Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: imitev   
Дата:   09-07-13 11:09

АКК тия оригинали пак са на плотера тиражирани, но са мазнати отгоре с малко боица и са разпространени по галериите...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: PieroBG   
Дата:   09-07-13 12:02

Благодаря за градивната критика.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: vikitovikito   
Дата:   09-07-13 12:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: BOZO   
Дата:   09-07-13 13:50

Човека търси рисувано, разбирам го.
На мен ми харесва как рисува Пирин Македонски, примерно.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: turntablism   
Дата:   09-07-13 13:55

Абе... Я влез в prodavalnik, напиши в търсачката "портрет" , и излизат обяви на хора, които рисуват портрети по различни начини за 30-40-50 лв. Може някой да се навие срещу подобна на предложената от теб сума да си поиграе с платното :) Успех...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: dilomski   
Дата:   09-07-13 15:47

60-70 лв. какъв виц!

Няма ли да се научите, че хората които рисуват също плащат сметки!
Стига вече дребнавости от хора като ВАС.Има си принтери - принтирайте си я.Изкуството струва ПАРИ.





П-А-Р-И!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: turntablism   
Дата:   09-07-13 17:10

Не се ядосвайте бе :) Понякога изкуството е безценно дори, не винаги струва пари и/или само пари ... Такива неща :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: luboar   
Дата:   09-07-13 20:33


http://farm4.staticflickr.com/3712/9250147008_cd6c67fd17_o.jpg


занаятчия или не, страхотен художник.
(не всичко е пари)


Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: AKK   
Дата:   09-07-13 22:31

Поръчката е приета. След като получа картината ще споделя впечатленията си, защото вярвам че темата може да се окаже полезна и за други хора.

Благодаря на всички, които дадоха своите съвети, препоръки и градивни коментари, а на провокаторите... много здраве.

Поздрави,
Атанас

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: dilomski   
Дата:   10-07-13 15:43

Другия път като влезете в магазина, пробвайте да си купите сирене без пари или да се пазарите за цената.Като си правите ремонта у вас, пробвайте да накарате плочкаджията да ви направи плочките без пари или на половин цена.Като си купувате професионалния фотощрак, провайте да ви го подарят, защото имате хубави черни очи.Сигурен съм, че ще се получи.

А на всички останали, които си нямат на идея от рисуване и не си вадят хляба от това, много здраве[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: AKK   
Дата:   10-07-13 17:10

Уважаеми г-н Диломски, принципно подминавам спам и заядливи коментари, но на вашия ще отговоря.

Аз без пари от никой нищо не съм поискал, напротив цена съм посочил в първия пост! Както за да няма спекулации, така и за да поставя рамка,в която да се вместят по договорка размери, материали, срокове и т.н. Написах също, че нямам против да рисува ученик или студент, т.е. не съм искал от големите художници да ми работят за без пари.

Не на последно място, не Ви ли стана ясно, че търся основно прекопиране на изображение, а не това, за което Вие говорите?

Хайде много здраве и на Вас и дано разберете, че все пак някои неща Ви спестявам в отговора си!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: dilomski   
Дата:   10-07-13 20:55

Не се заяждам на дребно, просто ми е писнало от хора, които търсят евтиното (но пък имат изисквания) и подбиват качествения труд на хора с опит.Особено в сферата, в която бачкам аз.Не очаквам да ме разберете, всеки прав за себе си.Живо здраво и успех с рисунката.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: luboar   
Дата:   10-07-13 21:05

аз не виждам драма.
има оферта, има и предложения.
някой да кара някой, да му рисува на сила, нещо ?

.. това е демокрацията. и сто дни да висиш по протестите, не си ли наясно с основите на демокрацията, няма да промениш нищо, освен...

... ма не ми се минава на политика, че това е форум за фотография.



Публикацията е редактирана (10-07-13 21:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник за поръчка
Автор: fotorafi   
Дата:   16-07-13 05:53

Обидно е художник за такава малка сума да прерисува тази снимка. Иди да ти я принтират на канава, имат и програми да наподобават рисунка
обади се: 02/843-54-14, 0878-655-410.. Здравко
или:0885-909-952 Боби

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »