Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Какъв процесор да избера
Автор: tuizzl   
Дата:   18-07-13 22:40

За работа с Фотошоп не е нужно процесора да е "К".
Мисля, че ето това процесорче ти е достатъчно с едно SSD и едно GTX видео да може да ползваш CUDA, понеже новите версии на сопата + 64-bit Windows го поддържат.
И
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв процесор да избера
Автор: e-mil   
Дата:   18-07-13 22:59

"Мисля, че ето това процесорче ти е достатъчно..."

Е, той човекът вчера си е купил. За какво му е второ... и то на съвсем друг цокъл? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв процесор да избера
Автор: mano   
Дата:   19-07-13 10:35

Бях се засилил към Haswell технологията и почти бях поръчал процесор, когато видях, че сокета не е 1155, а 1150. Иначе съм с 8GB рам, мисля да му купя още 8, ще има ли файда дет' се вика ? Когато работя, поглеждам запълването на паметта и все ми показва около 4-5GB. Защо не се запълва цялата рам памет не ми е много ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв процесор да избера
Автор: sniffe   
Дата:   19-07-13 15:00

Еми зависи какви са ти настройките на сопата. Ако си дал да използва до 4ГБ рам и другото да го взима от скреч диска е нормално да не ти ползва повече от 4 5ГБ рам ;] За проверка отвори си сопата натисни CTRL + K избери Performance и там ще намериш отговора на въпроса ти.[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »