Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: iguanata   
Дата:   20-06-13 11:44

ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ, АКО Е ВЪЗМОЖНО ВЪВ ФОРУМА ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА, ЧЕ ДА СЕ ВИЖДА КОЙ КАК ГЛАСУВА ПО ПРИМЕРА НА ДОСТА РУСКИ САЙТОВЕ.ПУСКАМ Я ТЕМАТА И ТУКА ЗА ДА СЕ РАЗБЕРЕ ДАЛИ ИМА ПОДДРЪЖНИЦИ НА ИДЕЯТА!!!
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: stoikovv666   
Дата:   20-06-13 11:49

Всичко ново и полезно е добре дошло! [smilie24] [beer]
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: nevermess   
Дата:   20-06-13 11:49

Подкрепям идеята [smilie24]
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: jino   
Дата:   20-06-13 11:51

А каква е крайната цел ?
Мислиш че ще има по добра селекция ,едва ли .
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: iguanata   
Дата:   20-06-13 11:55

Ami da se izbegne shizofreniqta,nadqvam se i kakvo ozna4ava "Haresvam" bronz,srebro ili zlato!!! :-)
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: realnoncho   
Дата:   20-06-13 11:59

Ми не..
Защото така съвсем ще се следят тези дето гласуват по линкове които им раздават и ще могат да се следят дали се справят качествено. И освен това като дадеш на някой ниска оценка и ще вземат да завалят лични съобщения с обяснения колко не си прав, също може да доведе до обратно гласуване с ниски оценки от ощипани госпожици които не приемат критики и друго освен 4т [smilie5] [beer]
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: iguanata   
Дата:   20-06-13 12:02

A po dbre li e da se napishe "mmmmmmmmmm SUPER! i v sashtoto vreme bronz! ??? taka pone shte e otkrita rabotata stiga s tezi anonimki e sereseta!!! :-)
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: мара   
Дата:   20-06-13 12:04

то и сега е така. освен туй най-редовно агиткаджийде даже не ги фаща срам за кви лайна са гласували бодро и чевръсто, щото нали става дума за приятел, "те тия точки ни се ядат, ние се пият", защо да не подкрепим приятел - нека се радва човекът!
е те тоя маниер на разсъждение егава майката на сичко по света. подмяна на ценностната система и триумф на подкрепената посредственост.
така че няма да се получи. а и да се получи - те ората не се срамуват, че гласуват за бози...виж, тия, дето бодат наказателните бронзове мое и да се попритеснят. щото и пикаенето по сокаците обикновено се прай кат не те гледат [smilie18]
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: iguanata   
Дата:   20-06-13 12:10

Ne sam saglasen 4e nqma da se saobrazqva za kakvo s kakvo shte se glasuva "мара"! Nestava vapros za samite to4ki, a za shizofreniqta kato visha forma na sastoqnie na duha!
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: feliz   
Дата:   20-06-13 12:18

ПО-ДОБРЕ ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА, ЧЕ ПО НИКАКЪВ НАЧИН ДА НЕ ВИЖДАШ АВТОРА, ПРЕДИ ДА СИ ГЛАСУВАЛ.[smilie5]
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: мара   
Дата:   20-06-13 12:20

ми тя шизофренията я има още кат погледнеш сума ти никове....
инак се възхищавам на идеализма ти и принципно съм съгласна да се вижда кой как е гласувал. мене тая работа никак не би ме бъркала :)
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: vaskoto1   
Дата:   20-06-13 12:20

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1523324&t=1523324
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: jino   
Дата:   20-06-13 12:23

Автор: feliz
Дата: 20-06-13 12:18
an daga !![smile]
това е най доброто решение !
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: mbtutu   
Дата:   20-06-13 12:30

В този ред на мисли нека да има и отрицателен вот. -1 .. -4 точки. Да се изваждат от общия брой. Ще стане още по-весело.
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: feliz   
Дата:   20-06-13 12:32

МИ ХУБУ.
МА ПАК ДА НЕ ВИЖДАШ КОЙ Е АВТОРА.[smilie5]



Публикацията е редактирана (20-06-13 12:33)
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: iguanata   
Дата:   20-06-13 12:33

NO DA SE VIJDA KOI DAVA TOZI VOT!!!
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: anjsan   
Дата:   20-06-13 13:56

В руските сайтове това дали автора да е анонимен или не се решава от самия автор при пускане на снимката в даден раздел - има такава опция . Инак аз смятам , че е полезно да се вижда кой как е гласувал, защото ведната става ясно дали даден коментар е в съответствие с точките . При честно и обективно гласуване негативен коментар е съпътстван със слаба и дори отрицателна оценка и съответно обратното . Всъщност всичко си е субективно , ама тва е друга бира .
Общо взето и да не помага , поне не пречи да се виждат гласувалите хора. То и при коментарите е подобно - във всеки профил може да се види кой къде и какво е коментирал . [beer]
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: serjy   
Дата:   20-06-13 14:03

предлагам да се махне Б рейтинга и да си има един рейтинг само, също и да отпадне представяне, щото въобще не виждам разлика между двете категории, дори имам чувството, че в представяне има по читави неща за гледане.

с тоя рейтинг Б спряха шуробадженащината на всички, но я оставиха с още по голяма сила на един ограничен кръг хора и резултата се вижда.
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: vikitovikito   
Дата:   20-06-13 14:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: serjy   
Дата:   20-06-13 14:11

сметката е проста, ако имам 20 Б-приятели, то всяка моя Б-оза ще отива на 1ва... требва да е голеема Б-оза, че да не стигне 100Б.
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: jino   
Дата:   20-06-13 14:12

очевидно е че нямаш [smilie18]
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: mbtutu   
Дата:   20-06-13 14:19

Да усложня малко формулите :) Да видим дали ще се изразя правилно. Идеята ми е всеки да има рейтинг на база оценките които получава и на база пък този резултат да дава или отнема по-високи оценки. Май да дам пример че и аз не се разбрах :) Имаш 100 рейтинг - може да гласуваш с максимум 10 точки +/-, имаш 50 рейтинг - максимума точки които можеш да дадеш или отнемеш - 5. Или нещо такова.
 Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ
Автор: Admin   
Дата:   20-06-13 14:49

Тези теми са дискутирани десетки пъти.

Аргументирали сме се десетки пъти зщо е така, а не е иначе - има търсачка, има Гугъл, който се интересува може да види.

В крайна сметка как ще се развива един сайт се определя от собствениците. Това важи за всяка една фирма. Няма начин да се угоди на всички потребители едновременно, ако едни са доволни, други ще са недоволни.

Хубав ден на всички.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена