Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: boni   
Дата:   15-11-13 09:58

Нещо не разбирам някъде пише ли кой е Б автор и кой не?
Мисля че не пише. И мисля, че това няма как да се разбере ако съответно не се афишираш.
И мисля, че това не е някаква привилегия, а отговорност.
И също така мисля, че беше направено, само за да се сортират по-добрите снимки в сайта.
Както казахме промени ще има.

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: SameButDifferent   
Дата:   15-11-13 10:04

My.point.of.view, хората в Представяне нямат смелостта и увереността да коментират, особено снимки, които са очевадно по-добри от техните, което обаче не означава, че не гласуват. Аз лично много харесвам твоите снимки, но какво мога да ти кажа, което ти вече не знаеш? (Да поясня, че временно не съм в Представяне, но с единия крак съм все там:)) Та нека това не те спира да даваш съвети, много хора все още го оценяват.


Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: M_D   
Дата:   15-11-13 21:07

В това с галерията "НЕ правете така" има хляб. Че разни творчески безобразия е направо непедагогично спрямо подрастващите да се поощряват. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: мара   
Дата:   15-11-13 21:11

а, да бе...че аз тема за "царят е гол" съм отваряла барем 2 пъти и все ми я трият.

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: M_D   
Дата:   15-11-13 21:25

То това с кланянето на царя е до колективно самозомбиране и умопомрачение. Но даже да оставим настрана съдържанието, има некви по-обективни неща, които се толерират и възпитават масите в липса на вкус и мярка: насрани от прешарпване снимки, насрани от безсмислени рамки снимки, насрани от кофти винетки снимки - че даже има една такава на ПС в момента. И т.н., if you catch my drift, кхъм, да не изброявам всички начини да се насере perfectly fine снимка. Шма извинявате за русизмите.

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: Posledenzalez   
Дата:   16-11-13 02:49

Пичове, до там ли сме я докарали, че точките във форума да са най-важното нещо... Като гледам,част от писателите и точкогонците тук обръщат огромно внимание на виртуалния си рейтинг. Дано не е за сметка на времето, което отделят на своите близки. Оценяването на кадрите е винаги субективно. Просто се забавлявайте. Всичко е доста субективно...

ПП Ето и една моя снимка, която получи нисък рейтинг...


https://photo-forum.net/static/site_pics/160/1362091768_Photo31_29cnm.jpg



Съображенията за нисък рейтинг са ясни... (те се виждат)
Въпреки всичко, за мен лично, това е най-силната ми снимка за годината. Не казвам, че е недооценена от другите. Тя не е еталон за хубаво и не бих я нарекъл изкуство, но просто си я харесвам...(Рейтингът не е от никакво значение, просто я споделям.)

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: nyamago   
Дата:   16-11-13 03:14

^ У наше село аналогичен случай! На мене всички снимки са ми като тази за тебе: харесвам си ги! [smilie5] А разни там простаци не ми дават рейтинг, не ги е срам [smilie2]

Айде, че и при мене петъка изтече, а при вас - отдавна!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: my.point.of.view   
Дата:   16-11-13 09:59

Днес отворих галерия Първа страница и над 100 Б и ... мисля скоро да не повтарям. Имаше и хубави неща, ама трябва да се взираш внимателно.
Форумите ще продължават да западат. На първо място, защото в тях се създава една среда на конфронтация. Няма изключения. Дебили има навсякъде и те са изключително добри в това да гонят хората. И понеже админите в повечето пъти не се намесват, то в един момент си остават админи сами на себе си. Такива наблюдения имам върху няколко форума.
След 10 години децата ще ни се смеят, че сме стояли по форуми и сме пишели на компютри : )
И на второ място ще западат, защото се появяват алтернавни форми на общуване - скайп, фейсбук - събираш си приятели, с които се харесвате и дискусията продължава в групи по интереси с хората, с които имате какво да си кажете.
Така че админите нямат накъде много да мърдат. Не са магьосници.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »