тъй като вече се обърках на кой да пиша за негови данни, моля, ако не ви затруднявам, някой да ми пусне данни за контакт на човека. Искам да се запозная с него лично и да му взема нещо - оптика, принтер... просто не зная до къде сте стигнали.
Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »