Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  28  29     всички  напред  последна
 Re: PENTAX К-3 и Фулфрейм K-1
Автор: i_v   
Дата:   19-02-16 14:48

Освен че са малко, казват били големи…. прекалено големи LOL, но така или иначе кой снима с AF, когато има безогледалки с перфектен ръчен фокус, а в крайна сметка кой изобщо ги ползва тия AF обективи, при наличието на перфектни ръчнофокусни???
 Re: PENTAX К-3 и Фулфрейм K-1
Автор: colorphoto   
Дата:   19-02-16 15:07

Тези разлики в обхвата на автофокус-сензорите всъщност са никакви на практика - всички конкуренти са на един хал - останалото е кой в ежедневното снимане колко сръчно ги използва - тоест пак от човека зависи.

Май само при портретното снимане се усеща трудност от тясна зона на автофокусните сензори,може и да греша,като изпускам някой жанр - коригирайте ме.

Мен нещо напоследък ме домързява да сменям фокусните точки и карам основно на централна и с Д-7000 и с Д-610,който е с най-тясна зона - пък не съм се издразнил от това.



Публикацията е редактирана (19-02-16 15:10)
 Re: PENTAX К-3 и Фулфрейм K-1
Автор: anjsan   
Дата:   19-02-16 15:46

Темата стана доста дълга и доскоро се коментираше за бъдещия ФФ . Сега вече като е готов май трябва да се пусне тема за К-1 ....
 Re: PENTAX К-3 и Фулфрейм K-1
Автор: dimidumi   
Дата:   19-02-16 18:21

Да беее и аз това писах, много страници много нещо, една нова тема би била много по-удобна...еее Джъмбо да пусне една нова тема, той е качил скромно ревю в сайта си, а и добре ги обяснява нещата, може и да бъде от първите, които ще го тестват на живо [smilie5] [beer] ...айде честито [smile]
 Re: PENTAX К-3 и Фулфрейм K-1
Автор: Emoxide   
Дата:   19-02-16 19:06

Да, тази тема бая затлъстя. Време е да се почне на чисто.[beer]
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  28  29     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.