Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 13:57

Аз искам да задам един много елементарен и кратък въпрос.

Когато един пиян зад волана руснак остави един труп и един жив труп и ВКС го остави на свобода с условна присъда, вие отидохте ли да протестирате пред Съдебната палата, бе, алоооу, красивите и умните?

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

А сега заради някакъв си Пеевски. Той не е убивал никого. И щото БСП ни пращали при Путин. Айде бе?!?!?

Edit. Добавка. Сега заради вашето безхаберие и вашата глупост (или защото сте платени от тиквите) престъпната съдебна система - основен виновник, ще остане непокътната! [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (24-07-13 14:01)
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-07-13 13:59

То не е важно в случай кръг ли е, квадрат ли е, права ли е. Просто трябва да умрем тези, дето не можем да си съберем акъла и да си оправим шибаната държавица, А не можем да го направим защото сме обременени хора. Ей виж тая тема- един подкрепял протестите друг бил против. Ние никога няма да бъдем единни, просто не знаем как.
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-07-13 14:01

Jankoff ще ме прощаваш, ама си гола вОда откъм разсъждения, човек! И това го забелязах още с темата ти за шестте фотоапарата
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 14:06

Във връзка с горния ми въпрос. Сега всички плачат за Съни и за починалото вчера дете.
Е, добре, де, ами те Върховният касационен съд - престъпници и некадърници абсолютни поне половината, трябва и на тоя изрод сега да му дадат условна присъда .....
ЩО НЕ ПРОТЕСТИРАТЕ СРЕЩУ ПРЕСТЪПНАТА СЪДЕБНА СИСТЕМА, А?
Ами гоните тия жалките - правителство и парламент?


Добавка, несъществена:
fast_eyebrow, радвай се каква красиво облечена вОда си!



Публикацията е редактирана (24-07-13 14:08)
 Re: Барикади в София
Автор: Svetul4o   
Дата:   24-07-13 14:08

Jankoff изпускаш си нервите. И аз да задам един въпрос. Предното правителство гласува промени в изборния кодекс и бяха много горди от постижението си. Резултата е налице (пълен дроб образно казано). Сега и тези като гласуват, кое гарантира положителната промяна според теб?
Всъшност ако трябва да изразя мнение, няма спасение. Чакаме поредния спасител. Не се вижда на хоризонта. Макар, че мнозина се опитаха да се представят в такава светлина. Така че, аз очаквам положението майсторски да се замаже и статуквото да се запази. Достатъчно активно се действа от всякъде протестиращите да бъдат окаляни и протеста да бъде омаловажен. Майстори работят за разединяване на хората и то не от вчера.
 Re: Барикади в София
Автор: Rhyan   
Дата:   24-07-13 14:08

Jankoff - Прав си - съдебната система е опорочена, полицията, особено в малките населени места, е семейно предприятие в което работят цялото семейство до 3то коляно, при това всички знаят, че ченгетата са замесени в тъмни дела, но няма механизъм за противодействие.

Престъпната съдебна система е такава, защото няма как да бъде коригирана - просто няма механизъм. Законът за ДАНС, както беше променен, става още по-зависим, полицията още по-неспособна да решава проблеми, касаещи нещо повече от битови разправии от типа 'Съседа ми открадна кокошката'.

Защо според теб червените се заеха на 1во място с промяната на закона за ДАНС!? Дали е случайно!? Нали разбираш че с този закон влязъл в сила, след 5 месеца няма да може да им се търси никаква отговорност, защото са действали 'според закона?!

Нима това не е причина и ти да отидеш пред парламента? Или ти си платен червен провокатор? Нека да не принизяваме всички до платени от ГЕРБ или друга политическа сила. Аз много искам някой да дойде да ми плати за убежденията ми, уви няма такъв - още никой не е дошъл да ми предложи.
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 14:13

Абе, вижте кво! Не знам какви сте, ама ми се струва, че сте твърде малки и твърде малко видели. (Ама иначе сте големи антикомунисти, нали! [smilie5] ) Аз помня неща от дълбокия комунизъм и съм се борил даже срещу него, доколкото съм можел. С английска гимназия съм още от 1960-те и съм знаел тогава неща, които вие я сте ги научили, я не през новото хилядолетие. Аз съм повече от сигурен, че 90% от пишещите тук не сте чели книгата "Убийте Скитник" и че дори не знаете за какво говоря. Да не говорим, че и този, за когото е "Убийте Скитник", и него не сте чели. Е, да, той не се преподава в училищата. Ама човек трябва да го учат родителите вкъщи, и ако няма вкъщи кой, трябва сам да се учи. Аз на времето така сам се учех, през комунизма. На вас сега ви дай да джиткате игрички из Нета. (Не, че аз не джиткам из Нета, ама не игрички. [smilie5] )



Публикацията е редактирана (24-07-13 14:17)
 Re: Барикади в София
Автор: mirmiracle   
Дата:   24-07-13 14:14

Усещам как Боко - тиквата оседлава белия кон за завръщането си. Сигурно го е яд, че не резна лентата на магистрала Тракия и сега е много лют. [smilie21]
 Re: Барикади в София
Автор: Rhyan   
Дата:   24-07-13 14:17

Нещо стана неудобен разговора, и почнахме да се изтъкваме кой какво е завършил и кога, и колко му е голям...

Ценностната система и морала са непреходни, независимо кога си роден. Завършил съм Руско Училище и какво от това?! Защо не съм червен - нали майката партия се е грижила за мен с пълни сили?!
 Re: Барикади в София
Автор: Dumbledore   
Дата:   24-07-13 14:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Барикади в София
Автор: emo99   
Дата:   24-07-13 14:19

Само да ви кажа, че в предните редици на "протестиращите" имаше статисти.
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 14:23

Изобщо не е интересно кой какво е завършил и колко му е голямо не знам какво - освен ако не е интелектът [smilie5], важното е какво е научил - и дали сам се е учил. Казах, че съм с английска гимназия, за да се разбере, че съм можел да зная много неща тогава. И съм искал да ги науча, и съм ги научил. И в семейството ми са ми ги обяснили. А на много от младите в семействата нищо не обясняват - щото самите родители не знаят и не разбират.
Страшно профанизирана е днес образователната система. Децата, а и студентите излизат осакатени. Да не говорим за корупцията ... На нас тогава ни говореха глупости, но ние не вярвахме и научавахме истината. Днес вие нямате ориентири и опорни точки. Комунистите са лоши, щото са комунисти. Да бе. Ами те вече не са комунисти. Ама вие искате в сибир да ги пращате. Че те си изпопратиха децата в САЩ ....
Сбъркана работа - всичкото е сбъркано. И съм песимист по тая причина. Просто популацията е такава .... Съжалявам, не мога да обещая или да прогнозирам светло бъдеще и справедливост в тая държава с тая популация. Човек трябва да е реалист.

Добавка. Не се сравнявайте с чехите пред руските танкове в Прага през 1968. Смехотворно е. [smilie18] Нито вие имате кураж да застанете срещу танкове, нито те ще ви ги пратят ... [smilie5]



Публикацията е редактирана (24-07-13 14:26)
 Re: Барикади в София
Автор: compur   
Дата:   24-07-13 14:43

Магистрала Тракия, носи името на човека, направил първата копка! [smilie3]
 Re: Барикади в София
Автор: mcnicko   
Дата:   24-07-13 14:45

Нали беше форум за фотография и теми от подобен характер не се толерираха, а сега админа публикува такива неща... Съжалявам, но този сайт вече тотално пропадна...
 Re: Барикади в София
Автор: krist   
Дата:   24-07-13 14:48

"Нито вие имате кураж да застанете срещу танкове, нито те ще ви ги пратят.."

То, едва ли е останало и нещо за пращане[smilie18]



Публикацията е редактирана (24-07-13 14:48)
 Re: Барикади в София
Автор: kadans   
Дата:   24-07-13 14:51

Аууу, такива неща. Какви "такива неща" публикува админа?
Публикува снимки, които са репортаж от мястото на събитието.
 Re: Барикади в София
Автор: Murnau   
Дата:   24-07-13 15:05

[smilie24]


http://cjoint.com/13ju/CGyofbrdScB_bar.jpg




една от строенето на барикадата към 00.00 снощи.

с телефон и е отвратителна, но няма значение
 Re: Барикади в София
Автор: mcnicko   
Дата:   24-07-13 15:07

Да вземеш да прочетеш цялата тема ли, Kadans, преди да реагираш така! Снимките - ок, репортаж от снощните събитя. По-надолу погледна ли?
 Re: Барикади в София
Автор: kadans   
Дата:   24-07-13 15:10

Да вземеш да погледнеш тука и да спреш да цивриш

http://www.youtube.com/watch?v=549haxroAvE&feature=youtu.be
 Re: Барикади в София
Автор: J0R0   
Дата:   24-07-13 15:15

Какви неща публикувам, че не те разбрах?
Да видя обида към някого, да видя партийна пропаганда, призиви към насилие или нещо подобно?
Писах за промените на ценностните нагласи в обществото, за предимствата на ЕС, и не виждам кое точно от писаното толко те подразни.
 Re: Барикади в София
Автор: mcnicko   
Дата:   24-07-13 15:16

Мдам... значи вече официално политическите теми и диалози във форума се толерират....
 Re: Барикади в София
Автор: OBO69   
Дата:   24-07-13 15:20

Не мога да разбера какво точно иска протеста?

Всички викат - оставка. Дотук добре, ама на всички е ясно, че пат същите ще се намърдат в парламента.

Всички искат избори? Никой не коментира изборите във Варна - най-бунтовния град?

И на всички им минава мисълта защо в страната няма протести? (има колкото за цвят)

Разбира се на кофти въпроси е най-добре да не се отговаря.
 Re: Барикади в София
Автор: stoikovv666   
Дата:   24-07-13 15:20

J0R0, ако не можеш да разбереш какво значи да смесваш "Изскуство" с политика... няма смисъл изобщо от коментиране.
 Re: Барикади в София
Автор: Murnau   
Дата:   24-07-13 15:22

Здравей OBO69

ще пробвам да ти начало на отговори с това видео, 30 мин е.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=A4yBpLdyvuE


 Re: Барикади в София
Автор: J0R0   
Дата:   24-07-13 15:24

Не, не се толерират.
Темата тръгна от репортажите.
Разни хора си пишат разни неща, тия дето се обиждат един друг ги трием.
Аз политически диалози не водя с никого.
Разликата между партийна пропаганда, която някои тук се опитват да водят и моите разсъждения върху ценностните обществени нагласи е очевидна.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.