Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Призовавам всички
Автор: тьма   
Дата:   26-07-13 18:47

Призовавам всички, които са ме блокирали, да ме разблокират.

Прошката е първата крачка към собствената доброта. В този дух на мисли моля админа да не трие темата ми много бързо.[smile]

Съвсем искрено обещавам да не пиша критични забележки под онези снимки, които не ми харесват, щото не умея да критикувам възпитано.

 Re: Призовавам всички
Автор: pefoto01   
Дата:   26-07-13 19:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Призовавам всички
Автор: sirkhann   
Дата:   26-07-13 19:06

Аз не съм те блокирал, дай едно рамо рейтинг Б, Ц, Ь... [smilie5]
 Re: Призовавам всички
Автор: pefoto01   
Дата:   26-07-13 19:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Призовавам всички
Автор: fit_ness   
Дата:   26-07-13 19:14

Тьма, това което си решила е добро, но "ТЕ" няма да те разберат. Ще си кажат "-дойде и акъла". През ум обаче няма да им мине, че не са авторите за които се мислят[beer] Целта им е ако не ги подкрепяш, да се откажеш. Не се давай!!! Искай прошка от близките си а не от псевдо приятелите тук. Поздрави!
 Re: Призовавам всички
Автор: papi   
Дата:   26-07-13 19:18

когато това правителство си подаде оставка,тогава ще те разблокирам [smilie18]
 Re: Призовавам всички
Автор: pefoto01   
Дата:   26-07-13 19:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Призовавам всички
Автор: iasen2   
Дата:   26-07-13 20:09

Нямаш рейтинг Б , не гласуваш за снимки , полза от теб няма :)
 Re: Призовавам всички
Автор: asahi   
Дата:   26-07-13 20:09

С удоволствие бих те отблокирал, но...





















още не съм блокирал никого [cool]
 Re: Призовавам всички
Автор: marchello   
Дата:   26-07-13 20:11

мене постоянно ме блокват, че ми е мръсна устата .... [smilie25]

аз съм блокирал 0 човека. [thankyou]
 Re: Призовавам всички
Автор: vaskoto1   
Дата:   26-07-13 20:23

блокирал съм само двама-трима невъзпитани цървула, но това е нормално.
тьма, моля те, разкритикувай ми снимките невъзпитано... само да е резонно-възпитанието не ме касае много-много при критиките. обещавам, че няма да те блокирам-молятемолятемолятемоляте...[beer]
п.с. напълно сериозен съм![smitten]
 Re: Призовавам всички
Автор: vektormen   
Дата:   26-07-13 20:32

тьма казвай браво супер перфектно тогава ще те раблокират[smilie3] аз не би блокирал никой[smile] Не се кахъри.

 Re: Призовавам всички
Автор: Myth   
Дата:   26-07-13 20:39

Автор: pefoto01
Дата: 26-07-13 19:05

Никога никого не съм блокирал и не мога да разбера,как можеш да блокираш някого в един форум и после да се имаш за велик!


Аз също никога не съм блокирал никого, но е право на всеки да си избере с кого да общува и с кого не.
 Re: Призовавам всички
Автор: bOzo   
Дата:   26-07-13 20:41

Тъма, пуснаха ли ти лампата вече? [smilie18]
 Re: Призовавам всички
Автор: iivanov   
Дата:   26-07-13 22:22

Катарзис нещо? Ако не си го изживял марш .....[smilie5]
 Re: Призовавам всички
Автор: jingov   
Дата:   26-07-13 22:33

Ей начи, сега трябва да се уча и да блокирам... [smilie18]

 Re: Призовавам всички
Автор: тьма   
Дата:   26-07-13 23:58

Myth, ти ли, ти ли[smilie3]

Благодаря, съфорумци, за мненията, пък който не прощава, грехът си остава за него, нали така[smilie3] - и грехът, и егоцентризмът, но това - второто, е присъщо всекиму в различна степен, няма се кахърим[beer]

 Re: Призовавам всички
Автор: hotsnail   
Дата:   27-07-13 00:15

(изтрито да не пречи на хората в нужда)



Публикацията е редактирана (27-07-13 01:33)
 Re: Призовавам всички
Автор: Rebellious   
Дата:   27-07-13 00:55

Кой на какво е ценител, дали цененото от други е "странни снимки" и прочее подобни разсъждения-квалификации, НИКОЙ няма правото да определя това за никого! Това за теб, Горещи охлюве.
Да, в странни времена живеем, но това иде от това, че всеки драпа да е по-велик по какъвто и да е било начин. Всеки напъва да изживее поне 200 години за месец. И ако има начин и повече. Алчност му викат, тя има всякакви проявления. Но е най-гадното нещо.
Да поискаш прошка, където и да е, да, хубав жест е, да ти го осерат - това е нормално за нивото, на което сме всички, но поне ако няколко се позамислят, значи имало е смисъл!

 Re: Призовавам всички
Автор: hotsnail   
Дата:   27-07-13 01:33

Човече не знам какво си пил, дано изтрезнееш. Ще си изтрия горния пост, макар да е откровенно добронамерен с малка закачка.



Публикацията е редактирана (27-07-13 01:34)
 Re: Призовавам всички
Автор: Myth   
Дата:   27-07-13 01:37

Автор: Rebellious
Дата: 27-07-13 00:55

Кой на какво е ценител, дали цененото от други е "странни снимки" и прочее подобни разсъждения-квалификации, НИКОЙ няма правото да определя това за никого! Това за теб, Горещи охлюве...
... Да поискаш прошка, където и да е, да, хубав жест е, да ти го осерат - това е нормално за нивото, на което сме всички, но поне ако няколко се позамислят, значи имало е смисъл!


Хайде сега, чак пък осрали, тежки думи, не виждам какво лошо е казал hotsnail казал си е какво мисли, без да обижда когото и да било. Никой нямало право да казва какво, да каже откровенно и какво мисли за друг, при това без да го обижда ли? Все пак това е обществен форум в който влизат хиляди хора, не може да очакваш, че всеки би написал само това което очакваш.
Без никакви лоши чувства към никой, още по-малко пък към авторката на темата.
 Re: Призовавам всички
Автор: mmjm   
Дата:   27-07-13 02:21

тьма, [smitten]
 Re: Призовавам всички
Автор: addi999   
Дата:   27-07-13 10:48

Е,как няма да пишеш критични забележки под снимки ,които не харесваш [smilie8] ,това си е твое право, право на всеки в този форум,молятемолятемоляте ме критикувай смело,така се учаааа ,поне аз ,де ... и си бъди себе си ,Тъма [smile] Не позволявай тъмното да става сивоч!Един мой любим учител казваше:"Черното прави бялото- бяло",то важи и за тъмното[smile]
 Re: Призовавам всички
Автор: Rebellious   
Дата:   27-07-13 11:03

Сгреших, че не копирах изтрития постинг на hotsnail, където бе повода за "малката закачка". Не ми допадна закачката - реагирах без да квалифицирам или засягам. И преди да се редактира отново, ще копна продължението:

Автор: hotsnail
Дата: 27-07-13 01:33

Човече не знам какво си пил, дано изтрезнееш. Ще си изтрия горния пост, макар да е откровенно добронамерен с малка закачка.

Публикацията е редактирана (27-07-13 01:34)


Не ми допадат серийните редакции на постинги, това говори, че човек първо пише, после мисли. А това не ни отива, все пак сме големи хора. Както и "малките закачки" с пиене или хапчета, нещо превърнало се като "нормално" отношение към другите тук в последно време.

hotsnail,
Уважавай другите малко повече, няма да сбъркаш![beer]
Благодаря ти, за което!

 Re: Призовавам всички
Автор: hotsnail   
Дата:   27-07-13 11:17

Пич точно ти отиваш в черния ми списък веднага. Ако някой осра темата добре това си ти. Бъди щастлив.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.