Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 До Админите
Автор: pepi34   
Дата:   23-08-13 03:43

Здравейте, вероятно ви е станало известно, че от година две старите и по интелигентни потребители на ФФ масово прекратяват общуването чрез форума на ФФ и го продължават чрез множеството групи в социалните мрежи. Преди имаше само 1-2 места за комуникация, вече има толкова групи, че аз самия се обърквам в коя да съм или не съм. Варненските, Пловдивските, Сватбените, Модните и всякакъв вид фотографи имат поне по 2-3 локални такива. Но не това е повода да пиша, повода е едно съобщение получено в нашата група от нов член за присъединяване. Пускам само част от него, изводите оставам за вас :)

Здравейте колеги ,благодаря Ви, че ме приехте в групата ,дано не е като някой от форумите .............


Още един коментар

ей верно че имаше такъв сайт за фотография!.........

Та харесва ли ви или не, обижда ли ви или не, засяга ли ви или не, аз в този форум с удоволствие комуникирах с останалите потребители. Сега една свястна тема не можеш да пуснеш без да те напсуват, а като прибавим и омразата към сватбените фотографи и видеооператори тук ( нищо , че всичко живо що има апарат снима сватби и всяка втора тема е "ще снимам сватба как да направя с пръдня боя", ама не пречи омразата да е силна) и купона е пълен.
Като прибавим и това приятелско гласуване, трупане на точки, сърдене и триене на коментари под снимките.............. и си мисля, че.................... всъщност вие си знаете. Трябва малко да затегнете положението и да върнете доколкото е възможно добрата атмосфера от едно време. Да знам, че си имате работа снимате, курсове водите, но това не е ли работа?
 Re: До Админите
Автор: cisco   
Дата:   23-08-13 06:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: До Админите
Автор: sunnyshot   
Дата:   23-08-13 06:59

pepi34, те, администраторите, и Господ да бяха, пак не могат да изправят кривите круши на потребителите. Проблемът, за съжаление, не е във ФФ, а в родните фотографи и любители. И даже по-голям: в манталитета и културата на населението.

 Re: До Админите
Автор: djfroggy   
Дата:   23-08-13 08:49

Чак обиждане и ругаене в темите не съм забелязал да има, но има едно такова шеговито и иронично отношение понякога. Това едва ли е фатално. Може би форумът трябва да се раздели на такъв за професионална и такъв за любителска фотография.
Двата типа хора са много различни, темите, които ги вълнуват са различни и тн.
 Re: До Админите
Автор: falcon   
Дата:   23-08-13 08:53

Мисля, че когато клубът работеше, разтоварването ставаше основно там и фотографския форум беше по-изчистен.[smilie11]
 Re: До Админите
Автор: dekov   
Дата:   23-08-13 09:05

Това е адреса на Админите :
webmaster@photo-forum.net

 Re: До Админите
Автор: jino   
Дата:   23-08-13 09:12

Аз така и не разбрах защо трябваше да изчезне клубът.[smile] [smilie11]
 Re: До Админите
Автор: satyno   
Дата:   23-08-13 09:25

Според мен старите форумджии бяха тук предимно поради клуба и влизаха чат-пат и във фотографската секция, което я правеше по-смислена. Интересна ми е статистиката за средната посещаемост на photo-forum преди и след закриването на клуба.

 Re: До Админите
Автор: uri64   
Дата:   23-08-13 09:40

Истината е, че от 2007-ма насам, с всяка изминала година форумът става все по-неприветливо място...
 Re: До Админите
Автор: swan_   
Дата:   23-08-13 09:48

Аз от тази тема не виждам смисъл, още повече така поднесена.
Пепи, и в коментар под моя снимка ти казах, че не мисля, че ти допринасяш с много за качеството на форума. Не снимаш, не качваш снимки, не гласуваш, не пишеш коментари под снимките, а това все пак е сайт за споделяне на фотографии. Освен това много често си на нож в темите с останалите потребители на сайта. Не знам ти точно от какво се оплакваш. Една от причината много от качествените хора да напускат сайта е и наличието на прекалено много хора като теб, които не само, че не снимат и имат високо мнение за себе си, но и използват думи като пръдня в постовете без да има нужда от това. Остави, че поста, с който се опитваш да впечатлиш (не знам кого) е пълен с правописни, пунктоационни и какви ли не грешки.
По принцип има много проблеми във форума, но те не са от днес или вчера. От както съм активен потребител - вече 6 години, нонстоп напускат автори, нонстоп има теми за приятелско гласуване, нонстоп има караници в темите и т.н. Но пък и постоянно се появяват нови качествени автори. Има интересни теми във форума, много често на високо ниво, от които може да се научи много (Къде на друго място може и се дискутира морал, религия, история на изкуството и т.н.?). Според мен админите могат да си вземат поука от коментарите и оплакванията на потребители и да оправят някои проблеми, но надали могат да променят манталитета на българина т.е. от нас зависи как ще изглежда форума след време.[beer]
 Re: До Админите
Автор: realnoncho   
Дата:   23-08-13 09:56

swan_ [smilie24]

А и това с групите е тъпо, само гледате по какво да се разделим и кой от коя банда да е като в начално училище.
 Re: До Админите
Автор: geokar   
Дата:   23-08-13 10:03

swan_ [smilie24]
 Re: До Админите
Автор: Admin   
Дата:   23-08-13 10:17

swan е изчерпал темата, а в правилата на сайта пише съвсем ясно, че до админите се пише на админския мейл.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена