Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: Canon   
Дата:   19-07-13 01:24

hotsnail
Благодаря за инфото за кравата Милка. Аз гледам само рекламите с образователна цел, ама там нямаше "made in ..., а и изглежда снимана на Алпите (немските високопланински ?)
Демек, не швейцарците, а немците я доят 36/24.

п.п. За сервиза на Канон в Германия гарантирам. Но само веднъж съм го ползвал, преди повече от 7-8 години - бях яко впечатлен.

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: Митко   
Дата:   19-07-13 01:44

Аз имах сапунерка панасоник, на която се появиха петна на снимките като от мръсен обектив (гаранционно). В пансервиз ме мотаха точно един месец и ми върнаха ремонтираната сапунерка.

Всъщност оплаквам се от панасоник, а не от сервиза, защото след като изтече гаранцията, подобни петна се появиха отново

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: DeDomus   
Дата:   19-07-13 02:15

Гледам, че канонци сте бая хора, кажи речи едно българско градче.
Що не спретнете една подписка с приложение- всеки да опише проблемите си с този официален сервиз на Канон и не я изпратите до централата? Просто ви трябва някой да се заеме с организацията на тази акцийка. Пуснете си една отделна тема по въпроса и готово.
В днешно време фирмите производителки са суперчувствителни към оплакванията на клиентите си, затова вярвам, че ще има ефект. Пък и "за опит пари не взимат". Хайде успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: kpetkov   
Дата:   19-07-13 10:14

Това е добра е идея!

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: georgioiv   
Дата:   19-07-13 11:09

освен Зентекс, не съм чул добра дума за сервиз на апарати... За Сигма по-добре да не казвам, че още се мъча с моя 170-500... така и не можаха да го направят - три пъти го пращах...

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: wafen   
Дата:   19-07-13 11:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: fove   
Дата:   19-07-13 16:46

И аз,освен за Зентекс, не съм чувал добри отзиви за друг фото сервиз.Там разни бушони,панове и прочие.....мъка.

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: ZED   
Дата:   19-07-13 19:16

Аз пък от сервиза на Сигма си патих преди няколко години, когато ми върнаха един обектив с насипни ламели на блендата.УЖАСт!
Сега чувам по-добри отзиви за него, но дано не ми се налага да го ползвам.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: nakatasan   
Дата:   09-10-17 10:11

Здравейте, имате ли впечатление за "Пан сервиз" ООД гр. Варна? От темата оставам с впечатление, че са много зле. Дали и варненският клон ще са същите дол дренки?
Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: Pavlov   
Дата:   09-10-17 10:23

Какво искаш да ремонтираш там? Пералня ли? [smilie5]
Доколкото знам, не се занимават с фотоапарати, пращат ги в централата в София.

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: r_rusev   
Дата:   09-10-17 11:37

Според мен, потърпевшият е редно да напише жалба до Канон Германия /май там беше централата/. И още 2-3 жалби и край на оторизирания сервиз ПАН за Канон. Канонци ще си намерят друг, или пък няма да има такъв в БГ. Защото по-добре без БГ сервиз вместо мърлячи.
Лично не съм им ползвал услугите, но от години чета за мърлявщината им.


Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: fotocolor   
Дата:   09-10-17 13:09

gorbi-няма да ти го оправят обектива.Големи думи,ама дела ........И аз изгорях с един 50-500мм/

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: georgioiv   
Дата:   09-10-17 13:56

a, то още тогава (2013) го продадох този обектив на човек от форума за смешни пари, предвид проблема.. Сега малко съжалявам, но минало, то.. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Как повече НИКОГА няма да стъпя в ПАН Сервиз
Автор: crazyshark   
Дата:   09-10-17 22:42

Когато търсите сервизи, ровете в интернет по-детайлно и питайте близки и познати и тематични хора за съвет към кой сервиз да се обърнете. Защото сервизът ще определи дали вашият апарат ще живее или не :D
Tочно пан сервиз не са по детайлите. Там единствено може да занесете нещо, което е тотал щета, че да не се притеснявате че ще стане по зле. При тях е малко проба грешка и когато трябва да остранят даден проблем те го решават генерално - СМЯНА. Я платка я мотор я модул и тн. Повредата може да е елементарна но не им се занимава да е търсят- по лесно е да заменят дадена част с нова(въпреки че се е случавало да заменят даде част и да не се оправи проблема).
В някой случай (може би по скъпа техника или гаранционна)изпращат съответният пациент на балнеолечение в Италия.
Не ви пожелавам нито едното нито другото.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »