Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: vgramatikov   
Дата:   29-09-13 17:16

Аз си поръчах 70д вчера. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: georgioiv   
Дата:   29-09-13 17:24

fast : не са ли те учили да не храниш трола.. :) Той сам ще си говори, ще си говори, па ще отиде да троли другаде ... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: Emoxide   
Дата:   29-09-13 19:29

kvakioh помоли на stoikovv666 да ти даде да поцъкаш с а77+16-50/2.8 и да се кротнеш малко

Отговори на това съобщение
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: kvakioh   
Дата:   29-09-13 19:40

Цъкам тия дни с новата плочка Некс 3, като ми омръзне ще има пак двете недолюбвани марки. За stoikovv666 съм му обещал тестово снимане в RAW за серия снимки, за момента само 1 тест съм направил в jpeg, до 20 кадъра поредни на фокус стигнах.
ЗА 70Д, да изглежда, че ми трябва кроп апарат. Само че не ми трябва дъска за рязане на луканка ипад към него...
Като за наистина последно изказване в темата, има над 47 теми оспамени и натролени от Сони фенове, аз лично съм участвал в не повече от 3 теми, в които може би малко пресилено съм се изказал спрямо марката и фенчетата.



Публикацията е редактирана (29-09-13 19:56)

Отговори на това съобщение
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: georgioiv   
Дата:   29-09-13 20:00

Като гледам снимките ти в профила, честно - не ти трябва никаква камера... По скоро айфон, с който можеш да заснемеш 90% от тези снимки и да откриеш чара на някое ново хоби ... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: kvakioh   
Дата:   29-09-13 20:41

Не бих дал 1000лв за телефон, който струва колкото 3 безогледални апарата с китови обективи. А и няма да го ползвам пълноценно. Предпочитам да си снимам с големите апарати, познавам над 100 човека снимащи само с такива и съм в постоянна комуникация, срещи и обмен на информация с тях. А и едва ли трябва да пускам най-добрите снимки тук, а може и да ги изтрия всичките и само да пускам в отделни теми, както повечето хора правят тук.
Портети с ръчнофокусни експерименти също не са голямата работа, само са уникални заради ескперимента...ЗА съжаление няма широки ръчни обективи (12-18мм след кроп), които да се направи като хората едно снимане. Между другото, чакам да използвам малко 50/1.8 за Некс до месец със съответното после извинение. Макар че така като гледам, от Сони ползватели (въпреки че и аз ползвам 2-3 дни в месеца за час-два) само хули...
Наистина вече няма смисъл да пиша в темата...



Публикацията е редактирана (29-09-13 20:45)

Отговори на това съобщение
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: georgioiv   
Дата:   29-09-13 20:57

Не знам за Сони феновете... Аз съм Канон ползвател от 2001 г. с първия ми Powershot 20, 2004 - 20D, 2013 - 6D и вероятно форевъ Canon. Ако е за фенщина - признавам си - падам си по Канон.

Tова че пиша колко ми харесва Nex-а, е защото Nex е великолепен апарат, не защото съм Сони фен...

Давай малко по-широко в мисленето... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: canon 70D vs Sony A77
Автор: kvakioh   
Дата:   29-09-13 21:03

gorbi, не е за вас мнението за фенщината. Иначе важното е да снимаме повече и по-добре,
Ако е за фенщина, падам си по монохромната Лайка единствено, но не виждам смисъл да давам пари. Безогледалките ме радват, че мога евтино да ги намеря (Некс 3 с 16/2.8 за 400лв върнат като нов, защото "не го харесвали" с всичко към него).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »