Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 !!!
Автор: dilomski   
Дата:   14-09-13 13:13

Колеги, вие други клавиши на клавиатурата освен !!! имате ли?

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: nsirakov   
Дата:   14-09-13 13:14

+++

***

:) :) :)

...

ах ох ех их ухааа

супер дупер мега ултра яко

___
с две думи - намират се :)

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-09-13 13:21

(.)(.) ( . )( . ) ( . )( . )



Публикацията е редактирана (14-09-13 13:22)

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: nsirakov   
Дата:   14-09-13 13:23

как беше формулата

(.)(.) + $$$ = ( . )( . )

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: kvakioh   
Дата:   14-09-13 13:42

"Eхааа" е също интереесно мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: dilomski   
Дата:   14-09-13 13:51

Хахахаха, това е добро!

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: HP   
Дата:   14-09-13 13:56

Моето еретическо предложение е да бъдат премахнати коментарите под снимките. Никаква нужда няма от тях, абсолютно НИКАКВА. Само се създават предпоставки за кавги. А тази глупост с удивителни, плюсчета и подобни и върховна малоумщина. Коментарите за какво са?????? Някой може ли да даде смислен отговор???? Дали научаваш нещо полезно от тях-едва ли, в 99% от случаите се съдържа или коментар за модела, или се убеждава автора колко е прост и нищо не разбира. Много рядко чета коментари за композиция , светлина, техническа част и т.н.
Повечето хора тук бъркат коментарите с критиката. Коментарът съдържа личното мнение на човек и отношението му към творбата, критикът показва техническите и идейни неточности в композицията и обесняват къде са те. Не съм видял повече от седем-осем детайлни дисекции на дадена снимка. Така, че ползата от коментарите е абсолютно никаква и тук, какво в голяма част от форумите са заради принципа "на ти -дай ми".
Колко по хубаво щеше да е да има само бутон "Харесвам"-тогава всичко щеше да е толкова спокойно.

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: igg   
Дата:   14-09-13 14:02

((-(-.(-.-).-)-)) група китайци !@№$%€§*()®.,/;'[]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: мара   
Дата:   14-09-13 14:02

а, да бе...същото щеше да бъде [smilie18]
те агиткаджийте си преглеждат профилите сутрин с кафето [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: nsirakov   
Дата:   14-09-13 14:13

ако мога да перефразирам една песен...

the first thing in the morning, the last thing at night
I just want to vote me baby, and (this) makes me feel ol'art

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: uri64   
Дата:   14-09-13 14:13

Мммм един коментар, който ме докарва до екстаз е "Много добра работа!"..Като че авторът е прекопал 10 декара лозе или е излял бетон за плочата на третия етаж...а то яко мазане в шоп-а [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: J0R0   
Дата:   14-09-13 14:15

Щом у Фейсбук има като опция коментари и тука що да няма :)

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: HP   
Дата:   14-09-13 14:32

Нека да има коментари, ама да няма сърдити, както и да няма малоумници, които основната им занимавка да коментират анатомията на моделите. Тъй като смятам, че това няма как да се пресече, моето убеждение е , че трябва да се премахнат коментарите.
Какво се получи примерно като се махна секция Клуб? В основния форум само за фотография ли се говори??? Не, всякакви теми с политическа, лична, психологическа, търговска и каква ли не насоченост. Обиди, псувни... просто ние не ставаме, това си е. За това-бутон ХАресвам. И то без "Не харесвам", просто да е гадно на хейтърчетата, че няма как да се изразят.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: burningice   
Дата:   14-09-13 14:35

Харесва ми!

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-09-13 14:55

Да !!

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: тьма   
Дата:   14-09-13 17:21

Как така без коментари, аз какво ще правя тогава[smilie5] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: emo1   
Дата:   14-09-13 17:27

Как ще върнат гласа?

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: didesignbg   
Дата:   14-09-13 18:20

!!!

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: lakosta   
Дата:   14-09-13 20:35

Бооже,колко мъка...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: Svetlio70   
Дата:   14-09-13 22:42

Браво!

Харесвам!

!:)

Яко!

[smilie5] [smilie5]

Или ни е беден речника или сме толко вещи че няма какво да кажеме по въпроса за дадена фотография.Но и така е по-добре отколкото безсмислени глупави коментари от хора които 2 свестни снимки не могат да покажат но иначе фолософстват и съвети дават.......а такива знаете има [smilie3]



Публикацията е редактирана (14-09-13 22:44)

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: klyomba   
Дата:   15-09-13 00:48

Има начин да се направи така, че да изчезнат "трибуквените" коментари. Нали те се поставят, за да може авторът на снимката да види кой е гласувал за него и да върне жеста.
Ако се направи например така, че когато се постави мишката върху цифричката на броя гласували под снимката да се показва списък на гласувалите, както е във фейсбук или пък отделен бутон да отваря списък с подалите глас, гарантирано ще изчезнат всички безсмислени коментари. С един куршум 2 заека - хем ще се улесни работата на "търговците на гласове", хем ще останат основно градивните коментари :)


Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: caspin   
Дата:   15-09-13 01:09


emo1, по този въпрос тема пуснах, която бе потопена от админите на сайта[shtrak]
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1565020&t=1565020&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: sunnyshot   
Дата:   15-09-13 06:07

Защо пък да се показва списък на гласувалите? За да може да се върне "жеста" ли?

Ако се показват само броя гласове, без списъка на гласувалите и без коментари, това може да спре агитките [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: тьма   
Дата:   15-09-13 13:15

Аз пък искам да гласувам с Не харесвам[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: mini4iki   
Дата:   15-09-13 16:23

Даммм, Тъма е права, за кой ли път всъщност, но като гледам рядко се обръща внимание на коментарите ѝ. Всеки път като изрази мнение под някоя снимка, вместо да се приеме като критика или просто мнение , се напада и се изливат куп негативни коментари... Тъй де, Аз лично не разбирам защо има гласове с 1т. , 2т. и 4т. , тъй като винаги като някой гласува с 1 т. това се приема за отрицателен вот, нали... По-добре ще е да има два бутона, харесвам и не харесвам и готово. Относно коментарите, мен лично не ме дразнят такива коментари. Защо да значи този коментар "ето ти"- "дай ми", не мога да разбера. Вие връщате ли гласове?

Отговори на това съобщение
 Re: !!!
Автор: тьма   
Дата:   15-09-13 18:45

mini4iki, пет пъти го прочетох и не мога да повярвам, че нещо положително се каза в моя чест[smilie3]

отивам да се напия[smilie21]

и без това имам повод


Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »