Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Ако мислите да поръчате доставка от Англия с Еконт, помислете пак! Споделен и положителен опит с Еконт!
Автор: mcnicko   
Дата:   10-07-13 22:29

Ами тук е момента човек да направи проучване как ще му опаковат пратката. Продавача е в правото си да я опакова като невидял с цел да предотврати повреда при транспорта. Има некоректни куриери много на тоя свят. Един email спестява доста главоболия в подобна ситуация.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако мислите да поръчате доставка от Англия с Еконт, помислете пак! Споделен и положителен опит с Еконт!
Автор: Rand   
Дата:   11-07-13 00:29

DHL - 120 паунда = 272лв
Еконт - 90лв

Любопитно е как хората очакват едно и също качетство на услугата на цена различна в пъти. Все една да платя като за Golf, а да очаквам да получа S-Klasse. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ако мислите да поръчате доставка от Англия с Еконт, помислете пак! Споделен и положителен опит с Еконт!
Автор: swan_   
Дата:   11-07-13 01:15

Аз с Габ-ко не съм има проблеми до сега - поръчвал съм какво ли не чрез тях. Единствено работното им време понякога леко дразни.

Отговори на това съобщение
 Re: Ако мислите да поръчате доставка от Англия с Еконт, помислете пак! Споделен и положителен опит с Еконт!
Автор: Canon   
Дата:   11-07-13 02:00

Автор: victory13
Дата: 10-07-13 17:12

окончателна версия

така... току-що получих официален отговор, който е:

"Моля, обърнете внимание, че тарифното тегло може да бъде както реалното така и обемното, в зависимост от това коя от величините е по-голямата.
Можете да проверите обемното тегло на пратката Ви като умножите 3 страни в см и ги разделите на 6000.
Във Вашия случай пратка с размери 30х30х45см./ 6000 = 6.750кг.
Можете да направите контролно замерване на теглото и размерите на пратката Ви в някой от офисите на Еконт."


Бе има и по-лошо, да ти я преопаковат в кашон от стар телевизор 70см х 60см х 90см, отива около:
- 1К лева,
- без ДДС
- в Лири
- ...

Отговори на това съобщение
 Re: Ако мислите да поръчате доставка от Англия с Еконт, помислете пак! Споделен и положителен опит с Еконт!
Автор: iva_drag   
Дата:   11-07-13 12:26

И аз така ядох дървото с една раница от Амазон с Еконт - понеже Амазон са сериозни и винаги опаковат добре - бяха я сложили във втори кашон, който Еконт калкулираха по обемно тегло и раницата излезе златнааа....
От тогава - само Габко![smilie24]
Случвало ми се е да платя на Габко за транспорта от Лондон до София по-малко отколкото Спиди ми взима за транспорта от София до провинцията...


Отговори на това съобщение
 Re: Ако мислите да поръчате доставка от Англия с Еконт, помислете пак! Споделен и положителен опит с Еконт!
Автор: Canon   
Дата:   11-07-13 12:44

Gabko [smilie24]
Някакви кецове за сина от английски сайт (платени онлайн) до офиса им Лондон и до офис на Еконт в провинцията - за няма 5лв.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »