Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Аман от фото-протести
Автор: krach   
Дата:   20-07-13 09:27

Като видя снимка от протестите ми иде да си запаля монитора. То хуу първите 2 седмици от ТОЧКАТА НА СЪБИТИЕТО, ама вече се нагледах на легнали по цариградско, пиещи бири, кърмещи майки, танцуващи деца кучета, дядовци, цветя на полицаи и тн. Ако видя снимка на цариградско с коли ще е по - атрактивна от цялото това нещо. Плюс това сигурно има и протести в страната. Макар и не така многобройни. Не съм видял една снимка. Ако някой има може да я пусне.
 Re: Аман от фото-протести
Автор: Gecata   
Дата:   20-07-13 09:31

Ами няма .....
 Re: Аман от фото-протести
Автор: apollo   
Дата:   20-07-13 18:42

Ами изтърка се идеята от фотографска гледна точка?!

Предизвикайте ченгетата ако си нямате работа [smilie11]

 Re: Аман от фото-протести
Автор: realnoncho   
Дата:   20-07-13 18:50

За месец писнали снимките от протестите, а за годините хегемония на скучни черно-бели артове не [smilie5] [smilie25]

П.П. Все още не съм видял да има задължително гледане на снимки, така че не виждам драмата.



Публикацията е редактирана (20-07-13 18:54)
 Re: Аман от фото-протести
Автор: eewf   
Дата:   20-07-13 18:55

И на мен ми писна... Да не говорим, че половината и повечето не знаят за какво протестират[smilie5]

решението на проблема е едно 35photo.ru ...
 Re: Аман от фото-протести
Автор: burningice   
Дата:   20-07-13 18:58

решението на проблема е едно 35photo.ru ...

...тия са големи резачки...
 Re: Аман от фото-протести
Автор: LEONIK   
Дата:   20-07-13 18:58

Като ви е писнало - не гледайте! Толкова е просто!
 Re: Аман от фото-протести
Автор: eewf   
Дата:   20-07-13 19:13

Как да не гледаме като са на всякъде ? Да спрем да влизаме ли ?
 Re: Аман от фото-протести
Автор: DiegoS   
Дата:   20-07-13 19:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Аман от фото-протести
Автор: Aliengg   
Дата:   20-07-13 19:26

krach, eewf, DiegoS - изпитвам едновременно яд, съжаление, срам и неудобство заради вас.
 Re: Аман от фото-протести
Автор: eewf   
Дата:   20-07-13 19:28

Ти да не живееш още с идеята, че протестиращите са там, заради майка България ??? [smilie10]
 Re: Аман от фото-протести
Автор: DiegoS   
Дата:   20-07-13 19:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Аман от фото-протести
Автор: Aliengg   
Дата:   20-07-13 19:50

eewf, DiegoS , нихилизмът е големият ни проблем последните 20 години.
Искрено се надявам да го надживеете...



Публикацията е редактирана (20-07-13 19:58)
 Re: Аман от фото-протести
Автор: uri64   
Дата:   20-07-13 19:53

eewf написа:

> Ти да не живееш още с идеята, че
> протестиращите са там, заради
> майка България ??? [smilie10]

колегите от офиса са там, защото не искат да им слагат разни Делян Пеевци и Бат Салита...никой не ги кара насила, никой не им плаща за да ходят и да развяват знамена...се едни такива под 40 години и образовани раиш ли..ИТ-та некви, програмистчета и кю-еи...и там срещат колеги от подобни фирми, дето също за идеята са дошли и на тях никой не им плаща...всеки един от тях може да намери реализация навън без проблеми ....та наистина като им писне ще се изнесат...и тогава Вие ще трябва сами да си хрантутите и бат Салитата и Делян Пеевците и роднините си пенсионери...

Aliengg [smilie24]
 Re: Аман от фото-протести
Автор: Knartist   
Дата:   20-07-13 20:02

Автор: uri64
Дата: 20-07-13 19:53 [smilie24]

От моите познати/приятели вероятно поне половината ходят, а и за да се спомене и фото-посоката, пускат и джиджани кадърчета [shtrak] [beer]

 Re: Аман от фото-протести
Автор: DiegoS   
Дата:   20-07-13 20:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Аман от фото-протести
Автор: piknik   
Дата:   20-07-13 21:50

"DiegoS"
Подкрепям мнението ти! Трябва да се протестира пред Централите на Олигархичните компании. Трябва да се промени изборния закон. Като се свали това правителство - ще има избори и ще дойдат пак същите в различно процентно съотношение.
СИНДИКАТИТЕ - КЪДЕ СА? Всяко правителство като дойде на власт им дада по няколко Милиона и те си кютат - правят някой и друг мизерен протест и ТЕ ТАКА.. - ЖАЛКО ЗА НАС.

П.С иначе са много стойностни снимките около "Орлов мост" - пиене на кафе, каране на сърф, лежане върху асфалта.
Високо художествено майсторство..да.
 Re: Аман от фото-протести
Автор: Vladimir666   
Дата:   20-07-13 22:04

Лонгбоард му се вика, не сърф. И да, високо художествено е.
 Re: Аман от фото-протести
Автор: mmjm   
Дата:   20-07-13 22:31

DiegoS,[smilie24] аз също не съм чул някой да е напуснал или поне временно спрял работа при работодателя си олигарх ей тъй заради идеята "да се противопостави на статуквото".
 Re: Аман от фото-протести
Автор: piknik   
Дата:   20-07-13 22:41

Сърф го казах за майтап - трябваше да напиша още:
каране на делтапланер, изкачване на "Плиска", бъркане в носа и так дале...
И това е художествено - "една гьостерица неокастрена..."



Публикацията е редактирана (20-07-13 22:49)
 Re: Аман от фото-протести
Автор: realnoncho   
Дата:   20-07-13 23:07

А стига бе - иди кажи на всички репортажни репортери по света, че не правят художествени кадри не трябва да снимат изобщо [smilie25]
 Re: Аман от фото-протести
Автор: MikeDimit   
Дата:   20-07-13 23:10

Ей един непротестен кадър

http://85.14.28.164/d/images/slideshows/0000044954-middle.jpg



 Re: Аман от фото-протести
Автор: piknik   
Дата:   20-07-13 23:26

"Аман от фото-протести
Автор: krach
Дата: 20-07-13 09:27

Като видя снимка от протестите ми иде да си запаля монитора. То хуу първите 2 седмици от ТОЧКАТА НА СЪБИТИЕТО, ама вече се нагледах на легнали по цариградско, пиещи бири, кърмещи майки, танцуващи деца кучета, дядовци, цветя на полицаи и тн. Ако видя снимка на цариградско с коли ще е по - атрактивна от цялото това нещо. Плюс това сигурно има и протести в страната. Макар и не така многобройни. Не съм видял една снимка. Ако някой има може да я пусне."


Май това е Темата?
 Re: Аман от фото-протести
Автор: Canon   
Дата:   20-07-13 23:44

И в Търново няма.
Кмета може е заръчал жълти павета за кандидатурата на Велико Търново за културна столица на Европа през 2019 година, та вероятно тогава и тук ще има протести.
[beer]
 Re: Аман от фото-протести
Автор: marrio31   
Дата:   21-07-13 00:07

мдаа,няма как да не ги видиш,на първа страница са:)
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена