Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Никон Д7000 и обективи с които работи добре.
Автор: DX   
Дата:   11-09-13 03:00

Така, разбрахме, че Nikkor 70-300 VR си е чудесен обектив, който става и за кропка. Според някой не става за фул фрейм сензорни тела, но всеки има право да се обърка ;)
Сега към автора ще си позволя да променя малко посоката, в която се е насочил, но смятам да предложа един евтин обектив, който ще му пасне идеално и като качество на картинката и като цена. Много хора го пренебрегват и не оценяват качествата му, но смятам, че грешат. Става въпрос за 55-300 VR II. С втора версия на стабилизацията и същия обхват в дългия край, смятам, че се явява добра алтернатива в този диапазон. Единствения му недостатък (освен, че не наистина не става за FX) е това, че е с по-бавен автофокус, но като картинка за уеб едва ли някой може да долови разликата между него и 70-300, особено в диапазона 70-200 смея да твърдя, че са напълно идентични като качество на изображението.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д7000 и обективи с които работи добре.
Автор: Божидар58   
Дата:   11-09-13 09:33

Вчера взех един Д7000 от колега за тестване. Останах изненадан, че не ми пасна в ръката. Ръцете ми са големички, висок съм 190см и 102кг. В сравнение с Д200 ми е като детска играчка. Жалко, бях се насочил към него. Явно ще трябва да търся D300s, а той е по скъп. Иначе Д7000 е прекрасен. Направи ми впечатление високото ИСО, на което снимките не губят никакво качество. Отново благодаря на всички за изразените мнения...

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д7000 и обективи с които работи добре.
Автор: compur   
Дата:   11-09-13 11:54

може да потърсиш и "стария" D700 в базара...

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д7000 и обективи с които работи добре.
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-09-13 12:21

Не е лош съвета за Д700, но ще трябва да си смени и обективите, от което май само ще загуби пари. Щом Д7000 ти малее, май по добре се насочи към Д300с.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д7000 и обективи с които работи добре.
Автор: fotorafi   
Дата:   11-09-13 12:32

Има един великолепен обектив НИККОР- AF-S 12-24/2,4 ED DX G IF. Oстрота, светлосила, никакво кривене
Ако искаш да го пробваш и тестваш, обади ми се 0886-711-193

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »