Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Барикади в София
Автор: stoikovv666   
Дата:   24-07-13 03:40

shagy, виж какво е написал автора в коментара си за снимката и да заслужава 1ва страница според мен . Няма нищо общо с онзи сватбаски-видео-оператор по горе pepi34, който се налага и провокира.
Но му е простено на pepi34, както казва и сам не е добре със здравето затова виси из форума в 3:00 сутринта [smilie18] [beer]
 Re: Барикади в София
Автор: shagy   
Дата:   24-07-13 03:46

Да, прочетох написаното, затова и подкрепям тезата, че няма смисъл от подобни неща. Според мен, всеки нормален човек би мислил така. Може и да не съм прав. Явно, че на хората им е писнало тотално и това е единствената възможност.

Иначе аз съм до 6 на работа, така че искам не искам ще вися поне до тогава [smilie24]
 Re: Барикади в София
Автор: pepi34   
Дата:   24-07-13 03:54

Кой се налага и на кого? Жоро пуска снимки, това е един от собствениците и админите на сайта. И ти веднага се изсра в темата му.Явно и ти си от тия червени - черни и не ти харесва, че дните им са преброени и затова ги защитаваш.Ти първи провокира и срещу теб точно скочиха поне 2-3 преди мен, пък нека аз не съм добре, ако това те радва. Не ми пречиш.И за твое сведение бачкам в момента, ако и да не съм добре, за да си плащам данъците, защото не са никак малки. И бих желал парите който влизат в държавата да е ясно за какво отиват, а не да се изхранват с тях разни дебели свини.Затова подкрепям протеста, независимо, че не съм там. Никого не подстрекавам да се бие с полицията, ако си мернал поне малко от новините, щеше да видиш, че протеста е мирен и въпреки кадрите в нета няма насилие.
 Re: Барикади в София
Автор: Canon   
Дата:   24-07-13 05:30

Мисля, че трябва да се затвори и изтрие темата - това е скрита форма на подстрекателство към рушене и агресия и нарушаване на конституцията по смисъла на:


(3) Никоя част от народа, политическа партия или друга организация, държавна институция или отделна личност не може да си присвоява осъществяването на народния суверенитет.

Относно депутати или членове на правителството:

Чл. 29.
(1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.

Аре да не продължавам ...
 Re: Барикади в София
Автор: D_Ermenkov   
Дата:   24-07-13 05:51

Сега е важно да се показва колкото може повече!!!

Сега е време за промениииии!!!!!!!!! (няма време за кога)

За качеството после има време!
 Re: Барикади в София
Автор: DiegoS   
Дата:   24-07-13 06:48

Текстът е СПАМ и беше изтрит администратора на сайта.
 Re: Барикади в София
Автор: BonoVox   
Дата:   24-07-13 07:38

Текстът е СПАМ и беше изтрит администратора на сайта.
 Re: Барикади в София
Автор: Admin   
Дата:   24-07-13 08:24

Моля спазвайте добрия тон в темата.
Въздържайте се от политичеси изказвания и обиди към колеги.

Канон, един репортаж не може да бъде противоконституционен.
На всички фотографи и оператори това им е призванието и работата, да отразяват действителността.

Да, това е фотографски сайт и всякаква фотография тук е добре дошла, за разлика от обидния тон и политическите караници.
 Re: Барикади в София
Автор: OIM   
Дата:   24-07-13 08:35

чл. 41 от Конституцията - '' Всеки гражданин има право на информация , която да търси , получава и разпространява ''

 Re: Барикади в София
Автор: Тед   
Дата:   24-07-13 08:48

чл.6 - Никой не може да бъде краден, лъган, мамен, заблуждаван и ограбван от шепа стари комунисти, генерали и мутри 23 лета.... и техните деца...
чл.7 - Никой няма право да ебава бъдещето на твоите деца като ги превръща в бели роби. Защото в това се превръщат. Не се заблуждавайте.

Никой няма да пусне кокала мирно...Схемата за крадене на пари от бюджета и европейските пари минава през Правителство, министри, агенции, каси, кметове...техните фирми... Ако някой е по-умен - като Бойко ... и контрабанда на цигари /освен всичко друго /. А панаирът е в парламента.

Нови избори и пак същите ги изберете....

Насилствено завземане на властта е наказателно преследвано спрямо и единствено ОПИТА. При преврат - деянието не е наказуемо...макар било то и насилствено. Щото вече си биг боса...
 Re: Барикади в София
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-07-13 09:04

Леле кво нещо е народната любов [smilie8] Репортажа на нашия колега Благой Момчилов направо беше уникален. С кеф си зарязах работата за да го гледам... Народа иска да им се радва а те се крият като мишки... Ако има от къде да се свали тоя репортаж ще маркирам всички нередности от страна на полицаите... На един от кадрите ясно се вижда как полицай шутира в главата седящ протестиращ гражданин! На друг кадър го предърпват между тях в кръг вътрешно стоящия го удари с юмрук в стомаха! И ако задачата на полицията е да ги пази от народната любов нека си седят мирно в парламента и да им носят суха храна и спални чували...
 Re: Барикади в София
Автор: marrio31   
Дата:   24-07-13 09:19

е тая тема си е за секция клуб,ама я няма вече[smile] ако снимките бяха уникални можеше да мине и за фотографска[cool]
 Re: Барикади в София
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-07-13 09:32

На същите тези полицай заплатите им не идват от небето а от хората дето бият на площада...



Публикацията е редактирана (24-07-13 09:33)
 Re: Барикади в София
Автор: Dumbledore   
Дата:   24-07-13 09:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Барикади в София
Автор: klez   
Дата:   24-07-13 09:52

А отворете сайта на bTV И другите купени медии и четете сега как всички политици се мазнят на полицията... щот само полицията останаха дет гледат чужд интерес.
Хората на протестите си гледат своя интерес
Продажните политици и те си гледат своя интерес...
Само полицията не си гледат техния, а гледат чужд интерес... и сега голямо подмазване голямо хвалене големи професионалисти били.
Хората били мирни и тихи а някви лумпени рушали... ми не е така
Мирните и тихи хора им писна и станаха бесни лумпени просто. Писна ми някви хора без капка морал да говорят за това че трябвало да сме тихи кротки и да си налягаме парцалите. Ако полицията още им вярва на глупостите, нормалните хора вече взеха да се усещат за новия робовладелчески строй който се заформя
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 09:54

Нека да има фоторепортажи от подобни събития - също както трябва да има репортажи от изстъпления на футболни фенове. [smilie24]
Но какво стана снощи? С физическа сила бяха блокирани хора, вършещи си работата - абсолютно незаконно. [smilie23]
Аз съм против това правителство и против българските политически мутри изобщо, всичките. [smilie23]
Но в случая имаше избори - законни и нормални, и това правителство трябва да бъде оставено да работи - поне 100 дни! Ако и в бъдеще винаги се протестира по този начин срещу законно избраните на общи избори, на всеки 3-4 месеца ще има избори, и всеки път неизбраните ще протестират и ще искат оставка. [smilie9] [smilie9] [smilie9]
Така не става! Това противоречи на фундаменталните принципи на демокрацията и правовата държава, и няма да доведе до нищо добро.
Отделен е въпросът, че искането на протеста е изключително глупаво. [smilie23]
Трябва да се иска не оставка, а радикална промяна на изборния кодекс - и едва тогава нови избори.
Протестът такъв, какъвто е сега, е признак на анархия. При това българска. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Барикади в София
Автор: catandgoddess   
Дата:   24-07-13 09:58

Така, както крадат политическите трупове, не краде никой друг. Май е рисковано да се допуснат дори до промяна на избирателния кодекс, покрай това ще свършат безумни дивотии, едно последно махване за Сбогом...

 Re: Барикади в София
Автор: klez   
Дата:   24-07-13 10:02

Янков ти нещо червен ми се струваш.
И също така ми се струва че на протест не си ходил ми си стоиш у вас пред телевизора и си промиваш мозъка (Извини ме ако не съм прав)

1. Правителството ЗАГУБИ изборите... нито БСП нито ДПС спечелиха изборите... още по малоумното е че една партия дето е под 10% (ДПС) в момента държи властта на държавата и това е очевидно за всеки нормален човек (изключвам тея дет се зомбират вкъщи пред телевизорите и си промиват мозъците)

Това по никой начин не е нито нормално нито демократично.

1. Исканията на протестите са за:
Лустрация
Нов изборен кодекс
Мажоритарни избори или президентска република
Ограничение на хора без средно образование( което е напълно безплатно в България) да нямат право на глас, по този начин ще се елиминират стотиците хиляди цигани дето осигуряват гласове на БСП и ДПС (което пак не е нито нормално нито законно нито демократично)

Има и още куп други искания които ти гарантирам че няма да ги видиш/чуеш по телевизията, поради простата причина че телевизиите са собственост на същите тея управляващи а те нямат интерес такива неща да стигат до ушите на така удобно промитомозъчните им избиратели пред малкия екран.
 Re: Барикади в София
Автор: deandim   
Дата:   24-07-13 10:09

"klez" [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Барикади в София
Автор: Rhyan   
Дата:   24-07-13 10:30

KLEZ - [beer] [smilie24]

Само едно нещо искам да вметна - ограничаването / лишаването на хора от правото да упражнят вот (било то поради условието, че нямат средно образование) е порядъчно недемократична мярка. Дори затворниците имат право на глас. Напълно наясно съм и съм съгласен, че трябва да се противодейства на циганския платен вот, но добавянето на ограничение е предпоставка за още повече манипулации. Правилният начин е всеки по съвест да упражни правото си на глас.

Съвсем друг е въпроса, че в момента няма нито един политик достоен дори за 1 глас. Уви сами сме си виновни за наглостта и безочието на политиците.

Толерантността към нарушаването на принципи и погазване на морални ценности води до безпринципност и липса на морал.
 Re: Барикади в София
Автор: Dumbledore   
Дата:   24-07-13 10:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Барикади в София
Автор: kadans   
Дата:   24-07-13 10:45

Jankoff - да , имаше избори, но ще цитирам Боряна Димитрова. Мисля, че няма как да се каже по-добре:

Настоящата ситуация в държавата е като това да си направиш резервация в хотел, в който се правят ремонти, тече банята, има хлебарки, но не искат да ти сменят стаята. А накрая дори ти казват, че си платен и искаш да дискредитираш хотела, въпреки че те са тези, които нарушават договора.
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 10:55

klez: "Исканията на протестите са за: Лустрация Нов изборен кодекс Мажоритарни избори или президентска република Ограничение на хора без средно образование ... "


https://photo-forum.net/joro/emoticons/011.gif


Това просто не е вярно!

https://photo-forum.net/joro/emoticons/011.gif


И аз моментално категорично ще докажа, че не е вярно.

Исканията на протестите са само и единствено за оставка! [smilie9] Други неща искат отделни хора, но гласът им не се чува.

Ако исканията на протестите бяха твърдяните по-горе, протестиращите просто щяхте да се съберете другаде! Не пред правителството и парламента!
Повече от крайно суперелементарно, Уотсън

[thankyou]
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 11:14

kadans, Боряна Димитрова говори неистини и глупости, за които самата тя прекрасно знае, че са неистини и глупости!

Това не е резервация в хотел! Това е обществен договор, по който се правят избори. И когато изборите са били законни, се уважава като законно и правителството! И никой не може да го атакува без причина! Причина няма! Няма глад, студ и инфлация като в предишни случаи!

Второ, Боряна Димитрова принадлежи към кръга на Прокопиев, който, както всички знаят, е разобличен заедно с президента за източване на огромни средства от хазната! Сезирани за това са прокуратурата и антикорупционната комисия в парламента!

Аз лично съм повече от сигурен в истинността на обвиненията, но това мое мнение може тук да не се взема предвид. Ще има резултат в комисията - при всяка положение, ще видим.
 Re: Барикади в София
Автор: kadans   
Дата:   24-07-13 11:22

Jankoff неистини и глупости говориш ти.
Общественият договор е грубо нарушен с поредица от абсурдни назначения на явни мафиоти. Преди това нарушаване нямаше протести и Орешарски щеше да има шанс.
Ето ти имаш шанс да се включиш в контрапротеста с Мишо Шамара и 50-те пенсионера .
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.