Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся адвокат по граждански дела
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-13 02:06

Смятам, че е крайно време, да стане ясно на някой хора, че свободията и неуважението към околните си има цена. Публичната обида се наказва от Закона.
Предпочитам юристът да е от Фото-форум, защото този случай не е единичен.
Моля на лични за контакт.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: bozo   
Дата:   17-08-13 02:31

Що ще си тровиш нервите?
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: Canon   
Дата:   17-08-13 02:48

Лукчето
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-13 02:50

Не става дума за нерви, а за правилност.
Слободията и безнаказаността - само в джунглата!
Прекрачването на всяка граница си има цена.
След приключване на делото и изчистване на разноските, останалите пари ще отидат за подпомагане на някой фотоклуб или перспективен млад фотограф.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-13 02:52

Имам молба към можещите.
Да направят копие на темата, за да няма редактиране. Не знам как.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: Canon   
Дата:   17-08-13 02:58

Аре де, некви няколко хиляди човека безнаказано нарушават над два месеца некви (валидни за останалите!) закони по жълтите павета и държавата с цялата и власт не може да се оправи, та ти ли?
Съжалявам, но съм определено песимист за резултата, колкото и да ми се ще да помогна.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-13 03:03

Тук политика и бизнес интереси няма. Случаят е ясен.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: Canon   
Дата:   17-08-13 03:10

Сега вече те разбрах, просто прегледах други теми и видях тази с коментарите ма мътно.

Е, нищо особено, свиквай - има едно "женско" определение за вид мъже. Явно днес му е цикъла.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: Canon   
Дата:   17-08-13 03:57

MarinY
Сега да ти разтълкувам моята оценка.
Мътно (в другата ти тема е с някакъв пореден никнейм, след скорошния му бан от админите) и има нужда от нечии ласки. Душевни или физически, нямам представа, но факта, че го избива в нета да ги търси, е по-скоро относно е-физическия заместител.
Ся, общата му творческа личност е приела, че трудното е заместител на изкуството. Набутал се е по старите фотографски процеси, разните бромойли (поне с това се хвалеше преди бановете) мислейки си явно, че мотиката замества молива (или поне като асоциация по първа буква).
Това му е част от растежа, само че, като световно непризнат, той си търси из нета с кого да се мери и съпоставя.
Както виждаш и във всичките му писания има съпоставителност, примерно говорене на малко име (демек този, чието име, при това с малка буква казва, е равен или по-малък от него) че може, нещо, което друг е постигнал със сложно изпълнение, той (Великия Мътно, да се слави името му и наклонностите му и Егото му) да го направи само със щракане на пръстите на левия крак, обут в чорап и в обувка.

Та всъщност основата на проблема му е неосъзнато сексуален, той реагира на моята снимка, не като изпълнение, а като обектна визия. И естествено, на твоята оценка за нея.

Абсолютизирането на жената като образ е точно обратното на това, което той мисли за нея, нещо като като muleta, червения плат на тореадора и гове.., пардон, бика му скача.

Сега, ти искаш да забодеш бика смертелно, но ще лишиш нас, зрителите (е, аз съм и тореадора в случая с мътно) от коридата.

Моля те, остави ни малко зрелища, все пак сме на паралела на Испания.

[beer]
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: didesignbg   
Дата:   17-08-13 08:18

Аз пък предлагам на админ да затвори временно за писане на форума, а после и да го премахне. По аналогия със зоната.
В форума е пълно с теми за политика, лични обиди и интернет герои, абсолютно никои не спазва правилата.
[smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-13 16:26

Форумът не трябва да се затваря. За много хора, тоа е единствената възможност да контактуват със съмишленици, да получат информация и отговор на техни въпроси.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: icikonti   
Дата:   17-08-13 19:58

"Гражданските" адвокати се занимават най-общо с това да върнат парите на разни хора, които неправилно са ги дали на други хора /това е само простото определение/!
"Наказателните" адвокати се занимават с това да изкарат някой от затвора или да вкарат друг, дето е цапнал един шамар на някое копеле или го е обидил, наклеветил и т.н. простотии.Това, че влизането в затвора е съпроводено с даването на пари, като обезщетение за поразиите, не прави случая гражданскоправен.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: luboar   
Дата:   17-08-13 20:31

правните теми в друг форум. тук е сайт за фотография.

П.П.
има бутони за блокиране на потребител който не ви харесва, в темите, и на Л.С.
защо не го направихте г-н Янев. (не ми отговаряйте)
по-добре затворете и тази си тема.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-13 20:32

Благодаря за пояснението, но това не променя действието.
дето е цапнал един шамар на някое копеле или го е обидил, наклеветил и т.н. простотии.
Интересно мнение за хората и адвокатите.
 Re: Търся адвокат по граждански дела
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-13 20:34

Любоар, прав си. Затварям.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.