Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нормално ли е такава цена!
Автор: IsoIv   
Дата:   20-08-13 11:07

Става въпрос за сигма 17-50/2.8,която в магазина на Сатурн в Германия струва 379 евро.При положение че съющият обектив по нашите магазини се продава за около 1500лв.
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: IsoIv   
Дата:   20-08-13 11:24

И също така видях че Сигма 105 макрото в на цена от 429 евро.Майка,която живее в Германия,в момента отива в магазина да ми я купи и да види дали няма някоя уловка [smilie3]



Публикацията е редактирана (20-08-13 11:24)
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: vga   
Дата:   20-08-13 11:28

Няма уловка бе човек, такива са си цените. Те се определят от търговците и клиентите. Цената е каквато може да бъде и никога не можеш да прецениш дали е нормална. Нормално ли е пръстенче с камък да струва 1000 лв., примерно? [smile]

Взимай откъдето ти изнася повече. И давай линкове, че и ние да вземаме [smilie24]
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: MA   
Дата:   20-08-13 11:28

В Б-я е по-скъпо!
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: Батко   
Дата:   20-08-13 11:33

Е що да е по-скъпо?
Тук се продава комплект с микрофибърна кърпичка Lenspen ... сега не знам дали кърпичката струва 700лв, ама знам ли - може и да си струва [smilie3]
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: IsoIv   
Дата:   20-08-13 11:40

http://www.saturn.de/
ей това е магазина:)Сега чакам да ми се обади майка ми и да ме зарадва.Само дано го има наличен в магазина.
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: MA   
Дата:   20-08-13 11:57

а ина4е за 1600 лв има това :

 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: MA   
Дата:   20-08-13 11:58

Canon EF-S IS USM 17 - 55 mm f/2.8

 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: Chipsy   
Дата:   20-08-13 17:00

Напълно нормални цени, какъв е проблема точно?
Е, в България цените са силно надути, но навън е толкова, сигурно и по-евтино могат да се намерят.
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: fotorafi   
Дата:   20-08-13 17:13

Всичко което пишете за цените в България и белия свят е нормално. Едната причина е пазара и продадените бройки. В Германия ако продават от този обектив 1500 броя, в България 10-15. И от тук разликата. Да не забравяме и стремежът на българските търговци да станат милионери за 3-4 години...
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: IsoIv   
Дата:   20-08-13 18:24

Вече спокойно мога да кажа,че всичко е точно.Обектива е купен,тестван преди това в магазина.Остава да изчакам до 13 септември да ми го донесат до БГ [cool]

 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: ivjordan   
Дата:   20-08-13 18:31

Ех, защо си нямам и аз някого в Германия, че и аз си харесах една Сигмичка от сайта, ама пусто, и немски не разбирам и не мога да видя дали пращат до БГ-то...
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: uri64   
Дата:   20-08-13 18:45

ivjordan написа:

> Ех, защо си нямам и аз някого в
> Германия, че и аз си харесах една
> Сигмичка от сайта, ама пусто, и
> немски не разбирам и не мога да
> видя дали пращат до БГ-то...

ами регистрирай се в Габко - те имат офис в германия и редовни превози до България....бързо и евтино ще ти дойде
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: ivjordan   
Дата:   20-08-13 18:50

^Мерси за полезната информация. Не се бях сетил.
Ще си помисля още малко, що прочета ревюта, пък току виж, сдобил съм се с обектив.
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: tuizzl   
Дата:   21-08-13 00:30

Saturn.de са едни от най-мощните и надеждни в Германия за всякаква техника. Цените за реални.
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: kadans   
Дата:   21-08-13 01:22

Що не видите как цените на Никон в Сатурн са по-високи от тея на Синтезиса примерно? И то някои са доста по-високи.
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: chepkata   
Дата:   21-08-13 08:08

kadans [smilie24]
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: sonda   
Дата:   21-08-13 10:44

Е Никонските обективи са повече от 20% отгоре в този сайт!
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: serjy   
Дата:   21-08-13 13:52

в този сатурн, това ли са крайните цени? има ли има допълнителни такси, ддс и т.н.?
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: klez   
Дата:   21-08-13 14:17

Ми така като гледам май са крайните.... и май си харесах обективче... на цена 30% надолу от цената му в БГ
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: vga   
Дата:   21-08-13 14:30

В момента BHPhotoVideo имат Back to School sale, да не забравите да си напазарувате [smilie3]
 Re: Нормално ли е такава цена!
Автор: IsoIv   
Дата:   21-08-13 18:43

Цените са крайни.По принцип е изгодно Сигма и Тамрон да се пазаруват.А и Тамрон е с международна гаранция доколкото знам.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.