Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Барикади в София
Автор: stoikovv666   
Дата:   24-07-13 23:12

fast_eyebrow, ами за другите които седят на компютъра и подканват останалите да ходят да свалят правителството?
Кое правителство? цялото. И кой да качат? ами никой. И какво идва след това? каквото дойде само да не е това. И до кога? до когато е нужно...
Коя държава се е оправила до сега по този начин в близките 20-30 години? България, да не е нещо по специално та да се оправи?!
Проблема е глобален или се научаваш да живееш с него или хващаш гората.

Идват все по лоши времена и слабите трудно ще намират място. На мен ми е чудно как все още оцелява паричната единица. Кога ще започнем да се затриваме помежду си за храна.
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-07-13 23:14

Не бе няма смисъл. Нека си налягаме парцалите кротко под юргана на топличко, леко подпръдващи, разтопени от уюта на лоения си манталитет
 Re: Барикади в София
Автор: marrio31   
Дата:   24-07-13 23:15

темата е фотографска,коментирайте снимките в на чалото
[smilie18]



Публикацията е редактирана (24-07-13 23:15)
 Re: Барикади в София
Автор: Jankoff   
Дата:   24-07-13 23:21

Абе, я стига! Тия, ако имаха малко повече акъл, да бяха сто пъти досега направили партия. И ако видя свестни отпред, бих гласувал за тях, защо не?
Ама те явно нямат нужда от партия. Те имат нужда да се правят на интересни, като разголват гърди "пред врага". Мъжете така се правят на герои - ама само по мъъъъничко. Не като чехите през 1968-ма. А за жените що го правят, не знам [smilie18] [smilie18] [smilie18]. И нямам нищо против - особено по отношение на вторите.

Ама някой да мисли, че аз съм овчедушен, щото не разголвам гърди и не хвърлям павета - смехотворно е, много. [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Барикади в София
Автор: stoikovv666   
Дата:   24-07-13 23:22

marrio31, снимките са много хубави, отразяват страхотни моменти, запомнящи се исторически кадри на простотията или по друг начин казано модата на 21 век.

Трябваше да си ги сложи Жоро, на първа страница да им се радват всички [smilie18]
 Re: Барикади в София
Автор: MikeDimit   
Дата:   24-07-13 23:22

uri64
Помня 90-те - и началото и '97. Какво напрежение, хъс , спортна и не само злоба. Ако ходеше с апарат по митинги можеха да те отупат партийците ( и сините, и червените). Днес хората на улицата нямат НИЩО общо с онези тогава. Просто не може да се прави паралел. Ей, двама седнали пред задния автомобилен вход на парламента минути преди да излезе Кюранов мисля със Ситроена.http://storage4.album.bg/198/img_6296_20373_30795975.jpg

 Re: Барикади в София
Автор: mmjm   
Дата:   24-07-13 23:23

По принцип, проблемите трябва да се решават, а не трябва да се учим да живеем с тях.
Защо, не участвахте в изборите преди 2 месеца, ако трябва и със собствените си кандидатури, за да имате право на протест?
Защо не предлагате програма за справяне с проблемите, след падане на правителството?
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-07-13 23:23

Какво да ги коментираме снимките " Оооу как бият полицаите!" Ами бият, щом даваме, значи си го заслужаваме. Следващият път направо с трамвай да ги евакуират, не с автобус
 Re: Барикади в София
Автор: asahi   
Дата:   24-07-13 23:24

Не ми липсвате.
 Re: Барикади в София
Автор: marrio31   
Дата:   24-07-13 23:25

е кой е казал,че не са хубави снимките,говорете си за тях,че иначе много се политизира тая тема[smilie3]
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-07-13 23:26

За да протестирам трябва да съм гласувал ли? Аз лично гласувах, но моята партия не влезе в парламента, смятам, че не съм парламентарно представен. Какво сега мога ли да протестирам или не? Да вмъкна само, че съм честен данъкоплатец.
 Re: Барикади в София
Автор: mmjm   
Дата:   24-07-13 23:38

Значи ли, че всеки загубил заради некадърна кампания, липса на добра програма или компрометирани лидери, трябва да протестира, да не уважава избора на различно мислещите, до кога може да караме така?
Аз също съм честен данъкоплатец, и кво от това, да не би да се съобразявате с това, защо данъците ми трябва да се използват за възстановяване на вандалски изстъпления?
 Re: Барикади в София
Автор: stoikovv666   
Дата:   24-07-13 23:44

Глупава е самата мисъл за протести. Събитията тук и десетки години го показват.

Искат се идеи! При първата разумна идея която никой даде и покажат хората, че са готови да се борят за нея, нещата ще си дойдат бързо на мястото. Става за един ден свалянето.

При добра идея може да не участват всички. Но, други пък ще станем спонсори за да я подкрепим. Та спонсори винаги могат да се намерят, къде са идеите?
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-07-13 23:45

Около половината българи в момента не са парламентарно представени. Какво ще кажеш за това,м? Споко, и твоите и моите данъци ще ги опоскат както досега комунистите. А не съм съгласен, че си "различно мислещ", ако приемаш бодряшки кадровата политика на другарите. На такива не им викам различно мислещи, а овце готови за пролетно стригане. Или роднини на червени партийци
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   24-07-13 23:46

Джими ти от колко години живееш извън Бг? И защо живееш въобще извън?[smilie11]
 Re: Барикади в София
Автор: stoikovv666   
Дата:   24-07-13 23:56

fast_eyebrow, беше ми интересно и си осигурявах бъдещето. Не чакам на политиците или гражданите на България, да ми го осигурят.
Трупам опит, информация, пътешествам, наслаждавам се на живота такъв какъвто си е... [beer]
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-07-13 00:01

Споко и ние не чакаме. Просто не искаме да ни пречат да си осигурим нормалното бъдеще. Позабравил си, ми се струва, как стоят нещата у нас
 Re: Барикади в София
Автор: mmjm   
Дата:   25-07-13 00:06

Нито знаеш кво е комунист, нито защо е червен, нито какво е партиец, нито как стана така, че да можеш да кажеш какво мислиш. Ти, като не си овца за стригане, кажи каква е твоята визия за времето след падането на предишното, това и евентуално следващото правителство и как ще постигнеш идеите си. Откъде и как ще започнеш да подобряваш условията в които, съгласен съм с теб,всички живеем.
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-07-13 00:10

Хората искат нов изборен закон, който да им даде възможност за повече контрол върху институциите. Ти къде бля последните 41 дни?А последните 23 год.? Не бъди толкова курназ, дали знам или не.
Да кажеш каквото мислиш може би е голямо постижение за теб, и сигурно е така. Но само това отдавна не е достатъчно за повечето хора тук.
 Re: Барикади в София
Автор: stoikovv666   
Дата:   25-07-13 00:18

fast_eyebrow, последните ми пресни спомени са от 96та. Влезнах в магазина и нямаше за какво да си похарча парите, единственото което имаше дъвки идеал. След два дена, чакахме на опашка за хляб. Не стигна до моя ред. След около една седмица изкараха под рафта цигари и струваха колкото половин средна заплата . Но пък започнаха да продават насипно по една.

Викаш в момента да е по лошо [smilie11]
 Re: Барикади в София
Автор: mmjm   
Дата:   25-07-13 00:19

Мина времето когато законите се пишеха на скрижали, и се спускаха свише. Кой точно ще гласува и приеме новия закон?
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-07-13 00:21

По-лошо е. Замени "магазина" с "парламента" и "парите" с "доверие". И "дъвки идеал" с "Делян Пеевски" (като символ по-скоро го посочвам[smilie3] )
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-07-13 00:23

"Мина времето когато законите се пишеха на скрижали, и се спускаха свише."

Излез от тази заблуда, че и сега не е така. Абе верно, ти в кой свят живееш?![smilie11]

Замени "свише" с пет-шест човека с икономически интереси вплетени неизменно в политиката, на които им разрешаваме да си разиграват коня.



Публикацията е редактирана (25-07-13 00:25)
 Re: Барикади в София
Автор: mmjm   
Дата:   25-07-13 00:26

Ако мислиш, че всичко е предупределено, защо си на барикадите?
 Re: Барикади в София
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-07-13 00:28

Ти мислиш, че е така. Аз не съм казал подобно нещо, но май ще трябва да си ги изчакаме все пак останалите 20 години пустиня, така като гледам[smile]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.