Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 бронЗЪТ
Автор: bogdanov   
Дата:   22-08-13 19:05

Отдавна съм в този форум. Тук срещнах много приятели и малко врагове. Всъщност само те ме приемат, като враг. От известно време, по "неписани правила", разбрах, че бронЗЪТ трябва да се приема, като "наказателен вот". Да си призная аз или гласувам със злато, или не гласувам. Не знам какво ще стане ако натисна сребро или бронз. Но повече ме притеснява друго... наказателният вот ;)))
Давам си сметка, че има злонамерени съфорумци, дето "наказват" и бягат, без дори да се обадят... А сега питам, бива ли на такива страхливци да им се зачита вота. Не е ли по-добре да се направи така, че да трябва, да се обоснове човекЪТ, ако е решил да наказва?
В последно време наистина бъка от (анонимни)наказатели :))
Искам да добавя, не са от значение, нито точките "А", нито "Б", от значение е човешкото отношение. И аз въпреки, че не съм "горд притежател" на количество бронз, ми става обидно "наказанието" от може би автори на които се възхищавам. И изведнъж съм изправен пред дилемата "къде сгреших".
Имам едно предложение към модераторите на сайта.

И без това се знаем, имате ли възможност да модифицирате сайта така, че да се виждат гласовете на гласувалите? Смятам, че този акт, ще възпре наказателите и хората, които гласуват за кадри, за да им се върне жеста.
Смятам, че предложението ми е адекватно и от това биха спечелили само добрите фотографии.
 Re: бронЗЪТ
Автор: Rusinov   
Дата:   22-08-13 19:12

И автоматично да не можеш да оставиш глас без коментар. Много биха написали поредното !, ... или ДА!, но все пак :)
 Re: бронЗЪТ
Автор: тьма   
Дата:   22-08-13 19:16

Често гласувам с бронз, защото една снимка може и да ми хареса, но все има нещо, което според моето лаишко виждане може да бъде по друг начин снето, фотошопнато, композирано, кропнато и т.н.

В повечето случаи пиша, че аз давам бронз и защо.

Когато обаче авторът ме е блокирал, пиша си аз - и изведнъж, като се опитам да си пратя коментара - гледам - червените буквички - че съм блокирана.

Да дам ли списък на блокиралите ме, за да знаят, че ако имат бронз, за който няма обяснение, може/повтарям - може/ да е и мой.

В много случаи пиша хвалебствия, натискам си златото и - хоп - пак червените буквички.

Когато снимката много ми е харесала, тогава дори пиша на автора на мейла, че съм възхитена от таланта му. laila може да потвърди.

Та, мили блокирали ме съфорумци:

desiart78

Blackthrone

laila

swan_

Kubeto

vmk

Simon

навярно и още

извинете, ако имате бронз, сребро или злато, за които не сте получили коментар[smilie3]

 Re: бронЗЪТ
Автор: J0R0   
Дата:   22-08-13 19:19

Богданов, тая тема през годините е дискутирана много пъти и много пъти администраторите сме обяснявали какви са нашите мотиви този сайт да се развива по тоя начин, а не по оня...
Ето в Култа се виждат гласовете, но проблемите са им същите, ако не и по-големи. Разгледай им там рейтингите и прецени дали така по-добрата фотография се вижда по-отчетливо на сайта.
Ако смяташ че е така и че така по-ти харесва, пускай там.
Ще затворя тая тема, защото подобни теми вървят към изпокарване на потребителите, на които няма как да бъде угодено. Ако угодиш на едни други веднага стават недоволни.
С най-добри чувства, голям фен съм на нещата които правиш!
[beer]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена