Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-06-13 20:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: kvakioh   
Дата:   24-06-13 20:29

#ignoresonyfanboys [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
Щом мога да ги ползвам, подписвам декларация за отговорност и след това кадрите, които заснемам са мое лично и неприкосновено творчество и собственост, значи са вид мои като техника...Както примерно може всеки да наеме по-висок клас техника и да снима...
П.С. Наистина тази техника, която съм описал е по-достъпна и повече уникални неща може да се заснемат. И са повечето държавни собствености...Значи- всеки, който може, иска и заслужи, може да ги ползва. Все пак, изисква се поне висше техническо образование...А и затова ми плащат заплата, бонуси, активни пари за почивка, тук-там безплатно коктейли и т.н.



Публикацията е редактирана (24-06-13 20:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-06-13 20:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: kvakioh   
Дата:   24-06-13 21:31

Минал съм няколко досега, не ми трябва. А и снимането не ми е работа, не получавам пари за това, само давам.
А курсовете за заснемане на микроскопски снимки, структурни анализи и обработка са безценни...
Както е зададена темата, така и ще се отговаря, или със хумор, който е трудно уловим от елементарните хора, или със заяждания от още по-елементарни хора...
"Уфсе" е също четирибуквена дума. Но явно собствения форум на марката тесен за вашата душа и дребнавост е.
П.С В неделя има семинар за Никони и снимане, над 20 човека с обективи от 100 до 7-8000 евра...мисля да се включа.



Публикацията е редактирана (24-06-13 21:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: juslen   
Дата:   24-06-13 21:38

Квак-и-Ох тук говорим за фотография-не за микроскопия. Тук хората за снимане обикновенно ползват ФОТОАПАРАТИ-не микроскопи-досега не съм видял фотограф с микроскоп да бичи портрети или стрийт по улицата [smilie18]


Къде сме ние-къде си ти-ние ползваме нЕкви си фотоапаратчета-ти високопрецизна електронна цифрова техника за милиони левове дето се ползва от хора с поне едно висше образование-на ВИЕ ще ти говорим още малко [smilie5]
Семинар по снимане-интересна идея, ама какво ще дириш ти там-там се снима, а ти само бърбориш по форумите-незнам дали ще се впишеш подходящо на въпросния семинар [shtrak]



Публикацията е редактирана (24-06-13 21:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-06-13 21:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: kvakioh   
Дата:   24-06-13 23:06

Ами човекът иска съвет от професионален фотограф. Аз правя фотографии на структури, частици и цели композитни материали. Това също е вид фотография, имаме фокусиране, матрица, затвор, бленда и т.н. За това ми плащат, това работя. Снимането с други апарати го правя като забавление и време за почивка. Не съм претендирал никога, че съм някакъв топ или нещо повече от другите. Просто това правя. Не съм и дребнав и да викам как нещо е супер, върха и най-върховно над другите.
Ето, аз му давам по-лесния начин как да стане "топ". Вие ако не разбирате чистия, истински съвет как може да стане по алтернативен начин топ фотограф, значи нещо не сте ме разбрали. Това не е моя вина. Още по-малко ми е странно как във всяка тема някой фен с четири букви, да се включва с дразги, елементарни задявки от предучилищната детска градина и каквото и да било. Снимаме с каквото можем и както можем, за топ фотографи не сме дорасли.
Пиша единствено в този форум, защото има какво да науча и да разбера. От Сони фенове единствено разбрах две неща- да дразнят без никаква причина им отива много, и едно предизвикателство, на което се надявам скоро да отговоря подобаващо (макар че човекът не е толкова фен). Не съм влязъл в Сони форума след като си купя апарат и да викам- тоя таралясник е гаден, не снима и т.н.
Темата е забавна, реших да дам своето мнение...
Семинарът за Никони е свързан основно с обмяна на опит, свободно ползване на голяма гама от обективи и т.н. Има безплатна бира.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: bOzo   
Дата:   24-06-13 23:17

А, не така... значи щом не е SONY и не е NEX значи не ставаш... [smilie18] [smilie18]
Че той некс-а отвява всичкото ФФ, дори има средноформатна визия, мда... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: kvakioh   
Дата:   24-06-13 23:27

Може би накрая ще искат извинение и молба за прошка, че съм предложил нещо по-уникално като технология от Сони...И че само такава технология може да се ползва за подобен тип заснемане, а Сони не. Издадох голяма тайна...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: bOzo   
Дата:   24-06-13 23:29

НЯМА по-уникална технология от сони и в частност от некс и в частност от некса на жежкия олюф... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: uri64   
Дата:   24-06-13 23:35

Какво и харесвате на борбата с прасе в голяма кална локва[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: Steph   
Дата:   25-06-13 00:20

[smilie24] fotorafi


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: niro   
Дата:   25-06-13 18:00

Ех, Кашалоте... къде се загуби![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: burningice   
Дата:   25-06-13 18:05

Нали каза къде: карал катафалка у Койнаре.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: opepi   
Дата:   25-06-13 18:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: vikitovikito   
Дата:   25-06-13 18:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: marinovzh   
Дата:   25-06-13 23:47

divpetel,стига си се халосвал и си затвори темата най добре.Това само което искам да ти кажа,че професионални фотографи няма на тази земя.Така,че не очаквай никога да стане нещо такова от теб което не съществува.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   02-07-13 11:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   02-07-13 12:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   02-07-13 12:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: nikon_bg   
Дата:   02-07-13 13:17

Освен думите "wild" и "cock", кои други думи знаете на английски? До колкото разбрах сте изучавали само френски... Все пак в Париж има и англоговорящи туристи ;P :D:D:D

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: ludiakolio   
Дата:   02-07-13 13:20

Не съм професионален фотограф!!!

Много странна тема.Доста си почетох.divpetel май сериозно му се заминава за Париж да щрака французойки,добре би било.С тези сантиментални разкази не ти трябва да си чак топ 10,че може и да не ти хареса.Направо взимай един работещ цифрак,раницата на гърба и терминал 2,пък каквото стане.За цифраците там има кабинки,ръгаш картата,пускаш стотинките и излизат снимките.И да не забравиш да влизаш във форума от време на време да качаваш по някой кадър да изплакнем окото като станеш голям,пък и да не станеш пак качвай. На мен ми допада идеята,и като за напреднал ерген е парфе[beer]



Публикацията е редактирана (02-07-13 13:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   02-07-13 14:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   02-07-13 14:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: pefoto01   
Дата:   02-07-13 16:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »